MUŽI I PŘESTO ŽE POŘÍČÍ NEPŘIJELO, TAK HRALI, MINI DALA O GÓL VÍCE NEŽ MINULE, STARŠÍ ŽÁCI PŘIVEZLI VE STŘEDU ASPOŇ 3.BODY Z RUDNÍKA

MUŽI

Parta trenéra Andrleho ve středu 28.9. měla hrát s Poříčím doma, ale ráno soupeř zavolal, že bohužel v 7 hráčích k nám nepřijedou. Nás se ale sešlo tolik, že jsme hráli 9 na 9 aspoň na celé hřiště než začalo zas pršet.

Vítězná ,,žlutí" - Vítězná ,,modří" 1:2

horní řada zleva: Erik Pivoňka, Standa Mumínek Jirasko , Tomáš Krákorix , Ondřej Hlušička , Guči Guči , Ondřej Poloprudský , Martin Hlavatý , Pepa Špůr , Ľuboš Gabriška , Hon Zíík, trenér Andrle Petr, Jiří Pohořelý , předseda Jaroslav Kejzar dolní řada zleva: Saber Belgouthi , Jakub Daniel , Jarek Jarcek Tomášek Jr. , Čamba Lamba , Dan Tichák , Vladislaus Kříž , Tomáš Dušánek , Daneček Jakl ležící zleva: Martin Vinš, Tomáš Mrkev Vágner

Bohužel telefonát z Poříčí ve středu znamenal jediné, zápas s nimi se nebude hrát, důvodem byl počet jejich počet hráčů, se 7 nechtěli přijet. Bohužel na podzim není možné najít mezeru a hlavně kdo víc co počasí a hřiště. Dnes si hráči ve svátek vzali volna i v práci, aby mohli na zápas, přípravy okolo i v klubovně Lenka připravila sváteční menu. Škoda, že nebyli všichni, jinak by se i splnil sen Kubovi Danielovi, který nedávno vykřikl, že by rád jednou zažil, kdyby jsme se sešli všichni na tréninku, a ono tomu scházelo ve středu málo :)

Pro nás to dopadlo dobře, zápas se v náš prospěch kontumoval, bohužel pro soupeře. My díky tomu mám další důležité 3 body a navýšení skóre o 3 branky a posun od dna tabulky. ,,Třetí" výhra v řadě znamenala také v kabině po sázce s trenérem, že trenér bude prát dresy po tři týdny, když vyhrajeme nad Poříčím. Kontumace se počítá a trenér tři týdny bude muset prát dresy :)

I díky všemu jsme se dnes sešli v počtu skoro 20 hráčů :O proto jsme po dohodě s trenérem hráče neodvolali, všichni se převlékli do dresů a po společné fotce jsme si zahráli 9 na 9 než začalo zas pršet. Po zápase jsme dali pivko a polévku a jiné dobroty co připravila Lenka v klubovně.

Tým si sedá, nyní se ukáže i to srdíčko, ale hlavně je kus cesty před námi a mnoho výzev, které musíme dovést společně do vítězného konce, vždyť jsem Vítězná!

Nyní nás čeká v sobotu 1.10. již od 16,00 hodin v Podhůří další zápas, který se všichni těšíme, snad i to počasí se umoudří.

Kdo budete moc, dorazte za námi nás podpořit, nebo nám aspoň držte pěsti doma v teple, my budeme bojovat za Vítěznou!

MINI PŘÍPRAVKA

Mini sehrála svůj druhý zápas doma se Dvorem ve čtvrtek 22.9. kdy se sešlo více děti, dnes si vyzkoušeli zápas úplní nováčci a dali jsem i pět pěkných branek! Viděli jsem mnoho krásných soubojů a velký zápal do hry. Počasí nám přálo, na výhru to zatím není, ale nevadí.

Po zápase se Dvorem 22.10.2022

Mini přípravka zajížděla do Bílé Třemešné. Všichni víme, že náš nový tým nečeká na podzim nic lehkého, všichni se učíme od samého začátku a proto na první výhru ještě čekáme. Musíme hodně ještě potrénovat a být trpělivý. Věříme, že si to sedne a první výhru až přijde řádně oslavíme :)

V Třemešné se nám střelecky nedařilo, ani chuť nebyla taková jako proti Dvoru, dnes jsem tropili mnoho chyb před naši brankou, ale dali jsem dva pěkné góly.

Nyní čeká Mini dohrávka v pondělí 3.10. od 17,00 a 17,40h na našem hřišti se Rtyní, když počasí nám to dovolí a další zápas ve čtvrtek 6.10. od 16,30 a 17,10h také doma s M.Buky.

Ve středu 5.10. budou mít trénink PŘED-PŘÍPRAVKY, děti od 3 do 6 let co se ještě necítí na zápasy za MINI.

Mini v B.Třemešné 29.9.

STARŠÍ ŽÁCI

Dobrý den, v sobotu 24.9. a ve středu 28.9. sehrál oddíl starších žáků celkem čtyři zápasy.
V sobotu jsme hráli dvojzápas s Bílou Třemešnou.
V prvním zápase jsme zaskočili soupeře velmi aktivní hrou a snahou o poctivou obranu. Hráči mezisebou dobře komunikovali a také pohyb na hřišti byl velmi dobrý. Odměnou nám bylo vítězství 3:0.
Začátek druhého zápasu byl jako zlý sen. Během tří minut jsme prohrávali již 2:0 a musel přijít poněkudnestandartní zásah mne, jako trenéra. Naštěstí velmi důrazná domluva celému týmu pomohla k tomu, že se hráčivzpamatovali a dokázali nejen vyrovnat, ale v závěru zápasu jsme šli i do vedení, které jsme bohužel neudrželi a zápas skončil remízou 3:3. Následoval penaltový rozstřel, ve kterém jsme byli šťastnější a slavili jsme i druhouvýhru toho dne.
Výkon celého družstva nelze než chválit za bojovnost, snahu a obětavost jednotlivých hráčů. Ve středu byl naším prvním soupeřem Rudník a už od začátku zápasu bylo zřejmé, že většina našehotýmu se nevyspala zrovna nejlépe. Hráčům chyběl pohyb bez míče, snaha o kombinaci a spolupráci jednohos druhým. Nakonec se nám podařila jedna pěkná kombinační akce a dvě individuální a bylo z toho šťastnévítězství 3:0.
Druhý zápas tohoto dne, s Bílou Třemešnou, jen prohloubil mizérii, ve které se celý tým dnes pohyboval.Hráči opět nedostatečně spolupracovali a jejich snaha o individuální průniky nestačila na dobře organizovanouobranu soupeře. V obraně jsme vršili jednu chybu za druhou a tak poločasový výsledek 0:1 byl ještě milosrdný.Ve druhém poločase si hráči nevzali k srdci nic z toho co jsem jim řekl a dále pokračovali v nedůrazné a alibistickéhře. Výsledkem byla jednoznačná a zasloužená porážka 0:6. Je jasné že musíme k příštím zápasům přistoupitúplně jinak, vždyť jsme se za celý zápas nedostali k jediné střele.
Pevně doufám, že si hráči odnesou z dnešního dne ponaučení a že si připomenou nutnost hrát a bojovat jako tým.Máme několik velmi dobrých hráčů, ale všichni musí táhnout za jeden provaz a dát veškerý svůj um ve prospěchcelého družstva a ne se snažit hrát každý sám za sebe.
Trenér
Honza