MUŽI

SEZÓNA 2023/2024SEZONA 2023/2024

Předešlá sezona 2022/2023 se nám výsledkově nějak zvlášť nepovedla.

Muži se díky postupu z druhého místa Kocbeře a spadnutí níže postavené Libče a odhlášení ze soutěže Svobody mohli setrvat do další sezony v okresním přeboru, pozitivem je že tým ukázal, že umí hrát i s týmy z vrchních pater, bohužel ukázal i velké zmary, na kterých musí pracovat, přes vše si tým sedá, neboť na podzim 2022 se zapojilo do týmu až 8 nových hráčů a i přes možné ohlášení, že by tým mohl spadnout o soutěž níže, většina hráčů přislíbila zůstat v týmu. Muži do nové sezony řeší ještě nové posily do svých řad, již nyní můžeme říct s radostí, že se vrací velký střelec z Miletína Lukáš Andrle, který nám chyběl. Odchod zažádali zatím Roman Chleborád do Č.Dolu (nižší soutěž, ale Roman bude mít hlavně prostor chytat, přejeme mnoho čistých kont) a Honza Szamko i přes hlášení, že nechce odejít nakonec odchází do Češova (nejnižší soutěž Jičínska, i jemu přejeme mnoho dobrých zápasů hlavně bez zranění). O dalších hráčích vás budeme brzy informovat. V soutěži se mohou těšit na další derby, kromě Třemešné a Hajnice postoupil k nám Libotov a Pilníkov.

Starší žáci pod trenére  Tulachem sice umístění v tabulce poukazuje na umístění spodní části, ale za tu sezonu 2022/2023 se hráči mnohé naučili a je na nich znát progres. Tým nově bude v této sezoně posunut již do kategorie mladšího dorostu a budou nově hrát na celé hřiště 10+1, starší hráči budou určitě již zkoušet i své starty za muže. Bohužel kvůli kapacitě jsem museli tímto krokem nepřihlašovat kategorii starších žáků. Jediným zklamáním je, že na začátku sezony odešli přes sliby trenéři Saska a Balcar do Bílé Třemešné, kde trénují spojený tým Třemešná/Dvůr a ještě si dovolí v půlce sezony nám přetahovat hráče, jejich postup se nám silně nelíbí a bereme to za velkou drzost, když jsme oba trenéry vybavili jak licencemi, oblečením i jinak, takže i zde díky ním vznikla silná konfrontace mezi týmy, když už se zdálo, že bude zde fungovat spolupráce těchto týmů.

Mladší žáci stejně jako starší v sezoně 2022/2023 pod trenérem Danielem se ze začátku těžce seznamovali s novou herní koncepcí při přechodu ze starších přípravy, proto výsledek v tabulce nebyl pro nás tak důležitý, jako konečný závěr sezony, kdy i zde byl znát progres a vyrovnali jsme se i předním týmům tabulky, když jsme je porazili. Do nové sezony bude tým mít širokou základnu hráčů, proto jsme si dovolili přihlásit i dva týmy. A-tým nově a snad poprvé v historii Sokolu Vítězná bude hrát krajskou soutěž s týmy jako je Dvůr, Paka, Bělohrad, Jičín, Vrchlabí a Hořice (ano vše větší města a mezi nimi i my) víme, že to nebude jednoduché, ale dá nám to velkou zkušenost, a do toho B-tým bude hrát okresní soutěž, kde budou dostávat prostor všichni hráči a budou si i všichni zkoušet vyšší soutěž. Nově budou na tyto dva týmy dohlížet tři trenéři Daniel, Tichovský a Balghouthi Sabeur. Měli by i nadále vypomáhat Jaroslavové Žižka a Geguš.

Starší přípravka se může s trenérem Tichovským Robertem Fiedorem chlubit pěkným umístěním i mnoha střelenými brankami. Nyní je však čeká těžší oříšek, kdy jsme si i zde poprvé dovolili přihlásit tuto kategorii do krajské soutěže, kde se hraje 5+1, ale na dvou hřištích současně, proto jsme museli do souklubí s týmem Tatran Hostinné, kde budeme společně válčit pod názvem Vítězná/Hostinné pod vedením trenérů Roberta Fiedora a Petra Dubického. Čekají je také týmy jako je Dvůr, Hořice, Předměřice, Trutnov, Jaroměř. (opět města).

