https://www.facebook.com/SokolVitezna

LÍDROVI JSEM TO NEDALI ZADARMO,MUSÍME PODĚKOVAT TĚM CO MOHLI,PŘES VELKOU MARODKU A ŽÁDOST ODLOŽIT UTKÁNÍ MUŽŮ NÁM NEBYLO VYHOVĚNO,ČEKAJÍ NÁS 3.ZÁPASY OSUDU,MLADŠÍ ŽÁCI PŘIVEZLI 3.BODY Z LÁNOVA,STARŠÍ PŘÍPRAVKA JAKO JEDINÁ PORAZILA JEDNOU SVOBODU

18.10.2021

MUŽI

Již od pondělí jsem čítali přicházející omluvenky a neschopenky, do čtvrtka jich bylo 5. Proto již ve středu jsem se spojili s Markem Pilným a žádali možnost řešení situace. Bohužel moc možností nebylo. Buď domluvit se s Třemešnou na termínu v týdnu, nabídli jsem dva termíny na umělce od 18,00 hodin dva úterky, což Třemešná nevyhověla, že v týdnu by nedala tým do kupy, ve svátek máme dohrávku s Rudníkem a aby se předešlo ke spekulacím, že jsme se ,,domluvili na výsledku, kdyby jsme vyhráli a hráli o 4.příčku", tak bylo třeba to odehrát do 31.10. nebo mít 8 neschopenek, je to těžké, když jezdíte na zápasy normálně ve 12 lidech. Do pátku jsem se modlili, aby jsem dali aspoň 11 hráčů. Na konec do branky musel nachlazený Daniel a do pole Jákl a Kříž, chyběli nám Andrle, Krákora, Chleborád, Kňourek, Plch, Kutík a Pacák, dlouhodobě chybí Hlavatý. Proto jsem oslovili hráče, kteří dlouho nebyli, zda by neměli čas pomoci, na konce musíme poděkovat Jirkovi Kobrýnovi a Erikovi Pivoňkovi, že nám přijeli pomoc a po zranění pomohl i Pepa Špůr. Nad kontumací jsme ani nechtěli přemýšlet, to už jsme raději přemýšleli, že by jsme to odehráli v 8 lidech.

Proto musíme hlavně všem kdo mohli moc poděkovat, nebýt jich tak jsem hráli v 8 lidech, sice soupeř avizoval, že jim také hodně chybí hráčů ze základu, ale toho jsme si nějak nepovšimli, ale měli jednoho na střídání. V první půlce hra byla vyrovnaná, mi se snažili dostat k zakončení, ale ani na jedné straně branka nepadla.
Do druhého poločasu jsme nastoupili ještě bez změn, v brance Daniel, pak Tichovský, Szamko, Hlušička, Jirásko, Špůr, Jákl, Tomášek, Rykr (62" Kobrýn), Dušánek, Pivoňka (59" Kříž).
Bohužel ve druhém poločase jsem si krom standartky nevytvořili nějakou velkou gólovou šanci a soupeř využil našich chyb a dvakrát proměnil. Soupeři dá se říct o nic nejde, zajisté nás prohra mrzí, teď bude vše jen v osudu, jak dopadnou ne jen naše poslední tři utkání. Hlavně jsme přišli o dalšího hráče, neboť Honza Szamku si v zápase skoro utrhl stehenní sval a to bude na dlouho, proto přejeme hlavně brzké uzdravení. 

Sokol Vítězná - TJ SOKOL Bílá Třemešná 0:2 (0:0)

Branky: Sadský, Jákl M. Rozhodčí: Černý. ŽK: 4:1. Diváků: 30.

Domácím v týdnu vyvstal velký problém, když několik hráčů onemocnělo, a tak horko těžko dávali do kupy 11 hráčů i díky pomocí několika hráčů, kteří již několik sezón nenastoupily a několik hráčů kteří nastoupili se sebezapřením nakonec zápas odehrál. V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas bez nějakých vyložených šancí, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhé polovině domácí byli dvakrát potrestání po ztrátě míče uprostřed hřiště a následném rychlém protiútoku hosté dvakrát skórovali a rozhodli o svém vítězství. Domácí po dalších dvou zraněních dohrávali posledních 14 min o devíti.

zdroj: https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-16-17-10-2021

Nyní zajíždí muži až v neděli 24.10. do Úpice, 

kde budeme hrát již od 11,00 hodin s Hajnicí.

Snad do té doby se vyléčí ostatní co nyní nemohli a budou moc ti, co byli.


MLŽ

Mladší žáci v pátek večer řešili podobný problém jako muži, když čítali omluvenky na utkání v sobotu do Lánova, naštěstí odjeli s jedním na střídání.

První zápas se jim moc nepovedl, asi jsme se teprve budili z teplé postele, druhý už jsme byli v provozní teplotě a vypadalo to lépe. Žáky čekají poslední 3.utkání.

