DRUHÁ VÝHRA MUŽŮ ZÍSKANÁ V MALÉM DERBY PO TRÁPENÍ S KONCOVKOU PO RUCE HOSTUJÍCÍHO HRÁČE VE VÁPNĚ, MLADŠÍM ŽÁKŮM CHYBÍ STŘELEC, STARŠÍ I MLADŠÍ PŘÍPRAVKA NEKOMPLETNÍ SBÍRÁ VELKÉ ZKUŠENOSTI A NEVZDÁVÁ SE, MINI MÁ DALŠÍ VÝHRU NESTAČILA POUZE NA RUDNÍK

MINI,,A" + MINI,,B"

Naše MINI hrála ve čtvrtek 17.9. na našem hřišti se Dvorem a Rudníkem, za pěkného počasí se jim povedl první zápas proti Dvoru, pak po pauze v mezi zápase Rudník Dvůr si ještě zahrála proti Rudníku, kde nestačila na jejich střelce.
Mnoho šancí naši nejmenší benjamínci si vytvořili, ale bohužel, buď jim byla branka malá, nebo se dostatečně dlouho neudrželi na nohou a snažili se zakončit míč na poslední chvilku nataženou nohou, skoro v sedu, nevadí, bojovnost se určitě nemůže nikomu upřít. Je radost se dívat na všechny hráče na hřišti a jejich chuť, jak je fotbal baví .-)

Sokol Vítězná - TJ Dvůr Králové 7:1
TJ Rudník - TJ Dvůr Králové 11:4
Sokol Vítězná - TJ Rudník 5:7

Trenér Dan:

upřesní

NEUSTÁLE HLEDÁME NOVÉ SPOLUHRÁČE I SPOLUHRÁČKY DO VŠECH NAŠICH KATEGORIÍ

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (MLP)

V týdnu nejdříve sehrála 16.9. ve středu dvoj zápas se Dvorem na našem hřišti, kde soupeř trestal naše chyby a ukazal, jak se správně proměňují šance. My si také mnoho šancí vypracovali, ale to zakončení bylo zbrklé. V dalším kole jsme také na našem hřišti přivítali v neděli 20.9. tým Lánova, se kterým jsme také sehráli dvoj zápas. Opět, mnoho šancí, zbrklé zakončení a chyby v obraně, první zápas byl z naši strany trochu mdlý, ale ve druhém zápase jsme začali lépe, také jsme vedli, ale do konce zápasu jsme vytvořili mnoho hrubek v obsazování, začal se mísit velký chaos.

16.9. Sokol Vítězná - TJ Dvůr Králové 2:4 a 3:6
20.9. Sokol Vítězná - TJ Lánov 0:4 a 3:5

Trenér Kuba:

Hráčům patři velké poděkování za bojovnost do posledních minut všech zápasů. Bohužel chybí trochu více klidu v zakončení, pozornosti ve hře, komunikace, na druhou stranu v některých chvílích mě těší chuť našich hráčů, že chtějí kombinovat hru a více si přihrávat. Každým odehraným zápasem rosteme.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (STP)

Sehrála jedno z dalších těžkých utkání v oslabené sestavě proti kvalitnímu soupeři v sobotu 19.9. na našem hřišti. I přes snahu a bojovnost nestačili na Úpici, dnes se nedařilo ani brankáři, který byl s reakcemi ,,jak po flámu" a to šel prý brzy spát :)
Hold si musíme vzít ponaučení a doufat v brzké uzdravení marodů a jejich návrat mezi nás .-)

19.9. Sokol Vítězná - SK Sparta Úpice 1:11 a 4:14

Trenér Kuba:

Zajisté dnes chyběli opory týmu, které jsou nemocné, ale na to se vymlouvat nemůžeme. Alexovi se dnes v brance nedařilo, hold si musí vzít ponaučení a lépe reagovat. Hráči se proti téměř o rok staršímu a zdatnějšímu soupeři přes vše snažili, za to mají můj obdiv, ale chyběla mi více souhra a klid v zakončení, nebo vzít to sám na sebe, jednáme strašně zbrkle. Věřím, že jejich pílí a nadšením, tréninkem a každým odehraným zápasem, posbíráme další důležité zkušenosti pro příští zápasy.

