MLADŠÍ A STARŠÍ PŘÍPRAVKY A MLADŠÍ ŽÁCI VYRAZILI SPOLEČNĚ OD PÁTKU DO NEDĚLE NA ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

14.03.2022

Po delší době jsme využili možnosti vyrazit na společné zimní soustředění. Využili jsem nedalekého prostředí ve Svobodě nad Úpou Hotelu Prom. K tréninkům jsem využili jako muži již dříve halu v Horním Maršově a umělky žáci v Mladých Bukách. Děkujeme za azyl FC Mladým Bukám.

Na soustředění jsme pozvali hráče mladší přípravky, starší přípravky, mladších žáků a jejich rodiče. Celkem nás odjelo 46 členů. Největší problém jsme měli o organizaci, proto že nemohli trénovat všechny kategorie najednou ve stejný termín. Proto se vše naplánovalo tak, aby se stihli v hale střídat všichni po sobě. Tréninky probíhali jak dopoledne, tak odpoledne. Odjížděli jsem v pátek v 8,00 hodin ze Dvora a návrat byl odpoledne v neděli. Využili jsme bazénu v hotelu a jiného zázemí, herny. Strava byla dobrá, jen jsme měli v tolika jídlech tolika hub, co jsme neměli za celý minulý rok :)

Krom jedné ortézy po pádu maminky na ledu u hotelu se nikdo nějak vážněji nezranil, což bylo pro nás trenéry nejdůležitější. Hrstka rodičů co mohla jet si zaslouží velké poděkování s organizací na tréninky a odvozy do haly a umělky. DĚKUJEME .-)

Věříme, že si to všichni užili, dali jsem si do těla, parta jak hráčů tak rodičů se stmelila, a už teď se těšíme na další podobné akce.

Hlavně pokoj č. 113 bude asi legendární, chudáci Holanďani :)