Zápasy

JARO 2018

1.TURNAJ - ÚPICE HALA - (4+1) - ÚPICE - 25.2. (NE) - 6.místo

2.PŘÁTELÁK S VELICHOVKAMA 4.3.

3.PŘÁTELÁK V HALE V NOVÉ PACE S FK NOVÁ a SK Miletín 31/3

4.PŘÁTELÁK NA UMT NOVÁ PAKA s FK NOVÁ PAKA 4/4


1.ZÁPAS - 7/4 - SOKOL - MFK TRUTNOV B  18:2 / FC VRCHLABÍ 11:13

2.ZÁPAS - 14/4 - LÁNOV - SOKOL 3:5 / RTYNĚ 6:5

3.ZÁPAS - 28/4 - VRCHLABÍ - SOKOL 12:2 / MFK TRUTNOV DÍVKY 2:3

4.ZÁPAS - 1/5 - MFK TRUTNOV B - SOKOL 2:11 / 14:4 ŽACLÉŘ

5.ZÁPAS - 6/5 - ÚPICE - SOKOL 2:9 / 4:8

6.ZÁPAS - 12/5 - SOKOL - RTYNĚ 1:7 / 2:4 MFK TRUTNOV DÍVKY

7.ZÁPAS - 16/5 - ÚPICE - SOKOL 2:3 / MFK TRUTNOV DÍVKY 7:3

8.ZÁPAS - 19/5 - SOKOL - LÁNOV 10:0 / 4:6 ML.BUKY

9.ZÁPAS - 26/5 - ML.BUKY - SOKOL 3:12 / 3:3 RTYNĚ

10.ZÁPAS - 2/6 - SOKOL - MFK TRUTNOV DÍVKY 7:5 / 6:1 VRCHLABÍ

11.ZÁPAS - 9/6 - ÚPICE - SOKOL 4:7 / 1:15 VRCHLABÍ

12.ZÁPAS - 16/6 - VRCHLABÍ - SOKOL 12:1 / 8:13

PODZIM 2017

1. TURNAJ - LIGA MISTRŮ (hra 3+0) - TRUTNOV - 19.8. - 5.místo z 10. (Nejlepší hráč turnaje Erik Přiklopil)

2. PŘÁTELÁK - RMSK CIDLINA (4+1) - VE VÍTĚZNÉ - 25.8. - 6:4

3. PŘÁTELÁK - BOROVÁ (4+1) - V DOLNÍ KALNÉ - 27.8. - (hráno 3x20min) - 8:1 / 8:0 / 14:2

4. PŘÁTELÁK - KOCBEŘE (4+1) - VE VÍTĚZNÉ - 4.9. - 6:2/5:3/9:1

 

1.ZÁPAS - MLADŠÍ - NA UMT V TRUTNOVĚ - 2.9. - MFK TRUTNOV ,,B" 6:2 - BANÍK ŽACLÉŘ - 7:1

2.ZÁPAS - MLADŠÍ - NA UMT V TRUTNOVĚ - 9.9. - MFK TRUTNOV ,,B" - 6:7 - FC VRCHLABÍ - 11:6

3.ZÁPAS - MLADŠÍ - M.BUKY - 16.9. - FC VRCHLABÍ - 4:8 - M.BUKY - 2:10

4.ZÁPAS - MLADŠÍ- V HOSTINNÉM - 24.9. - HOSTINNÉ - 2:11 - DVŮR KRÁLOVÉ N.L. - 3:8

5.ZÁPAS - MLADŠÍ - DOMA S LÁNOVEM - 28.9. - 11:3 / 5:3

6.ZÁPAS - MLADŠÍ - V M.BUKÁCH - 30.9. - HOSTINNÉ 0:12 - MLADÉ BUKY 1:7

7.ZÁPAS - MLADŠÍ - DOMA S ÚPICÍ - (24.10. DOHRÁVKA) - 10:9 / 17:9

8.ZÁPAS - MLADŠÍ - V HORŇÁKU - 15.10. RTYNĚ 1:5 / MFK TRUTNOV DÍVKY 5:2

9.ZÁPAS - MLADŠÍ - V ÚPICI - 21.10. 2:16 / 2:19

10.ZÁPAS - MLADŠÍ - DOMA - 28.10. - MLADÉ BUKY : / RTYNĚ :

 

STŘELCI MLADŠÍCH: 163

1. Erik Přiklopil - 72

2. Vašek Tulach - 53

3. Eliáš Přiklopil - 16

4. Tomáš Ježek - 6

5. Ája Hlavatá - 5

6. David Čepelka - 3

7.-9. Kuba Hlavatý - 2

7.-9. Matěj Mitták - 2

7.-9. Honza Saska - 2

10.-11. Kuba Hlavatý - 1

10.-11. Jiří Hudok - 1

 

JARO 2017

29.1.2017 - PŘÁTELÁK S VELICHOVKAMA VE DVOŘE V HALE

 

11.2.2017 - TURNAJ 2008 A MLADŠÍ V HALE V ÚPICI, DVA TÝMY - ,,A" TÝM 5 MÍSTO a ,,B" TÝM 7 MÍSTO

18.2.2017 - TURNAJ 2008 A MLADŠÍ V HALE V NOVÉ PACE -

26.2.2017 - PŘÁTELÁK S VELICHOVKAMA VE DVOŘE V HALE

 

12.4.2017 - PŘÁTELÁK V HORNÍ BRANNÉ

15.4.2017 - PŘÁTELÁK V BÍLÉ TŘEMEŠNÉ ROČNÍKY 2010-2012 HRANÉ 3na3 hrané 4x15min.

