MUŽI JEN KRŮČEK OD ZÁCHRANY V SOUTĚŽI

13.06.2022

Sokol Vítězná - Fotbalový klub Mostek A 3:1 (1:0)

Branky: Tomášek, Tichovský, Plch - Čajka. Rozhodčí: Nývlt L. ŽK: 2:1. Diváků: 60.

Hned v první minutě si domácí vytvořili dvě brankové šance, ale opět nebyli využity a tak postupem času se hra vyrovnávala. Naštěstí v 33 min se po rohovém kopu hlavou trefil Tomášek a toto jednobrankové vedení domácí udrželi do konce poločasu. Ve druhé polovině se domácí Plchem v 65 min dostali do dvou brankového vedení a zdálo se že zápas už dovedou v klidu do vítězného konce. Ale jako už poněkolikáté v sezóně si situaci zkomplikovali a v 83 min po faulu ve velkém vápně hosté Čajkou snížili na 2:1. O dvě minuty později ale domácí také po faulu ve velkém vápně Tichovským opět odskočili na rozdíl dvou gólů a poté už zápas dovedli do vítězného konce.

Nyní muže čeká poslední zápas sezony 2021/2022 v sobotu 18.6. již od 14,00 hodin v Jánských Lázních.

Určitě budeme sledovat dál dění na jiných hřištích, neboť držíme pěsti Dvoru, aby se udržel další sezonu v divizi C a pak kdo na konec příjme šanci z OP postoupit do B-třídy a zároveň čekáme kolik týmů se přihlásí do nové sezony 2022/2023.