SEZONA 2017/2018

01.09.2017

Tým Sokola Vítězná má zastoupená družstva mužů, mladší přípravky a mini přípravky, hrající všichni Okresní přebor Trutnovska.

Muži rozjeli sezonu nadále pod stejným vedením ve složení, Pavel Hauser, Honza Mencl, Jarda Kejzar, Štěpánka Čechovičová, Petr Andrle.

Muži se umístili na konečném 4.místě se skóre 75:31 s 56.body.

(Postoupil do 1.B.třídy tým Vrchlabí B, spadl níže tým Bohuslavic a Malých Svatoňovic a po prohře v baráži s Lánovem spadl i Mostek, a právě z baráže postoupil k nám tým Lánova, sestoupil k nám z 1.B.třídy tým Mladých Buků.)

Nejlepším střelcem týmu mužů se stal s nejvíce odehranýma minutami Víťa Robek s 20.zásahy, za ním skončil s 15.zásahy Lukáš Andrle a pak s 8.zásahy Tomáš Krákora.

Do týmu přišli: Sabeur Balghouthi z Kocbeře, Jiří Kobrýn z Lázní Bělohrad a Svaťa Robek z Mostek.

Tým opustili: Matěj Klust do Kocbeře a nezapojili se Adam Hudok, Tomáš Ježek, Marek Tichovský.

V týmu po sezoně skončili, nejlepší střelec Sokola Víťa Robek, který zažádal dohrát ,,svou sezonu" blíže k domovu na Mostku, s ním odešel i dlouholetý kapitán Lukáš Čechovič a s ním i Štěpánka jakož to naše zdravotnice. Svou kariéru přerušili oba brankáři Viliam Ulrych a Jakub Daniel.

Oproti minulé sezóně se nemusel do hry zapojit letos Pavel Hauser a pauzu si dal Jarda Pácalt.