MINULÝ TÝDEN HRÁLI ŽÁCI S FK MOSTEK, MINI ZVLÁDLA DVĚ UTKÁNÍ ZA SEBOU BEZ ZTRÁTY KYTIČKY A PŘÁTELÁK MLP, NĚKTEŘÍ HRÁČI BYLI NA TURNAJÍCH S VÝBĚRY OFS TRUTNOV, DAŘILO SE LUKÁŠI PEJCHOVI I ONDROVI ČUBIČOVI A ALEXOVI DANIELOVI

02.05.2022

PŘED-PŘÍPRAVKA (PP)

Další trénink před-přípravky vyšel náramně, počasí krásné a opět se sešlo mnoho šikovný dětí od ročníku 2019 až po 2016,

trenéři Kuba Gábor a Kuba Daniel se těší na další trénink ve čtvrtek 5.4. od 17,00 do 18,00 hodin .-)

PS: GÁBIS, GRATULUJEME K NAROZENÍ ANIČKY .-)

MINI PŘÍPRAVKA (MINI)

Trenéra Patrika Čechoviče sehrála ve středu dohrávku v Hostinném odkud přivezli všechny body do Vítězné a druhý den ve čtvrtek vše potvrdila na svém hřišti proti týmu Kocbeře/Hajnice.

Nyní je čeká trénink v pondělí 2.5. od 17,30 do 19,00 hod. a zápasy ve čtvrtek 5.5. od 17,00 a 17,40 hod. opět na našem hřišti s M.Svatoňovicemi.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (MLP)

V rámci zápasu žáků Mostek přijel i s mladšími hráči sehrát přátelské utkání s naši MLP trenéra Dana Tichovského. Za pěkného počasí nováček okusil zápasy.

Nyní bohužel v pondělí 2.5. mají pro velkou marodku trénink zruše, tak doufáme že ve středu 4.5. to bude na trénink už lepší od 17,30 do 19,00 hod. A v neděli 8.5. zajíždí ráno do Hostinného, kde se porvou o body od 10,00 a 11,00 hod.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (STP)

trenéra Daniela měla volno o víkendu, tedy krom Vildy Šulce a Jindry Žaby, kteří hráli za žáky a pak ještě Lukáš Pejchu byl v sobotu 30.4. v České Skalici s U10 výběru OFS Trutnov, kde nastřílel mnoho branek a pomohl tak krásnému celkovému 1.místu. V neděli 1.5. jeli ještě za výběry U11 OFS Trutnov Ondra Čubič a Alex Daniel vč. trenéra Daniela do Kunčic u Hradce, kde prohráli jen jeden zápas, ale v součtu zápasů Trutnova A a B vč.zápasů z podzimu získali hezké 3.místo, druhé jim uteklo asi jen o čtyři branky. Za zmínku stojí také ocenění nejlepšího střelce celého turnaje, kterým se stal náš odchovanec Jirka Hudok s 18 góly.

Foto Lubomír Douděra: https://doudera.rajce.idnes.cz/Prebor_vyberu_OFS_U11_Kuncice_1._5._2022_Foto_Lubomir_Doudera/?

Děkuji všem hráčům za vzornou reprezentaci na výběrech, jsem na vás hrdý, trenér Daniel

Nyní je čekají tréninky pondělí a středa od 17,30 do 19,00 hod. a v neděli 8.5.zajíždí k dvoj-utkání do Trutnova, kde se utkají od 10,00 a 11,00 hodin s MFK Trutnov B v Horním St.Městě.

U10 - Lukáš Pejcha dole vpravo
Trenér Daniel s hráči zleva Ondra Čubič, náš odchovanec a nejlepší střelec turnaje U11 Jirka Hudok a náš Alex Daniel
U11 OFS Trutnov

MLADŠÍ ŽÁCI (MLŽ)

trenérů Tulacha, Balcara a Sasky, sehráli dvoj-utkání s nováčkem soutěže FK Mostek. Statečný soupeř odolával dlouze v první zápase nápor útoků našeho týmu, mnoho střel bylo nepřesných, nebo je pochytal hostující brankář, nebo vše zastavil náš bývalý spoluhráč Eliáš Přiklopil. Do druhého zápasu jsme si již naladili kopačky dobře a několik střel bylo až výstavních. Obě utkání jsme zvítězili bez obdržené branky.

Vítězná - Mostek 1:0 / 6:0

Nyní je čeká v pondělí 2.5. trénink od 17,00 do 18,30 hod. a pak ve středu 4.5. zápasy na našem hřišti od 17,00 a 18,00 hod. s Kunčicemi, v sobotu 7.5. zajíždí k zápasům do Lánova kde se utkají od 10,00 a 11,00 hod.