MLADŠÍ ŽÁCI JELI JIŽ NA TURNAJ PROTI STARŠÍM ROČNÍKŮM A PŘIVEZLI Z JIČÍNA JEŠTĚ PEKNÉ 6.MÍSTO, CHUŤ SI TAM SAND POJEDOU NAPRAVIT PROTI VRSTEVNÍKŮM, TRÉNOVAT ZAČÍNAJÍ 24.1.

20.01.2022
horní řada: trenér Balcar, trenér Tulach, trenér Saska, Vašek Tulach, dolní řada: Adam Novotný, David Čepelka, Adam Just, Vašek Šůna, Honza Szeděla, Honaz Saska, Erik Přiklopil a David Broum

Mladší žáci po dohodě mezi trenéry se domluvili, že pojedou i bez tréninku okusit halový turnaj do Jičína, sice pár hráčů se udržovalo v kondici a občas si chodili zahrát, ale byla znát distance tréninků, obzvláště když to byl turnaj starších žáků, ale ,,nebojíme se vlka, nic".

Přes všechny okolnosti si kluci nevedli špatně a přivezli ještě pěkné 6.místo, škoda že v tomto termínu 16.1. nemohlo více hráčů, přesto mají náš obdiv.

Přípravu začnou již 24.1. každé pondělí a středu v hale ve Vítězné od 16,00 do 17,30 hod.

Chuť si snad napraví na dalším halovém turnaji v Jičíně se stejnými vrstevníky 30.1.

Domlouvají se přáteláky a hledáme aspoň jeden turnaj ještě, kde by si žáci zahráli.

Rádi by jsme v březnu vyrazili na zimní soustředění.

Soupiska na jaro činí nyní 16 hráčů, přesto doufáme, že přijdou další hráči, aby jsme se připravili na další sezonu.

Jarní část sezony začnou zápasy doma s Lánovem 2.4. a poslední zápas sezony sehrají 19.6. v Pilníkově.

Určitě mnoho hráčů si zahraje za výběry OFS Trutnov U13.

Ale 25.6. nebo 26.6. by jsme rádi ještě uspořádali pro mladší žáky turnaj STAVHAUS CUP na našem hřišti v Huntířově 8-10 týmu.

Rozlučku vidíme pak na 1.7.

Trenéři: Jan Tulach 604 207 977, Filip Balcar 774 022 735, Matthew William Saska 778 042 326, vedoucí mládeže: Jakub Daniel 773 931 303