Mladší přípravka stejně jako starší se může chlubit také pěkným umístěním a s mnoha střelenými brankami pod vedením trenérů Tomáše Rótha a Petra Dubického. Do nové sezony budou pod vedením dál trenéra Tomáše Rótha a k němu ještě bude Honza Branda a Klára Nováková.

Mini přípravka přes nadějný pocit, že bude mít velkou základnu hráčů bohužel z 21 jmen zůstalo jen třetina, důvodem byl většinou problém s časem, zdraví a nízký nezralý věk. Sezonu 2022/2023 byla pro mnohé neznámou a přesto pod trenérem Kubou Gáborem a Danielem si při těžkých zápasech připsali pár remíz, i zde nebyl důležitý výsledek v tabulce, jako spíše posun v technice a pochopení hry fotbalu. Na závěrečném turnaji jsme si připsali první výhru a díky tomu jsme i neskončili poslední. Do nové sezony doufáme, že přijdou nový i staronový hráči a rozšíří naše řady se kterými zažijeme určitě mnoho zábavy nadále pod vedením trenére Gábora. Nadále není zde pro nás výsledek v tabulce jako ten posun fotbalovou zkušeností a ti šikovnější si to určitě jako vždy zkusí i za starší kategorie.

Opět jsme v sezoně 2022/2023 zažili společné dvě fajn přípravy a rozlučky s mládeží, jak letní soustředění v srpnu 2022 na Mostku, tak na podzim 2022, kdy ti starší šli na bowling, tak mladší opět navštívil v hale ve Vítězné Mikuláš a Anděl i s čertem. Do jarní přípravy jsme si dovolili opět odjet na společné zimní soustředění do Dolního Dvora, kam jeli i muži letos 2023, tak ke konci června před vysvědčením opět proběhla fenomenální rozlučka se sezonou 2022/2023 na našem hřišti, kde nás navštívil i reprezentant v softbalu a několika násobný mistr Evropy za Česko Martin Turek, tak i suprově připravený mini turnaj pro rodiče od Jardy Žižky.

6.8. začínají muži pohárem, pak další týden první kolem a od 26.8.začínají hrát mládeže, jen mladší a mini přípravka začnou ještě později.


SEZONA 2022/2023

Sezonu 2022/2023 chceme opět začít tréninky 20.7., což bude těžké kvůli vysokým teplotám a prázdninám, dovoleným atd.

První zápas hrajeme 6.8. od 17,00 hod. pohár v Libotově a o týden déle začínají mistrovské zápasy, my přivítáme na úvod v malém derby tým Kocbeře, který spadl do naši soutěže z B.třídy.

Nově i kvůli vytížení hrací plochy v Huntířově chceme vyzkoušet tréninky ve středu a v pátek.

Zatím můžeme s radostí říci, že jsem posílili o další zkušené hráče, přichází Martin Šebek ( dříve hrával za SK Sopřeč 1926, T.J. Sokol Rohovládova Bělá, TJ BUKOVKA, TJ JISKRA Rybitví), dále se vrací Tomáš Poláček ( z Hajnice) a Ondřej Poloprudský ( z B.Třemešné) a další jsou v jednání, neboť každý dnes může hrát dle možností práce. Soupiska sice čítá momentálně dostatek jmen, ale uvidíme co nám ukáže sezona a jak kdo bude opravdu moc. Před uzavřením přestupu se nám podařili ještě dva přestupy, Slovenští bombéři Jaroslav Geguš z Úpice a Luboš Gábriška z FK Řeporyje kde hrával i s Martinem Feninem.

Letos hrajeme jednu skupino o 16 týmech. Z B.třídy k nám spadli krom Kocbeře ještě Žacléř, místo prvního Volanova postoupil výše Rudník. K nám z nižší soutěže postoupili Bohuslavice.

Před sezonou ještě investujeme ne malé peníze do rekonstrukce trávníku a to díky za podpory Pavla Hausera firmě Stavhaus a Rosti Holého firmě BigMat Daros Dvůr. 


SEZONA 2021/2022


Konečně jsme dohráli celou sezonu, která se nyní hrála na dvě skupin o 8 týmech, podzim jsme byli ve skupině A kde jsem skončili těsně pod poloviční čarou na 5.místě. 1.Třemešná, 2. Hostinné, 3. Rudník, 4. Strážné, tyto týmy hráli na jaře skupinu o postup se čtyřmi týmy z ze skupiny B. My naopak na jaře hráli skupinu o udržení, a že to byli nervy skoro do posledního kola. S námi ještě hráli tuto skupinu opět 6. Podhůří, 7. Mostek a 8. Hajnice.

