JAK NÁM TO STŘÍLELO NA PODZIM 2019

20.04.2020

Musíme se pochlubit našimi střelci, kteří dohromady nastříleli ,,bez pár branek" 500 gólů, respektive 36.branek chybělo k dosažení mety 500.branek.

MUŽI

Lukáš Andrle opět měl dobře seštelované střelky, ač určitě i on sám ví, že těch branek mohlo být daleko mnohem více na jeho kontě, co nás může těšit, že na 37.brankách se podílel opět celý tým a mezi střelci vidíme i naše obránce.

Za mladší žáky nastupovali jak hráči starší přípravky tak i mladší přípravky, za zmínku stojí branky právě hráčů ročníku 2011 Adama Mittáka, Kuby Hlavatého a Eliáše Přiklopila, který by dával branky určitě i za Mini přípravku, kdyby mohl .-)

Je radost se dívat, že to střílí Honzovi Zelinkovi a Tondovi Malichovi a že se snažili dát branky všichni.

Za starší přípravku dominoval jasně Vašek Tulach, hned za ním bratři Erik a Eliáš Přiklopilovi, za zmínku stojí i branky hráčů ročníku 2011 již zmiňovaného Eliáše, ale také Matyáše Jirouska a Jirky Hudoka, kteří pravidelně již nastupovali za starší přípravku a také to zkusil Ondřeje Čubič.

Tým trenéra Petra Ježka skončil na podzim jasně první, když dali dohromady 168.branek!

Krásný úspěch starší přípravky trenéra Petra Ježka

Mladší přípravka má už hodně úspěšných střelců, kteří se podíleli společně na 149.brankách. Zde nás těší i branky nováčků i hráčů co k nám přišli z Mini ročníky 2012.

Mini se na úvod trochu rozkoukávala, ale pak se rozehrála dobře i s úplnými nováčky v týmu dali dohromady 55.branek.

STŘELCŮM GRATULUJEME, ZAJISTÉ BY NEMĚLI ZAPOMÍNAT NA TY CO JIM NA TYTO BRANKY PŘIHRÁLI A ŽE JICH DOSÁHLI I DÍKY SPOLEČNÉMU BOJI CELÉHO TÝMU VČETNĚ BRANKÁŘŮ, NEUSNĚTE NA VAVŘÍNECH A SNAD BRZY SI PŘIČTETE DALŠÍ BRANKY, NEBO NA NĚ PŘIHRAJETE A SNAD UVIDÍME I NOVÉ STŘELCE.