MLADŠÍ ŽÁCI (MLŽ)

HLEDÁ SE STŘELEC. Mladší žáci se stále trápí se zakončením, během zápasu si vypracujeme akci, která skončí před brankou soupeře, když uděláme přihrávku na víc nebo špatně přihrajeme, a když už zakončíme, tak to není umístěná střela. Bojovnost a snahula se nedá všem upřít, ale musíme zapracovat na fyzičce, pozornosti a přesné přihrávce do běhu a zakončení.

19.9. Vítězná/D.Králové - Sokol Bílá Třemešná 0:6 a 0:7

Trenér Vašek Hanuš:

Upřesní

MUŽI

Malé derby s Hajnicí jsme na našem hřišti v sobotu 19.9. ovládli my, soupeř si za první poločas vytvořil pár polo-šancí a zlobil po našich chybách, my byli více na míči, vypracovali si mnoho šancí, ale bohužel jsme je ne a ne proměnit.
Druhý poločas téměř jak přes kopírák a to nemluvě o posledních 5 minutách, soupeř hrozil z brejků a standartek, my si opět vypracovali mnoho šancí, ale hlavně v těch posledních 5 minutách, to byl mazec, roh za rohem, průnik za průnikem. Po jednom z rohů mohl Milan Kutík hlavou dát branku, a po druhé stál sám před brankářem na malém vápně, ale brankář hostí ho dobře vychytal. Škoda, že jsme nepřidali více branek, to bylo naše malé trápení i s nepříliš pohlednou hrou. Naštěstí pro nás, soupeř zahrál rukou ve svém vápně, a tak k penaltě se postavil Martin Hlavatý, kterou proměnil a my mohli slavit druhé vítězství ,,za 5 minut 12" :) Dnes chyběl Martin Plchu a Kuba Holouš, na delší dobu poslal omluvenku Vláďa Křížu a někteří hráči se trápí s třísly, snad do dalšího zápasu pojedeme kompaktnější a na pěkném pažitu v Jánských si užijeme hru v sobotu 26.9. již od 15,30 hod.

Sokol Vítězná - SK Spartak Hajnice 1:0 (0:0)

Branky: Hlavatý (pen.). Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Pilař). Diváků: 77.

Sestava: Jirásko S. (46" Daniel J.) - Szamko J., Vrbata R., Hlavatý M., Tichovský D., Vrbata D., Krákora T., Špůr J., Kňourek F. (65" Kutík M.), Andrle L., Veber M. (74" Pácalt J.)

Na střídačce připraven: Voňka T.

Trenér Andrle P.

Domácí tým nastoupil do zápasu v kombinované sestavě a na výkonu to bylo vidět. Po téměř celý zápas se hrál pro oko diváka nezáživný fotbal. Domácí si vytvořili několik šancí, hosté snad za celý zápas na branku domácích nevystřelili. V posledních 10 min si domácí vytvořili konečně tlak, ale hosté podržel dobrými zákroky gólman. A tak domácí svůj jediný a vítězný gól vstřelili 5 min před koncem z pokutového kopu po ruce hostujícího hráče.

zdroj: https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-utkani-19-20-9-2020

Nikterak oslnivou partii rozhodli fotbalisté Vítězné jediným gólem až pět minut před koncem utkání. To jim hosté nabídli pokutovou hru poté, co jeden z hráčů zahrál v šestnáctce rukou. Zodpovědnost na sebe vzal Martin Hlavatý a proměněnou penaltou zařídil svému týmu výhru za tři body.

zdroj: https://krkonossky.denik.cz/fotbal-okres/umelci-ve-ztrate-naskoku-to-jsou-hraci-podhuri-tentokrat-nestacilo-vest-3-0.html

Trenér Andrle Petr:

Upřesní