Na podzim 2021 se do hry dostalo 22 hráčů, nejvytíženějším hráčem byl Jarda Tomášek, ale také posbíral nejvíce ŽK 10, tři ČK dostali Hlavatý, Kutík a Tichovský. Nejvíce branek nastřílel 12 Dan Jákl, pak 6 Lukáš Andrle a po 5 si připsali Martin Plch a Jarda Tomášek.

Jaro 2022 ve skupině o udržení jsme skončili na 3.místě, to nám zajistilo udržení v OP. Skupinu vyhrála 1. Hajnice, 2. Staré Buky, 4. Podhůří, ještě se v OP udrželi na 5. Libeč a 6. Svoboda, bohužel do OS níže padají 7. Jánské Lázně a 8. Mostek.

Na jaře 2022 se do hry dostalo dokonce 23 hráčů, nejvytíženějším hráčem byl opět Jarda Tomášek a opět posbíral nejvíce ŽK 9, na jaře viděl jen ČK Lukáš Andrle, který ale byl se 7 brankami nejlepším střelcem týmu, pak po 4 si připsali opět Martin Plch a Jarda Tomášek, se 3 byli Dan Jákl a Dan Tichovský.

Sezona 2021/2022 mohla být lepší, ale vzhledem k tomu, že přišlo mnoho nových hráčů, tak jsme rádi jak dopadla a že si tým pomalu sedá.

SEZONU 2021/2022 ZAČNEME TRÉNINKY JIŽ 20.7. OD 18,00 HOD. A TO TAKHLE KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK

PRVNÍ ZÁPAS MÁME V POHÁRU 1.8. OD 14,00 HOD. V KUKSU

ZATÍM S RADOSTÍ MŮŽEME POTVRDIT Z AVIZOVANÝCH POSIL: ONDŘEJE HLUŠIČKU (OBNOVENÍ ČINNOSTI), DAN JÁKL (Z TJ DVŮR KRÁLOVÉ), JAROSLAV TOMÁŠEK (Z HOŘIC), TOMÁŠ DUŠÁNEK (Z CHVALČE), ROMAN CHLEBORAD (Z JILEMNICE), VOJTĚCH ZVELEBIL (OBNOVENÍ ČINNOSTI), VOJTĚCH JAKL (OBNOVENÍ ČINNOSTI), JAKUB PACÁK (OBNOVENÍ ČINNOSTI)

ZÁKLADNÍ PILÍŘ BY MĚL BÝT 13. HRÁČŮ, ZBYTEK ASI 14. HRÁČŮ TO BUDE MÍT PODLE PRÁCE


SEZONA 2020/2021


V RÁMCI UVOLNĚNÍ OPATŘENÍ KVŮLI COVIDU JSME MOHLI ASPOŇ ODEHRÁT JEDEN PŘÁTELÁK S FK MOSTEK A 5.UTKÁNÍ V MINI POHÁRU KRÁLOVEDVORSKA, KDE JSME SE UTKALI:

30.5. V ÚPICI S HAJNICÍ - 1:1 PROHRA NA PENALTY 5:4

5.6. DOMA S B.TŘEMEŠNOU - 1:2

12.6. DOMA S MOSTKEM - 4:4 PROHRA NA PENALTY 2:3

16.6. V TŘEMEŠNÉ - 5:3

19.6. DOMA S HAJNICÍ - 4:3

V MINI TABULCE JSME SKONČILI POSLEDNÍ, SKÓRE 13:15, 1.VÝHRA, 2.PROHRY A 2.REMÍZY S PROHRY NA PENALTY.

BOHUŽEL JSME SE MUSELI ZDE ROZLOUČIT S ROBINEM A DAVIDEM VRBATOVÝCH (STARÁ PAKA), MÍROU VÉBREM (CEREKVICE) A SVAŤOU ROBKEM (VAMBERK), ZE ZHRUBA 32.JMENNÉHO SEZNAMU VŽDY KOLEM POLOVINY NEMOHLA NA KAŽDÝ TRÉNINK I ZÁPAS, V TĚCHTO ZÁPASECH JSEM MOHLI VYZKOUŠET NOVÉ TVÁŘE JAKO: DAN JAKL (DVŮR KR.), ONDŘEJ HLUŠIČKA (OBNOVENÍ ČINNOSTI), JAROSLAV TOMÁŠEK (HOŘICE), ROMAN CHLEBORÁD (JILEMNICE), TOMÁŠ DUŠÁNEK (CHVALEČ) A KUBA PACÁK (OBNOVENÍ ČINNOSTI), NYNÍ JEN ŘEŠÍME, ZDA TITO HRÁČI S NÁMI NASTOUPÍ I NA PODZIM V NOVÉ SEZONĚ 2021/2022.


