https://www.facebook.com/SokolVitezna

MINI A MLADŠÍ PŘÍPRAVKY BYLY NA HALOVÝCH TURNAJÍCH A VEDLI SI VÝBORNĚ

16.11.2021

V sobotu 13.11. byla Mini přípravka Patrika Čechoviče na halovém turnaji ve Úpice, odtud přivezla krásné 3.místo 

v konkurenci týmů jako je Náchod, Úpice, Lázně Bělohrad a Rtyně.

GRATULUJEME
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Zleva nahoře: Trenér, Sofie Pfeiferová, Adam Luběna Zleva dole: Jan Pfeifer, Nela Větrovská, Matyáš Říha, Michael Valenta Gólman: Mikuláš Pracný
Zleva nahoře: Trenér, Sofie Pfeiferová, Adam Luběna Zleva dole: Jan Pfeifer, Nela Větrovská, Matyáš Říha, Michael Valenta Gólman: Mikuláš Pracný

V neděli 14.11. jsme odehráli halový turnaj v krasné hale ,,Orlovně" ve Rtyni. 

Jelikož trenér musel řešit velikou absenci několika hráčů, ať už z rodinných nebo zdravotních důvodů, tak se 3 zbylí sokolíci museli spojit s hráči ze Dvora Králové. 

Tímto bych chtěl především poděkovat Matoušovi Blažkovi za vynikající spolupráci a ochotu nám pomoci. 

Poděkování patří i všem rodičům, kteří přijeli podpořit své ratolesti a udělali skvělou diváckou kulisu. 

První zápas jsme sehráli proti ambicióznímu týmu Trutnov ,,A", který nám dal lekci z produktivity a porazil nás 6:1. 

Do druhého zápasu jsme vystřídali gólmana. Do brány nastoupil dvorský Mikuláš Pracný. Řekli jsme si, co bylo špatně, v čem se zlepšit a v zápase proti Červenému Kostelci jsme dominovali a zaslouženě vyhráli 4:0. 

Ve třetím zápas jsme odehráli proti Rtyni, kde jsme bohužel dostali první gól a Rtyňský gólman předváděl fantastické zákroky. Toho se nám podařilo překonat až v posledních dvou minutách a vydřeli jsme vítězství 2:1. 

Čtvrtý zápas proti Trutnovu ,,B" byl v celku vyrovnaný, vedli jsme dlouho 2:0, ale v posledních dvou minutách dokázal soupeř vsítit dva góly a tak se zrodila první remíza 2:2. 

Pátý zápas bylo ,,povinné vítězství", když jsme hráli proti Rtyni ,,B" kde nastupovali začátečníci a tak výsledek skončil 11:0. 

V dalším zápase nás už čekal velice silný soupeř z Náchoda, který v turnaji ještě neprohrál. Zápas to byl velice vyrovnaný a šance byli na obou stranách. V tomto zápase předvedl vynikající výkon gólman Mikuláš Pracný, který vychytal střelce z Náchoda a náš tým podržel. Poslední dvě minuty před koncem za stavu 2:2 pelášil sám na bránu Michael Valenta, který byl gólmanem z Náchoda faulován před pokutovým územím. K přímému kopu se postavil náš gólman Miky, který krásně vystřelil našemu týmu medaile a my porazili jako jediný Náchod 3:2. 

Zápas byl opravdu perfektně odbojovaný od všech hráčů a zaslouženě jsme vyhráli. 

V sedmém posledním zápase jsme museli vyhrát, aby jsme skončili na druhém místě. Hráli jsme proti silné Polici nad Metují. Brzy jsme vedli 2:0, soupeř ještě stačil snížit na 2:1, ale díky skvělé podpoře rodičů a fanoušků si naši malí borci dokázali pohlídat hubený náskok 2:1 a zaslouženě soupeře porazili. 

Poté jsme se už jen mohli začít radovat z celkového 2. místa na tomto kvalitním turnaji. Poděkování patří všem hráčům, kteří se turnaje zúčastnili a i když spolu hráli poprvé, tak předvedli všichni perfektní a velice bojovný výkon. 

Individuální ocenění získal Adam Luběna ze Dvora, který dokázal vsítit 14 branek v 7 zápasech a zaslouženě se stal nejlepším střelcem na turnaji. 

Ze sedmi zápasů jsme jednou remizovali a jednou prohráli, jinak zbytek vyhráli a při celkovém skóre 25:12 jsme získali 16 bodů. 

1. Trutnov měl bodů 18 b.

2. Vítězná/Dvůr Králové 16b.

3 Náchod bodů 14b. 

Poděkování patří také organizátorům turnaje za skvěle zvládnutou práci.

Trenér Dan Tichovský