en-NOVĚ VZNIKLÝ TÝM MLADŠÍCH ŽÁKŮ V SOUKLUBÍ S KOCBEŘÍ POD VEDENÍM TRENÉRA VAŠKA HANUŠE ZAČAL SEZONU BEZ PROHRY, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA PŘIVEZLA VŠECHNY BODY Z TRUTNOVA, MUŽI DOMA PORAZILI V DŮLEŽITÉM ZÁPASE HOSTINNÉ, STARŠÍ PŘÍPRAVKA DEKLASOVALA RADVANICE

30/10/2019

MLADŠÍ ŽÁCI

Sobota 7.9. doma hráli první zápas nové sezony s Poříčím 6:4 a 6:3.

Úspěšný víkend pro naše družstva začal nově vzniklý tým mladších žáků, který jsme spojili s hráči Kocbeře a vzal si je na starost trenér Vašek Hanuš.

Za žáky si zahráli někteří hráči starší přípravky, a určitě byly velkou oporou týmu.

Zadní řada: trenér Hanuš V., horní řada zleva: Zelinka J., Malich A., Šťastná E., Hlavatá A., Mitták M., Přiklopil Er., Holub D., dolní řada zleva: Kloučková B., Jaroš Š., Novotný A., Stránský D., Beneš N., Ježek T., Tulach V.

Neustále hledáme do toho to týmu žáků nové hráče či hráčky ve věku od 10 do 14 let.

Kontakt trenér žáků Hanuš V. 739 149 632 nebo vedoucí mládeže Daniel J. 773 931 303.

Trenér Hanuš:

Premiéra spojeného týmu mladších žáků vyšla pěkně výsledkové i herně, od začátku zápasu děti plnily přesně co jsme si řekli v kabině a moc pěkně se na to dívalo.

Branky přibývaly a tak jsme se rozhodli začít experimentovat se sestavou, což se ukázalo jako špatný krok, hra ztratila lehkost a stal se z ní chaos, se štěstím jsme dohráli první zápas k výhře.

Druhé utkání mělo začít stejně jako první, podle rozestavení i podle pokynů, bohužel děti si pamatovaly spíše konec prvního utkání a trápení pokračovalo, o poločase jsme si vyříkali co chceme a nechceme hrát, vrátili jsme se k tomu co hrát chceme a pěknými akcemi jsme skóre otočili a vyhráli i druhý zápas.

Pokud budeme předvádět hru jako v prvním poločase prvního utkání, věřím že dáme hodně branek, uděláme hodně bodů a hlavně nás to bude všechny bavit.

Díky dětem za nasazení a chuť do hry .-)

Tabulky soutěží nejsou to nejdůležitější, ale kouká se na ně hezky

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

V sobotu 7.9. hrála na hlavním hřišti MFK Trutnov s děvčaty, které na nás v tom to zápase nemohli dnes stačit, ale jejich bojovnost je inspirací každému hráči, i když s námi prohráli 7:2 a 5:0.

Na zápas odjelo opět dostatek hráčů, každý si opět zahrál. Bohužel naše druhé vystoupení v této sezoně nebylo tak optimální :(

Trenér Daniel:

To co jsem chválil v prvním zápase na našem hřišti, tak dnes to byl opak. Začátek to byl choz, neposlušnost, zbrklost, postupem času se hra zlepšovala, ale dnes mi chybělo větší nasazení, chuť, poslušnost, spolu hra, přihrávky a řešení situací před zakončením. Málo kdo si dnes zkusil dovolit kličku, každý volil hru proti ,,zdi" :(

No, jsme na začátku a snad naši hráči neusnou na vavřínech jen díky výhrám, pač kus práce je teprve před námi a k úspěchu vede dřina .-)

MUŽI

v sobotu 7.9. se utkali na našem hřišti s bývalým účastníkem 1.B. třídy týmem Hostinného.

Soupeř chtěl hrát fotbal, což bylo pro nás ideální, dvakrát se trefil Dan Tichovský, početném diváckému ochozu se musela hra líbit, ač ke konci už to vypadalo, že si všichni budou muset vzít čelovky :)

Hra byla nahoru dolu, vybrali jsme si zas slabší chvilku v druhé půli, po první půli musel zraněného Kisse v brance střídat Jirásko, který se zaskvěl zákrokem jeden na jedno v důležité chvíli, dobře hrající dnes David Vrbata si ke všemu dal jako třešničku na dortu branku, útok Andrle Plch dnes hodně zatápěl hostům, druhého jmenovaného přijelo podpořit i vlastní fans :)

Sokol Vítězná - TJ Tatran Hostinné

4:2 (3:2)

Branky: Tichovský 2, Vrbata D., Plch - Kudrna, Maličký.

Rozhodčí: Tandler.

ŽK: 2:1.

Diváků: 77.

PŘEDSEDA TÝMU JAROSLAV KEJZAR:

V úvodu zápasu byli hosté více aktivní ale žádné šance si nevypracovali, domácí se postupně dostávali do zápasu, a nakonec šli do vedení. Hostům se poté podařili vyrovnat. Poté se nadále hrál fotbal nahoru dolu a domácím se opět podařilo jít do vedení, ale hostům se zase podařilo vyrovnat, ale to trvalo pouze chvilku a domácí nakonec první poločas vyhráli. V druhém poločase se nadále hrál rychlý fotbal, ve kterém si domácí vytvořili více brankových příležitostí a nakonec se jim podařilo jednu využít a dovést tím zápas do vítězného konce.

První výherce slosování vstupenek
Druhý výherce slosování vstupenek
Třetí výherce slosování vstupenek

Nyní čeká muže další důležitý zápas v Rudníku v sobotu 14.9. od 17:00 hodin.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

trenéra Petra Ježka zvítězila v neděli 8.9. nad Radvanicemi na jejich hřišti a tím završila úspěšný víkend, když vyhrála 11:1 a 13:00

Trenér Ježek:

dnes jsme přidali další 2 přesvědčivá vítězství.

V krásném fotbalovém areálu v Radvanicích naši borci zvítězili proti domácím 11:1 a 13:0. ⚽️👍💪

MINI PŘÍPRAVKA

Hledáme hráče i hráčky do Mini přípravky od 3 do 6 let, trenér Pavelka K. 720 480 391.

Bohužel kvůli počasí první trénink v pondělí 9.9. je zrušen a bude tedy až ve středu 11.9. od 17:30 hod.