Vše ze zápasů a dění v týmu

Rozhodnutí Výkonného výboru FAČR o přerušení soutěžního ročníku 2020/2021 1. Soutěžní ročník 2020/2021 se ohledně mistrovských a pohárových soutěží, vyjma soutěžív příslušnosti Ligové fotbalové asociace, jako řídícího orgánu soutěže, přerušuje do dne 31.12. 2020 do 23:59 hod. 2. Po dobu přerušení nejsou řídící orgány soutěží oprávněny schválit...

Mini si opět pod vedením trenéra Dana Tichovského dokráčela k jedné výhře a prohře na hřišti v Hostinném. Trenéra těší, že se zapojují i úplný nováčci, hlavně hráčů chuť hrát a je vidět, že se naši nejmenší benjamínci čím dál více zlepšují. A víte, že už nastříleli 65 branek!!!

Mini si pod trenérem Danem dokráčela opět k jedné výhře a jedné prohře. Tým mini se čím dál více lepší a stabilizují se sestavy, zapojují se zároveň do zápasů úplní nováčci.
Další zápas měla odehrát v pondělí, ale po dohodě se to odložilo na středu 30.9. v Hostinném. A kvůli nelichotivému počasí je i raději pondělní 28.9. trénink zrušen.

SEZÓNA 2020/2021

PROGRAM CELÉHO TÝMU

(Kalendář - rozpis - články)