Zápasy

2018 JARO

1.ZÁPAS - 7.4. S ÚPICÍ 0:10 / 0:9

2.ZÁPAS - 14.4. V POŘÍČÍ 5:0 / 4:1

3.ZÁPAS - 21.4. S PODHŮŘÍM 4:1 / 5:3

4.ZÁPAS - 28.4. VE SVOBODĚ 10:0 / 5:0

5.ZÁPAS - 1.5. V PILNÍKOVĚ 4:0 / 7:0

6.ZÁPAS - 5.5. S KUNČICEMA 0:1 / 1:8

7.ZÁPAS - 8.5. S RUDNÍKEM 0:7 / 0:10

8.ZÁPAS - 12.5. V RUDNÍKU 8:0 / 10:0

9.ZÁPAS - 19.5. S PILNÍKOVEM 0:3 / 0:8

10.ZÁPAS - 26.5. V ÚPICI 6:0 / 4:2

11.ZÁPAS - 2.6. S POŘÍČÍM 0:5 / 1:11

12.ZÁPAS - 10.6. V PODHŮŘÍ 8:4 / 5:3

13.ZÁPAS - 16.6. SE SVOBODOU N.Ú. 2:7 / 1:14


2017 PODZIM

1. PŘÁTELÁK - 25.8. - S RMSK CIDLINA

 

2. 1.ZÁPAS  - 26.8. VE SVOBODĚ N.Ú. 5:0 / 5:2

3. 2.ZÁPAS - 2.9. S KUNČICEM 2:5 / 0:11

4. 3.ZÁPAS - 6.9. S PODHŮŘÍM 6:1 / 4:0

5. 4.ZÁPAS - 9.9. V RUDNÍKU 7:0 / 10:0

6. 5.ZÁPAS - 16.9. S PILNÍKOVEM/ST.BUKY 0:2 / 0:4

7. 6.ZÁPAS - 23.9. V ÚPICI 11:0 / 12:00

8. 7.ZÁPAS - 28.9. V POŘÍČÍ 10:0 / 6:2

9. 8.ZÁPAS - 30.9. S POŘÍČÍM 0:6 / 0:5

10. 9.ZÁPAS - 8.10. NA UMT VE VRCHLABÍ S PODHŮŘÍM 1:5 / 2:2

11. 10.ZÁPAS - 14.10. SE SVOBODOU N.Ú. 1:4 / 1:5

12. 11.ZÁPAS - 21.10. V KUNČICÍCH 3:0 / 4:0

 

2017 JARO

1. 9/4 - ne - 9:00 hod - VÍTĚZNÁ 1:3,ŽACLÉŘ, 2:0 JÁNSKÉ LÁZNĚ

2. 16/4 - ne - 10:00 hod - JÁNSKÉ LÁZNĚ, 5:2 VÍTĚZNÁ, 0:4 PODHŮŘÍ

3. 22/4 - so - 11:15 hod - PODHŮŘÍ, 5:4 VÍTĚZNÁ, 9:1 ML.SVATOŇOVICE

4. 29/4 - so - 10:00 hod - VÍTĚZNÁ 5:2, JÁNSKÉ LÁZNĚ, 3:2 M.SVATOŇOVICE

5. 7/5 - ne - 10:00 hod - ŽACLÉŘ 6:1, VÍTĚZNÁ 3:3, PODHŮŘÍ

6. 13/5 - so - 9:00 hod - PILNÍKOV/ST.BUKY 3:0, VÍTĚZNÁ, 1:7 ŽACLÉŘ

7. 21/5 -ne - 13:45 hod - M.SVATOŇOVICE 1:6, VÍTĚZNÁ, 0:3 PILNÍKOV/ST.BUKY

8. 27/5 - so - 10:00 hod - VÍTĚZNÁ 0:5 ST.BUKY/PILNÍKOV, 1:2 PODHŮŘÍ

9. 4/6 - ne - 9:00 hod - M.SVATOŇOVICE 4:2, VÍTĚZNÁ ,0:4 ŽACLÉŘ

10. 10/6 - so - 10:00 hod - VÍTĚZNÁ 0:4 , ST.BUKY/PILNÍKOV , 3:0 JÁNSKÉ LÁZNĚ

11. 18/6 - ne - 9:00 hod - ŽACLÉŘ 5:0, VÍTĚZNÁ ,2:2 JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

2016 PODZIM

PŘÁTELÁKY:

1. 22.8. - PO - 17:30 hod - VELICHOVKY

2. 31.8. - ST - 17:30 hod - doma s VELICHOVKAMA

3. 17.6. - SO - 9:00 hod - MEZINÁRODNÍ TURNAJ V PILNÍKOVĚ

 

MISTRÁKY:

1. 28/8 - NE - 9:00 hod - ŽACLÉŘ 4:1, VÍTĚZNÁ, J.LÁZNĚ 9:0

2. 3/9 - SO - 9:00 hod - PODHŮŘÍ 1:2, VÍTĚZNÁ, J.LÁZNĚ 3:1

3. 10/9 - SO - 9:00 hod - VÍTĚZNÁ 1:1, ML.SVATOŇOVICE, 3:1 PODHŮŘÍ

4. 17/9 - SO - 9:00 hod - ML.SVATOŇOVICE 2:1, VÍTĚZNÁ, 0:2 J.LÁZNĚ

5. 24/9 - SO - 9:00 hod - VÍTĚZNÁ, 2:1 ŽACLÉŘ, 4:3 PODHŮŘÍ

6. 28/9 - ST - 16:15 hod - ŽACLÉŘ, 2:0 VÍTĚZNÁ, 0:7 PIL./ST.BUKY

7. 2/10 - NE - 10:15 hod - ML.SVATOŇOVICE, 1:1 VÍTĚZNÁ 1:1 , PIL./ST.BUKY

8. 8/10 - SO - 9:00 hod - PODHŮŘÍ,2:0 VÍTĚZNÁ 2:0 , PIL./ST.BUKY

9. 15/10 - SO - 9:00 hod - VÍTĚZNÁ, 11:0 ML.SVATOŇOVICE, 1:3 ŽACLÉŘ

10. 23/10 - NE - 10:00 hod - J.LÁZNĚ, 1:3 VÍTĚZNÁ, 2:2 PIL./ST.BUKY

11. 29/10 - SO - 11:45 hod - ŽACLÉŘ, 1:5 VÍTĚZNÁ, 4:1 J.LÁZNĚ

 

* Tučně týmy jsou pořádajcí

 

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI



 

 

 
      

   

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY