BĚHAVÝ RUDNÍK JSME UDOLALI ASPOŇ V PENALTÁCH, ŽÁCI PŘIJELI Z KUNČIC BEZ PROHRY

MLŽ

Ve svátek 28.10. nejdříve hráli mladší žáci v Kunčicích dvojzápasy a to nejdříve s Pilníkovem, který přijel opět s velmi mladým kolektivem, my jim nedali šanci nám dát ani branku, když za svá záda nic nepustil nyní v brance Alex Daniel, na zápas odcestovalo 10 žáků a 5 hráčů ze starší přípravky. A tak žáci trenérů Tulacha, Balcara a Sasky mohli slavit další výhru. Ve druhém zápase hráli s domácími Kunčicemi, což už byl těžší oříšek, v tom to zápase se nenašel výherce a tak žáci odjíždí z Kunčic bez prohry a se 4.body.

Nyní čeká žáky poslední zápasy podzimu

v sobotu 30.10. v předzápase mužů

také s Kunčicemi od 11,00 a 12,00 hod.

Pak budou trénovat od 1.11. každé pondělí a středu od 16,00 do 17,30 hod. v hale ve Vítězné do 24.11. a v pátek 26.11. by měli mít rozlučku s podzimní částí na bowlingu Amerika ve Dvoře. Mezi tím by měli jet ještě 6.11. na exkurzy a zápas Slovanu Liberec s Bohemians Praha.

MUŽI

Sokol Vítězná - TJ Rudník A 2:2 (0:1) penalty 3:1

Branky: Plch 2 - Barát, Kaprál (pen.). Rozhodčí: Kučera. ŽK: 3:2. Diváků: 55.

Sestava: Daniel - Jirásko, Kříž ( 46" Zvelebil), Andrle L., Špůr, Hlavatý, Krákora, Jákl, Plch, Tomášek ( 87" Kutík), Dušánek, připraven na střídačce zůstal brankář Chleborád.

Nutnost malé vidiny šance urvat důležité body nám svazovala nohy.

Do zápasu lépe vstoupili hosté , kteří se dostali do vedení již ve 4 min. a ve zbytku poločasu byli lepším mužstvem, ale žádnou vyloženou šanci si již nevypracovali.

Tak jak vstoupili hosté do zápasu, tak do druhé půle vstoupili domácí a již ve 48 min vyrovnali na 1:1.

To domácím pomohlo a začali být mírně lepším týmem a svou zvýšenou aktivitu proměnili v 60. min., když po proměněné penaltě šli do vedení 2:1.

A to ještě nebylo všechno poté v rozmezí 70. a 77. min. mohli své vedení navýšit, bohužel nejdříve neproměnili další penaltu , poté trefili z přímého kopu cca z 30 metrů břevno, které se snad klepe ještě teď a nakonec hostující hráči vykopávali míč z brankové čáry po předchozím přelobování brankáře.

A tak přišel trest a v nastaveném čase hosté vyrovnali z penalty poté rozhodčí zápas ukončil.

V penaltovém rozstřelu domácí ani jednou nezaváhali a když hosté svou druhou penaltu neproměnili, připsali si plusový bod a stále jen teoretickou šanci.

Bude to vše o štěstí, přístupu a podpoře všech. Budeme i netrpělivě čekat, jak na výsledky utkání ze Strážného, tak z Podhůří a zároveň my musíme vyhrát nad Mostkem v sobotu 30.10. od 14,00 hodin.

Snad k nám konečně bude nakloněno i to štěstíčko.

Držte nám pěsti a přijďte nás podpořit v posledním zápase podzimu.

ZATÍM CO 30.10. KONČÍ PODZIMNÍ ČÁST SEZONY, TAK MLÁDEŽ JEŠTĚ NA SOBĚ BUDE PRACOVAT AŽ DO KONCE LISTOPADU V HALE.

- MINI + MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - KAŽDÉ ÚTERÝ od 16,00 do 17,30 hod. a ČTVRTEK od 16,30 do 18,00 hod. s trenéry Danem Tichovským a Patrikem Čechovičem.

- STARŠÍ PŘÍPRAVKA - KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDU od 17,30 do 19,00 hod. s trenérem Kubou Danielem.

- MLADŠÍ ŽÁCI - KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDU od 16,00 do 17,30 hod. s trenéry Jan Tulach, Filip Balcar, Matthew Saska a Vaškem Hanušem.

- 26.11.PÁTEK - ROZLUČKA STARŠÍ PŘÍPRAVKY A MLADŠÍCH ŽÁKŮ NA BOWLINGU AMERIKA VE DVOŘE

- 27.11.SOBOTA - ROZLUČKA MINI PŘÍPRAVKY A MLADŠÍ PŘÍPRAVKY V HALE VE VÍTĚZNÉ, KAM PŘIJDE OPĚT MIKULÁŠ S ANDĚLEM A ČERTEM