MUŽI MĚLI ŠANCI HRÁT O PRVNÍ ČTYŘKU,ALE NEZVLÁDLI ZÁPAS SEZONY,MLADŠÍ ŽÁCI BEZ PROHRY A JEN S JEDNOU OBDRŽENOU BRANKOU,STARŠÍ PŘÍPRAVKU BUDE ČEKAT V SOBOTU ZÁPAS SEZONY,MLADŠÍ PŘÍPRAVKA I PŘES DOBRÝ VÝKON JEN JEDNU VÝHRU,MINI PŘIVEZLA ZE DVORA JEDNU VÝHRU

11.10.2021

MUŽI

Asi zápas sezony, všichni věděli důležitost toho to zápasů, když jsme nakročili před tím ke dvou výhrám za sebou a možnému přesunu v tabulce do první čtyřky a hrát tak na jaře v klidu o první osmičku a postup. Po zápase bohužel panovalo jen zklamání, neboť jsme to nezvládli.

Začátek nám nevyšel, vytvořili jsem si asi dvě polo-šance, naopak soupeř se dostal nejdříve ze své poloviny až do vápna asi přes 6 našich hráčů a proměnil, do toho ,,náš" Saber v dresu Strážného si vyskočil při rohu lépe na míč, který dostal hlavou k pravé tyči, prohráváme 2:0.
Naštěstí v poslední minutě prvního poločasu svou šanci proměňuje Dan Tichvoský a dává tak nám v šanci na rozdíl jedné branky.
V kabině se všichni o poločase snažili vyhecovat.
Dá se říct, že se nám to povedlo, neboť jsme nastoupili na soupeře, vytvořili si i několik tutových šancí, které měli skončit gólem, bohužel i po chycení největší šance Strážného, kdy zázračným zákrokem Daniel na brankové čáře vykopává pravou nohou na zadní tyči míč před ,,slavícími" hráči Strážného, tak jsem odmítli vyrovnaní i z penalty, kterou sám faulovaný Dan Tichovský trefuje pouze do tyčky a odražený míč nikdo nedoráží správným směrem. V poslední minutě ještě na roh nabíhají všichni naši hráči včetně brankáře, ale prd platné.

Nyní bude důležité každé naše nasazení a důraz ve zbylých čtyřech zápasech podzimu, v dalších zápasech se bude počítat každý bod, spíš výhra, aby jsme vykřesali naději být v první čtyřce a hrát na jaře s lepší čtyřkou z druhé skupiny než hrát o ,,záchranu".

Sokol Vítězná - TJ Strážné 1:2 (1:2)

Branky: Tichovský - Srnský, Balghouti. Rozhodčí: Wiesner. ŽK: 2:5. Diváků: 20.

O zápase rozhodl první poločas, ve kterém hosté šli do vedení 0:2, domácí snížili v poslední minutě na 1:2 a do druhého poločasu šli se snahou minimálně o vyrovnání které se jim nepovedlo i kvůli neproměněné penaltě.

MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáci jsou na vítězné vlně, doma v sobotu 9.10. neprohráli s Pilníkovem ani s Kunčicemi, a ke všemu v brance zastupující Kuba Hlavatý ( ,,Čabas") ze starší přípravky obdržel z obou zápasů pouze 1 branku! Nasazení a týmová hra jak v zápasech i trénincích je čím dál lepší.

Snad se všichni do dalších zápasů vyhnou nemocem a dohrají si podzimní část dál v podobném stylu ne-li lepším. Žáky čeká ještě 4.kola zápasů.

Nyní čeká mladší žáky v sobotu 16.10.

od 10,00 a 11,00 hodin zápasy v Lánově.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Starší přípravka v sobotu 9.10. neprohrála doma s Hostinným a opět nastřílela v obou zápasech přes 20. branek. Tím i přesáhla metu 103. vstřelených branek na podzim!!!

Vstup opět do utkání nebyl ideální, ale posléze jsme se dostali do herní pohody. Začali jsem lépe kombinovat, hrát jako tým, mohli jsme dnes střídat dvě celé pětky. Všichni zaslouží pochvalu.

Starší přípravky čekají poslední 2.kola podzimu.

Nyní je čekají zápasy v sobotu 16.10. od 11,00 a 12,00 hodin ve Svobodě n.Ú.

asi jeden z nejtěžších zápasů podzimu,

snad do té doby nikdo neonemocní a někteří se uzdraví.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Mladší přípravka v neděli 10.10. přivítala na našem hřišti MFK Trutnov B, oba zápasy jsme mohli vyhrát, ale bohužel v prvním i přes dobrou hru slavil výhru Trutnov, naštěstí si hráči spravili chuť ve druhém zápase.

Ale co nás spíš těší, že začínáme více vnímat postavení ve hře, jak bránit a kombinovat.

Stejně i mladší přípravku čekají poslední 2.kola do konce podzimní části.

Nyní hrají v sobotu 16.10.

od 10,00 a 11,00 hodin v Mladých Bukách

MINI PŘÍPRAVKA

Mini přípravka sjela ve čtvrtek 7.10. k lídrovi soutěže, kde se nejdříve musela oklepat z prohry s domácím Dvorem a pak si udělala radost z výhry nad B.Třemešnou.

Nyní je čeká poslední zápasy podzimní části
ve čtvrtek 14.10. ve Vítězné
od 16,15 a 17,05 hodin opět s Bílou Třemešnou

VÝBĚRY OFS TRUTNOV

kdy a kdo pozván kam:

11.10. PONDĚLÍ - trénink U10 v Chotěvicích - za náš tým nás budou reprezentovat a zúčastní se: Matěj Kozár, Lukáš Pejcha a Štěpán Hlavatý.

12.10. ÚTERÝ - trénink U9 v Chotěvicích - za náš tým nás budou reprezentovat a zúčastní se: Kamil Pavelka, Matyáš Říha, bohužel se nemohou zúčastnit pozváni: Šimon Žižka, Honza Pfeifer a Samuel Róth.

14.10. ČTVRTEK - trénink U13 v Chotěvicích - za náš tým nás budou reprezentovat a zúčastní se: Jan Bilina, Honza Szeděla, Erik Přiklopil, Adam Novotný a Honza Saska.

17.10. NEDĚLE - turnaj WU13 v Miletíně - za náš tým bude hrát Valča Žabová.

18.10. PONDĚLÍ - trénink U11 - za náš tým nás budou reprezentovat a zúčastní se: Alex Daniel, Jindra Žaba, Kuba Hlavatý, Ondřej Čubič a snad i Eliáš Přiklopil.

VŠEM PŘEJEME ÚSPĚŠNOU REPREZENTACI NAŠEHO TÝMU A HLAVNĚ, ABY JSTE UKÁZALI CO VE VÁS JE A BAVILO VÁS TO.

DOSTALI SE TAKÉ NA NĚJAKÉ TURNAJE S OSTATNÍMI HRÁČI Z JINÝCH TÝMŮ NAŠEHO OKRESU PROTI JINÝM OKRESŮM.