JSME HRDÍ NA NÁŠ TÝM

PŘED-PŘÍPRAVKA (PP)

- ve čtvrtek 23.6. se těšíme na další trénink s dětmi od 3 do 6 let, trenéři Kuba a Kuba

MINI PŘÍPRAVKA (MINI)

- mini skončili zápasy již před týdnem a v ,,tabulce" a těžké konkurenci si vybojovali krásné ,,2.místo"!!! s 256 góly!!!

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (MLP)

- mladší přípravka sehrála senzační poslední dvoj zápas na hřišti v Huntířově pod vedením Dana Tichovského a Kamila Pavelky, když v obou zápasech porazili šikovné Podhůří a potvrdili tak, že jejich práce se vyplatila, neboť ještě na podzim byli v polovině ,,tabulky" a dnešními výhry si dokonce zajistili krásné 3.místo opět za senzační podpory rodičů!!! s 218 góly!!!

Sokol - Podhůří - 10:5 a 6:3

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (STP)

- starší přípravka trenéra Jakuba Daniela zakončila sezonu dvěma výhry nad dívky z Trutnova, když jsme mohli vidět i statečnost dívek, tak hlavně pěkné akce našich borců. Sezonu 2021/2022 tak tedy zakončili na krásném 2.místě!!! s 281 góly!!!

Sokol - MFK Trutnov dívky - 11:0 a 8:1

MLADŠÍ ŽÁCI (MLŽ)

- mladší žáci zakončili senzační jízdu sezonou 2021/2022, když jen v neděli ztvrdili výhrami v Pilníkově svou pílí pod vedením trenérů Honzy Tulacha, Filipa Balcara a Matthewa Sasky a zaslouženě tak získali 1.místo v celé soutěži, za což dostali od OFS krásný pohár!!! nastříleli 193 gólů!!!

Pilníkov - Sokol - 0:4 a 0:2

MUŽI

SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 1:2 (1:0)

Branky: 32´ Celba - 56´ Tomášek, 83´ Špůr
ŽK 1:0
Rozhodčí: Petrů
Diváků 55
Sestava Janských Lázní: Sameš, Mihalík, Michal Sapár, Borkovec, Kozák, Plšek, Richard Pour, Pospíšil, Celba (60´ Aleš Pour), Hradecký, Skalický

Zápas pravdy pro domácí přinesl lepší první poločas pro domácí se zaslouženým vedením 1:0 dorážkou Celby v závaru před brankou. Druhý poločas již domácí neměli ve své moci a hosté je přehrávali a zaslouženě vývoj utkání góly Tomáška po rohu a Špůra po chybě domácích v obraně otočili. Domácí šance měli, ale nedokázali je proměnit. Po 17 letech tak sestupují do okresní soutěže.

zdroj: https://sk.lazenskypohar.cz/

Sestava Sokola: Daniel, Tichovský, Jirásko (A), Samko, Krákora, Jákl (K), Pácalt (82" Dušánek), Tomášek, Balghouthi (70" Rykr), Pivoňka (30" Kříž), Špůr

Připraveni na lavičce: Kutík, Žák

Realizační tým: vedoucí Kejzar, trenér Andrle P., asistent Hauser, zdravotnice: Lukešová

- svěřenci trenéra Petra Andrleho zajížděli v posledním zápase na hezký trávník do Jánský Lázní, kde jsme již několik let nevyhráli, přesto jsem jeli do zápasu s chutí a klidem, proto že na nás nebyl vyvíjen tlak. Nepřesnost v našich kopačkách byla znát, aby ne, když v poslední době nevíme co je to trénink. V prvním poločase jsme si vypracovali minimum šancí a soupeř hrozil hlavně z brejku a z našich zkažených přihrávek. I když jsme v celém zápase měli většinu dobu míč na kopačkách my, tak první gól nám však dal domácí soupeř, když z ,,trmy vrmy" se míč dostal k ležícímu hráči a od něj se míč odrazil ke spoluhráči a ten již sám dorážel do prázdné branky. To však bylo v prvním poločase vše. Do druhého poločasu jsem šli s chutí zápas otočit a vyhrát. Což se nám povedlo, když nejdříve z rohu našel Dan Jákl na přední tyči Jardu Tomáška a ten nůžky zavěsil na přední tyč, druhý gól po delší léčbě přidal Pepa Špůr, když nachytal rozehru domácích a tím pečetil končený výsledek 2:1 pro nás, pak už se mohlo jít jen slavit na hřiště, neboť ke všemu Podhůří klopýtlo a my tak na konec končíme ke všemu na pomyslném 3.místě skupiny o záchranu v OP.

- jako vždy jsme měli rozlučku hned po posledním zápase, a tak přípravy již byli v plném proudu od ranních hodin, chutné prasátko na gril nám připravil Zdenek Perlík, děkujeme :) Gril nám trochu selhal, ale naštěstí nás zachránil Pavel Hauser. A tak se pak mohlo pít a hodovat až do druhého dne. Někteří vydrželi na hřišti do druhého dne a jeli ještě na turnaj do Havlovic, kde získali 3.místo s týmem Piškotek Doubravice. Vše se vypilo a snědlo. Škoda, že nemohli všichni. Ale jsme rádi, že dorazili i tací, co nejsou moc vidět, ale moc pomáhají týmu. Děkujeme.

- Když to shrneme, tak začátek sezony se nám nepovedl, ale základ byl, aby si sedl tým, neboť přišlo mnoho nových hráčů, bohužel jsme ve skupině A skončili pod čarou a na jaře jsme museli hrát skupinu o záchranu v OP. V poháru jsme dokráčeli do 3.kola, když jsme promarnili souboj na umělce s Hajnicí. Byli jsme na zimním soustředění. Nyní nás čeká malá pauza a rozlosovaní nové sezony 2022/2023.

TABULKA PODZIM 2021 SKUPINA - A
TABULKA JARO 2022 SKUPINA - O UDRŽENÍ V SOUTĚŽI OP

Takže v sezoně 2021/2022,

kterou jsem po dvou letech dohráli celou aniž by nás ovlivnil covid,