BOHUŽEL, SEZONA SE NEDOHRÁLA KVŮLI COVIDOVÉMU OPATŘENÍ, V NEÚPLNÉ SEZONĚ JSEM SKONČILI 9. SE SKÓRE 18:30, 2. VÝHRY A 3.PROHRY, 4.REMÍZY Z TOHO 2.VÝHRY NA PENALTY, 2.PROHRY NA PENALTY.

NEJLEPŠÍMI STŘELCI BYLI LUKÁŠ ANDRLE A DAN TICHOVSKÝ, OBA SE TŘEMI ZÁSAHY, NEJVÍCE ODEHRANÝCH MINUT MĚLI 825.MINUT TOMÁŠ KRÁKORA, DAN TICHOVSKÝ A ROBIN VRBATA.

MÁME PRŮMĚRNĚ 2.VSTŘELENÉ BRANKY NA ZÁPAS, ALE TAKÉ MÁME PRŮMĚRNĚ 3,33 BRANEK OBDRŽENÝCH NA ZÁPAS


10.10.sobota - Sokol Vítězná - Baník Rtyně 2:7 (1:1)

Branky: Tichovský D., Kříž V.

Sestava: Daniel J., Vrbata R., Hlavatý M., Tichovský D., Jirásko S., Vrbata D., Krákora T., Špůr J., Pácalt J., Kříž V., Andrle L.

Připraveni na střídačce: Žák P., Kutík M.


3.10.sobota - Sokol Vítězná - TJ Rudník 3:7 (2:5)

Branky: Holouš J., Krákora T., Vrbata D.

Sestava: Daniel J., Szamko J., Vrbata R., Hlavatý M., Tichovský D., Vrbata D., Krákora T., Veber M. (46" Pácalt J.), Holouš J., Kříž V., Andrle L.

Připraveni na střídačce: Kutík M., Žák P.

Realizační tým: Andrle P., Kejzar J., Hauser P.


26.9.sobota - Janské Lázně - Sokol Vítězná 2:2 (1:0) 1:3p.

Branky: Tichovský D. 2x

Sestava: Daniel J., Szamko J., Vrbata R., Hlavatý M., Tichovský D., Vrbata D., Krákora T., Kutík M. (77" Žák P.), Špůr J., Andrle L., Plch M.

Připraven na střídačce: Jirásko S.

Realizační tým: Andrle P., Kejzar J.


19.9.sobota - Sokol Vítězná - Hajnice 1:0 (0:0)

Branka: Hlavatý M.

Sestava: Jirásko S. (46" Daniel J.), Szamko J., Vrbata R., Hlavatý M., Tichovský D., Vrbata D., Krákora T., Kňourek F.(65" Kutík M.), Špůr J., Andrle L., Veber M. (74" Pácalt J.)

Připraveni na střídačce: Voňka T.

Realizační tým: Andrle P., Kejzar J.


12.9.sobota - Tatran Hostinné - Sokol Vítězná 3:3 (2:1) 1:3p.

Branky: Andrle L., Hlavatý M., Holouš J.

sestava: Daniel - Vrbata R., Hlavatý M., Szamko J., Tichovský D., Špůr J.(70" Veber M.), Vrbata D., Holouš J., Krákora T., Andrle L., Plch M. (80" Kutík M.)

Připraveni na střídačce: Jirásko S.

Realizační tým: Andrle P., Kejzar J., Hauser P.


5.9. sobota - Sokol Vítězná - FK Poříčí 2:1 (1:0)

Branky: Andrle L., Černota

sestava: Daniel - Vrbata R., Hlavatý, Szamko, Tichovský, Špůr, Krákora, Holouš, Vrbata D. (68" Veber), Plch, Andrle L. (80" Černota)

Připraveni na střídačce: Kutík

Realizační tým: Andrle P., Kejzar


29.8. sobota - TJ Strážné - Sokol Vítězná 3:3 (1:2) 2:0p.

Branky: Plch 2x, Kříž

sestava: Jirásko - Szamko, Vrbata R., Tichovský, Černota, Vrbata D. (69" Veber), Holouš, Krákora, Špůr, Plch (75" Kříž), Andrle L.

