https://www.facebook.com/SokolVitezna

NAŠE MLADŠÍ PŘÍPRAVKA DANA TICHOVSKÉHO PŘIVEZLA ZE RTYNĚ SENZAČNÍ 2.MÍSTO

16.02.2022

V neděli 13.2. jsme zavítali na halový turnaj do Rtyně, kde jsme získali 16.bodů z možných 21. a skončili na 2.místě. 

Prohráli jsme pouze s prvním Trutnovem 3:0 a remizovali s týmem z Mladých buků 1:1. 

Turnaj se odehrál za pěkné divácké kulisy a i proto si to všichni hráči užili. Dnes bych chtěl pochválit celý tým za nasazení a bojovnost již od prvního zápasu. 

Za zmínku stojí povedený výkon Jakuba Šrámka ročník 2015 (hráč stále z mini přípravky), který ukázal nebojácný výkon v bráně a když hrál, tak dokázal vstřelit i jeden gól. Dále bych vyzdvihl zodpovědný výkon Matyáše Říhy, který byl nepříjemný všem útočníkům a nepustil přes sebe jediného hráče a byl i nebezpečný vepředu, odměnou mu byl i také jeden gól. Na to, že nehraje ještě ani rok, ukázal veliký potenciál a vysloužil si tím pozvánku do okresního výběru U9. Společně s ním dostali pozvánku do výběru za předvedený výkon i Kamil Pavelka s Honzou Pfeifrem. Jen tak dál kluci! 

Dále patří veliké poděkování všem rodičům, který vytvořili skvělou kulisy a jejich fandění se snad rozléhalo až do vedlejší Úpice. Velké dík patří i za skvělou organizaci pořadatelům. 

Trenér Dan Tichovský

Naši borci dál na sobě pracují každé úterý a čtvrtek od 16,00 do 17,30h. v hale ve Vítězné a už teď se těší na další turnaje, nyní je čeká turnaj 19.2. v Jičíně

DRŽÍME PĚSTI, AŤ SE VÁM TAM DAŘÍ ASPOŇ JAKO VE RTYNI NE-LI LÉPE .-)