Nyní hrají v sobotu 23.10. od 12,00 a 14,00 hodin 

na našem hřišti v Huntířově.


STP

Starší přípravka zajížděla v sobotu na hřiště neporažené Svobody n.Ú., která má velmi šikovné hráče, vždyť nemá jen tak nastřílených již přes 200.branek.

Přes nabádání důrazného bránění určitých jejich hráčů, jsme v první zápase nastoupili na soupeře jako ke každému jinému, možná s pocitem, že to nebude tak těžké jak tvrdí trenér.

Opak se stal pravdou a soupeř zaslouženě první zápas vyhrál vysokým rozdílem, dostal se do herní pohody. Sice nás mrzí, že některé situace pramenili ze ,,zajímavých" situací, kdy tř. první branku jsem dostali z rozehraného rohu, když naši hráči ještě dávali jiný míč ze hřiště. Zde se ukázalo, že by bylo dobré, aby i tyto zápasy pískali rozhodčí a nedocházelo ke zbytečným spekulacím, proč to ten ,,domácí lajk" tak to nechává hrát.

Po prvním zápase jsme s hráči probrali v kabině kde si myslí sami, kde je ta chyba, proč jsme tak vysoko prohráli. Někteří hráči dostali i osobní úkoly, které ve druhém zápase plnili na 1 s *. Neboť ve druhém zápase se ukázala výhoda střídání všech hráčů a důrazné bránění těch určitých hráčů, kteří střídali sporadicky. Díky několika vstřeleným brankám jsme se dostali do herní pohody a naopak soupeř znervózněl, začal dělat chyby. Díky plnění úkolů daných hráčů jsme mohli slavit ve druhém zápase výhru a to, že jsme jediný kdo v sezoně porazil Svobodu, což nebylo ani tak nejdůležitější pro nás jako pro hráče, než to že hráči jednak srovnali své myšlenky a emoce, plnili úkoly a hráli prostě dobře. Celý tým zaslouží velkou pochvalu i Maty Říha ročník 2013, který se nenechal jen tak a naopak si dovolil v zápase i víc než kde jak vyšší hráč.

Nyní čeká starší přípravku poslední zápasy podzimu 
v sobotu 23.10. od 10,00 a 11,00 hodin na našem hřišti proti M.Svatoňovicím


MLP

Mladší přípravka po dohodě s Mladými Buky musela sobotní zápasy zrušit, velká marodka trenéra Dana Tichovského znamená otazník nad počty hráčů na tréninky a zda hlavně bude dostatek hráčů na poslední zápas v neděli.

Nyní hraje poslední zápas podzimu mladší přípravka
v neděli 24.10. od 10,00 a 11,00 hodin ve Vítězné


MINI

Trenér Patrik Čechovič a Dan Tichovský, před nimi stojí Šimon Čechovič, Vašek Horák Zuzanka Lehká, Matyáš Marel a klečící štírek Kuba Šrámek
Trenér Patrik Čechovič a Dan Tichovský, před nimi stojí Šimon Čechovič, Vašek Horák Zuzanka Lehká, Matyáš Marel a klečící štírek Kuba Šrámek

Mini přípravka Patrika Čechoviče uzavřela podzimní sezonu na našem hřišti již ve čtvrtek 14.10. A rozloučila se jak nejlépe mohla, vyhrála oba zápasy. Po zápasech se sešli hráči v klubovně kde na ně čekala pizza a krásné sladké medaile.

Mini ve 14.zápasech 11x slavila výhru a nastřílela 128 branek!!!

Mini oslavila předběžně malou oslavou po zápase poslední zápas podzimu 2021
Mini oslavila předběžně malou oslavou po zápase poslední zápas podzimu 2021
Nejmenší a věrný fanoušek dostal také medaili od trenéra Patrika Čechoviče .-)
Nejmenší a věrný fanoušek dostal také medaili od trenéra Patrika Čechoviče .-)

Nyní MINI bude trénovat do konce října venku každé pondělí a středu od 17,00 do 18,30 hod.
Do konce října pak bude rozpis na tréninky v hale ve Vítězné na listopad.VÝBĚRY OFS TRUTNOV

Tento týden čeká od nás tréninky s U11 v pondělí 18.10. v Chotěvicích Ondru Čubiče, Alexe Daniela, Kubu Hlavatého a Jindru Žabu, bohužel pro nemoc se musel omluvit Eliáš Přiklopil.
S U9 v úterý 19.10. také v Chotěvicích by měli jít Kamil Pavelka, Honza Pfeifer a Matyáš Říha, bohužel se také museli pro nemoc omluvit Samuel Róth a Šimon Žižka.
Držíme vám pěsti, ať se vám tréninky líbí a dostanete se tou to kategorií na nějaký turnaj. Kdyby ne, nezoufejte, bude další akce, proto na sobě dál pracujte, a nikde nevíš kdy bude pozván i někdo jiný. Dobře nás prosím reprezentujte .-)