Připraveni na střídačce: Kutík

Realizační tým: Andrle P., Kejzar


22.8. sobota - Sokol Vítězná - Sokol Bílá Třemešná 1:6 (1:3)

Branka: Andrle Lukáš

sestava: Daniel - Vrbata R., Voňka (75" Kňourek), Hlavatý, Tichovský, Szamko J. - Špůr (83" Veber), Vrbata D. (68" Černota P.), Krákora - Plch, Andrle L.

Připraveni na střídačce: Kutík

Realizační tým: Andrle P., Kejzar


15.8. sobota - FK Volanov - Sokol Vítězná 1:1 (0:0) 7:6p.

Branka: Vrbata David

sestava: Daniel - Vrbata R., Hlavatý, Tichovský, Szamko J. - Špůr, Kříž (46" Vrbata D.), Holouš (80" Černota P.), Krákora - Plch, Andrle L.

Připraveni na střídačce: Jirásko, Voňka, Kutík

Realizační tým: Andrle P., Hauser, Kejzar


8.8. sobota - Sokol Stará Paka - Sokol Vítězná 4:0 (0:0)

sestava: Daniel/Jirásko - Vrbata R., Hlavatý, Tichovský, Szamko J. - Špůr, Novák, Krákora, Vrbata D., - Saber, Holouš

trenér: Andrle P.


MUŽI

KONTAKT

Petr Andrle

Trenér mužů

+420 605 055 260


CHORALY

Vy fandíte, my vítězíme! 

VÍTĚZNÝ POKŘIK: KALAMÁJA - GIN A KALAMÁJA - GIN A KALAMÁJA - GIN GIN GIN KALIVODA - PRDEL DÍRA VE ZDI - TUNEL MAMBO - HU FRANTO - GRANÁTY ČI JSOU BODY - NAŠE CO MÁ ... - HOVNO CIGY - HEJ CAGA - HEJ CIGY CAGA,CIGY CAGA - HEJ HEJ HEJ 


HUNTÍŘOVÁCKÝ CHORÁL 

Šel jsem jednou se svou pannou podívat se na kopanou

se svou pannou záletnou na Slávii na Letnou.

Oběma nám přála karta neboť právě hrála Sparta

a tak teda tady je Sparta versus Slavie.

A tak já a moje láska vlezli jsme tam na volňáska

to se teda popasem s takovýmhle zápasem.

A já dýcham sotva žiji odjakživa pro Slávii

moje paní spanilá Spartě vždycky stranila

Huntiřováci to jsme my fotbalisti zrození

fotbal to je naše láska když nám nikdo nenapráská

třeba zápas prohrajem vesele si zapějem.

A prohráli jsme vem to ďas a za týden to hrajem zas a zas.

A v brance cosi poskakuje ....... se tam vytahuje, skáče jak lasička chytá jak Plánička

v brance se vytahuje v centru vše diriguje ......... se vytahuje huba mu jen píše doma však je tiše mamince přizvukuje.

Na křídle .... plachý před halvem zmírá strachy, když mu sbor domlouvá on jim zas odmlouvá to jsou jen same tlachy .... má novou lásku zas nějakou hokynářku on vám to srabaří tahaj ho hrobaři zahodil jedenáctku.

My máme kapitána tomu je slavobrána by k zápasu připravil jedenáct mladíků staví je do šiku na spojku na křídla jak káží pravidla.

Fotbal hráti ve dne v noci to je pro nás legrace kliky háky my jsme stále na place.

Ozývá se Huntířov dal gól ozývá se Huntířov dal gól a jen tam buď a jen tam buď a nevylézej od tam tuď a jen tam buď a nevylézej ven.

Milovala já jsem já jsem fotbalistu špásem a když jsem ho poznala milovat jsem přestala.

A kluk to byl jako cumel jako cumel ten milovat uměl, uměl černé oči , černý vlas milovat ho budu zas a zas a zas.

A na schůzi výborové pane vrchní dejte karty nové výbor hrál ferblíčka mančaft zas žolíčka zbytek jsou kibicové.

Takovýhle hoši my potřebujeme mít kteří uměj chlastat a hezký holky mít.

A Hunťák válí a Hunťák válí a Hunťák válí huja hou.

A dalším úspěchem je, že jsme přihlásili historicky mladší žáky do krajského přeboru a v souklubí s Hostinným i starší přípravku, která senzačně skončila pod vedením trenérů Petra Dubického a Roberta Fiedora na podzim 2023 na parádním 2.místě skupiny D Královéhradecka.