 

17.6.2017 - MEZINÁRODNÍ TURNAJ V PILNÍKOVĚ, PROFEN, PILNÍKOV, MARCISZOW 4.MÍSTO

 

MISTRÁKY:

1. 9.4. - NE - 10:00 hod - RUDNÍK 9:5, VÍTĚZNÁ, 7:8 ST.BUKY/PILNÍKOV

2. 16.4. - NE - 10:00 hod - VÍTĚZNÁ 11:9 HOSTINNÉ, 10:10 ÚPICE/RTYNĚ

3. 22.4. - SO - 10:00 hod - HOSTINNÉ 6:8, VÍTĚZNÁ 8:5, ST.BUKY/PILNÍKOV

4. 30.4. - NE - 10:00 hod - RUDNÍK 15:9, VÍTĚZNÁ 8:9, HOSTINNÉ

5. 7.5. - NE - 9:00 hod - VÍTĚZNÁ 6:4, PILNÍKOV/ST.BUKY, 5:10 RUDNÍK

6. 13.5. - SO - 9:00 hod - ST.BUKY/PILNÍKOV 8:6, VÍTĚZNÁ 2:11, RUDNÍK

7. 20.5. - SO - 10:00 hod - HOSTINNÉ, 13:7 VÍTĚZNÁ , 4:8 RTYNĚ/ÚPICE

8. 28.5. - NE - 9:00 hod - VÍTĚZNÁ 4:5 ST.BUKY/PILNÍKOV, 4:8 HOSTINNÉ

9. 3.6. - SO - 10:00 hod - HOSTINNÉ 10:8 , VÍTĚZNÁ , 4:10 RUDNÍK

10. 11.6. - NE - 9:00 hod - RUDNÍK 9:6 , VÍTĚZNÁ , 7:5 ST.BUKY/PILNÍKOV

11. 14.6. - ST - 16:30 hod - VÍTĚZNÁ 4:6, ST.BUKY/PILNÍKOV ,11:9 RUDNÍK

 

STŘELCI JARA PO 11.KOLE:

72x Erik Přiklopil

39x Vašek Tulach

19x Eliáš Přiklopil

3x Dominik Šemora

3x Matěj Mitták

2x Viktor Andrš

1x Andrejka Hlavatá

1x Kuba Hlavatý

1x Michal Palendal

2x vlastní soupeře

CELKEM: 144 GÓLŮ

 

 

SEZONA 2016/2017

 

PŘÁTELÁKY:

1.  22.8. - PO - 17:30 hod - VELICHOVKY

2.  31.8. - ST - 17:30 hod - doma s VELICHOVKAMA

3.

 

MISTRÁKY:

1. 28/8 - NE - 9:00 hod - RUDNÍK 8:5, VÍTĚZNÁ, 0:28 ML.BUKY, B.TŘEMEŠNÁ (ODHLÁŠENI)

2. 3/9 - SO - 9:00 hod - ŽACLÉŘ 10:3, VÍTĚZNÁ, 1:14 LÁNOV, 2:12 ST.BUKY/PIL.

3. 11/9 - NE - 9:00 hod - HOSTINNÉ 7:5, VÍTĚZNÁ, 2:9 ST.BUKY/PIL., 5:10 RUDNÍK

4. 17/9 - SO - 9:00 hod - LÁNOV, VÍTĚZNÁ 10:1, 18:3

5. 25/9 - NE - 9:00 hod - VÍTĚZNÁ, 4:24 LÁNOV, 4: 20 HOSTINNÉ

6. 28/9 - ST - 9:00 hod - RUDNÍK, 16:1 VÍTĚZNÁ,0:18 VRCHLABÍ, 4:9 ST.BUKY/PIL.

7. 1/10 - SO - 9:00 hod - ŽACLÉŘ, 9:0 VÍTĚZNÁ, 0:21 VRCHLABÍ, 0:15 LÁNOV

8. 8/10 - SO - 9:00 hod - VRCHLABÍ, 8:5 VÍTĚZNÁ, 1:14 ML.BUKY, 13:10 HOSTINNÉ

9. 16/10 NE - 10:00 hod - VÍTĚZNÁ, 1:22 a 0:24 RTYNĚ/ÚPICE

10. 23/10 NE - 10:00 hod - VÍTĚZNÁ, 8:13 RUDNÍK, 8:11 ŽACLÉŘ, 12:9 HOSTINNÉ

11. 29/10 SO - 10:00 hod - RTYNĚ, 19:2 VÍTĚZNÁ, 0:13 ŽACLÉŘ, 3:0 (K) RUDNÍK

 

2016

 

2.Přátelský zápas v sobotu 2.4.2016 od 10h (sraz v 9:30h) na hřišti Sokola s týme Velichovky

 

3.Přátelský zápas ve středu 22.6.2016 od 17:30h (odjezd ze hřiště v 16:30h) hraje se na hřišti v Dolní Kalné, má být teplo, tak si vemte plavky :)

 

 

2015

 

1.Turnaj v Nové Pace jsme se zůčastnili 21.2.2016

 

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI



 

 

 
      

   

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY