MINI MĚLA MALOU PAUZU, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA PŘIVEZLA 4.BODY ZE RTYNĚ, STARŠÍ PŘÍPRAVKA POSLEDNÍ DVA ZÁPASY NEPŘEDVEDLA SVŮJ NEJLEPŠÍ VÝKON, ŽÁCI DÁL VÁLÍ

PŘED-PŘÍPRAVKA

Opět si prožila pěkný čtvrteční den na tréninku se skvělou partou dětí a zve opět všechny na další trénink ve čtvrtek 26.5. od 17,00 do 18,00 hod. Trenéři Kuba a Kuba

MINI PŘÍPRAVKA

Na žádost M.Buku přesunula tento zápas až na 6.6. a snad když dovolí počasí, tak v úterý 24.5. od 17,00 a 17,40 hod. dohraje zápasy s M.Svatoňovicema na našem hřišti a ve čtvrtek 26.5. hrají zápasy ve Rtyni od 17,00 a 17,40 hod.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

přivezla ze Rtyně 4.body do Vítězné, když nejprve remizovali 5:5 a ve druhém zápase zlepšili opět za krásné podpory rodičů svůj výkon a zaslouženě vyhráli 6:4.

Nyní je čeká dvojzápas ve středu 25.5. ve Vítězné od 17,00 a 18,00 hod. s Žacléřem a v neděli 29.5. zajíždí do Trutnova proti MFK Trutnov B.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

ve středu 18.5. sehrála dvojzápas ve Vítězné s Radvanicemi, papírově horší tým jsem v první zápase prvního poločasu dá se říct tlačili, ale ne a ne to tam spadnout, střeli a výběr byli špatný. A jak se říká ,,nedáš, dostaneš" tak se tak stalo, soupeř nás trestal za zbytečné chyby. Naštěstí jsme zápas dovedli ještě k remíze. Druhý zápas už byl lepší, ale stále to nebylo ono, furt ne a ne se dostat do tempa a tropili jsme zbytečné chyby :( Přesto jsem mohli slavit aspoň v tomto zápase jednu výhru, ale z očí trenéra Daniela panuje nespokojenost s přístupem a nesoustředěností, a polevením.

Možnost byla odčinit svůj výkon v Třemešné v neděli 22.5., ale jako by si hráči řekli, že se soupeř porazí sám. První zápas ještě ušel, a zaslouženě jsme vyhráli 5:1, ale opět chyběla větší radost ze hry, při tom některé akce byli hezké, ale bojovnost oproti jiným zápasům minimální. Druhý zápas také ukázal poslední trápení s nasazením a soupeř naopak využil našeho zaváhání a doslova se porval o svou výhru, tím jsem zaslouženě prohráli.

Jako trenéra mě mrzí to, že vím, že hráči mají na více, ale jak s Radvanicemi tak s Třemešnou byli naše výkony skoro poloviční, umíme se určitě v zápasech porvat o výhru lépe, ono i to zakončení nám nyní dělá velké problémy a soustředěnost, ono to je znát i v tréninku, pač někteří hráči si asi myslí, že ošulí mě jako trenéra, ale při tom ubližují sami sobě.

Nyní čeká starší přípravku trénink ve středu 25.5. od 17,30 do 19,00 hod. a zápasy v neděli 29.9. od 10,00 a 11,00 hod. v Hostinném.

MLADŠÍ ŽÁCI

trenérů Tulacha, Balcara a Sasky dál válí .-)

Nyní přivezli všechny body z Kunčic a čeká je cesta do Úpice v sobotu 28.5. kde se utkají o tzv. první místo od 9,00 a 10,00 hod.

Trénují v pondělí a ve středu od 17,00 do 18,30 hod.

CHLAPCI A DÍVKY, NESEĎTE DOMA, PŘIJĎTE MEZI NÁS, NEBO NÁM PŘIJĎTE ASPOŇ FANDIT .-)