90. LET, ANO TOLIK SLAVÍ PAN JOSEF PODRAZIL

22.06.2021

Hledám ty správná slova, mohu spíše jen žasnout nad elánem pana Podrazila, který v 90.letech rozdává.
Sympatický pán, který je spojen s našim klubem velkou historií a mnoha vzpomínek.
Proto Vám moc děkujeme za vše a přejeme hlavně zdravíčko a snad brzy zas s námi na hřišti, na zápase a těšíme se, až uslyšíme Vás zpívat naši klubovou hymnu.

HUNTÍŘOVSKÝ CHORÁL

Šel jsem jednou se svou pannou podívat se na kopanou

se svou pannou záletnou na Slávii na Letnou.

Oběma nám přála karta neboť právě hrála Sparta

a tak teda tady je Sparta versus Slavie.

A tak já a moje láska vlezli jsme tam na volňáska

to se teda popasem s takovýmhle zápasem.

A já dýcham sotva žiji odjakživa pro Slávii

moje paní spanilá Spartě vždycky stranila

Huntiřováci to jsme my fotbalisti zrození

fotbal to je naše láska když nám nikdo nenapráská

třeba zápas prohrajem vesele si zapějem.

A prohráli jsme vem to ďas a za týden to hrajem zas a zas.

A v brance cosi poskakuje ....... se tam vytahuje, skáče jak lasička chytá jak Plánička

v brance se vytahuje v centru vše diriguje ......... se vytahuje huba mu jen píše doma však je tiše mamince přizvukuje.

Na křídle .... plachý před halvem zmírá strachy, když mu sbor domlouvá on jim zas odmlouvá to jsou jen same tlachy .... má novou lásku zas nějakou hokynářku on vám to srabaří tahaj ho hrobaři zahodil jedenáctku.

My máme kapitána tomu je slavobrána by k zápasu připravil jedenáct mladíků staví je do šiku na spojku na křídla jak káží pravidla.

Fotbal hráti ve dne v noci to je pro nás legrace kliky háky my jsme stále na place.

Ozývá se Huntířov dal gól ozývá se Huntířov dal gól a jen tam buď a jen tam buď a nevylézej od tam tuď a jen tam buď a nevylézej ven.

Milovala já jsem já jsem fotbalistu špásem a když jsem ho poznala milovat jsem přestala.

A kluk to byl jako cumel jako cumel ten milovat uměl, uměl černé oči , černý vlas milovat ho budu zas a zas a zas.

A na schůzi výborové pane vrchní dejte karty nové výbor hrál ferblíčka mančaft zas žolíčka zbytek jsou kibicové.

Takovýhle hoši my potřebujeme mít kteří uměj chlastat a hezký holky mít.

A Hunťák válí a Hunťák válí a Hunťák válí huja hou.