MUŽI MĚLI ŠANCI HRÁT V PRVNÍ ČTYŘCE, ALE ZPRÁVA ZE STRÁŽNÉHO NÁS ODSOUDILA HRÁT NA JAŘE VE DRUHÉ ČTYŘCE, ŽÁCI UKONČILI SEZONU KRÁSNÝM 2.MÍSTEM S 98.BRANKY

01.11.2021
Horní řada zleva: Roman Chleborád, Martin Plch, Dan Tichovský, Kuba Pacák, Jarda Tomášek, Dan Jákl, Tomáš Krákora, Standa Jirásko, Tomáš Dušánek, Pepa Špůr, Sebastian Rykr, trenér Andrle Petr, Kája Hauser. Dolní řada: Předseda Jaroslav Kejzar, Jakub Daniel, náš bývalý spoluhráč Víťa Robek, za ním Lukáš Andrle, dále Vojta Zvelebil, Vláďa Kříž, Ondra Hlušička a Jirka Kobrýn. ( Z hráčů chyběli: Milan Kutík, Filip Kňourek, Honza Szamko, Martin Hlavatý, Erik Pivoňk a Patrik Žák).

Sokol Vítězná - Fotbalový klub Mostek A 3:2 (1:1)

Branky: Andrle, Jákl, Tomášek (pen.) - Robek Vr. (pen.), Polák. Rozhodčí: Doubic. ŽK: 1:0. Diváků: 40.

V posledním zápase podzimu za silného větru vstoupili do utkání lépe hosté byli pohyblivější a díky své aktivitě šli do vedení v 10 min z pokutového kopu. Domácím se podařilo vyrovnat v 18 min Andrlem, který nůžkami krásně zakončil a vyrovnal na 1:1. Tento výsledek již zůstal až do konce poločasu. Ve druhé půli domácí přidali na své aktivitě a v rozmezí 66 a 68 min se dostali do vedení 3:1. Hostům se ještě podařilo zápas zdramatizovat, když v 87 min snížili na rozdíl jediné branky. Domácí však vyrovnání nepřipustili a zápas dotáhli do vítězného konce.

Do posledního zápasu jsem šli všichni s touhou vyhrát a věřili jsme ve štěstí, které k nám v minulých zápasech nebylo přikloněno. Již od 11 hodin hrálo Podhůří, netrpělivě jsem čekali nejdříve na tento výsledek, kde Podhůří vedlo v poločase 1:0 nad druhým Hostinným, což v nás už vyvolalo rozpaky, ale konečný výsledek 1:4, kdy vše otočil střelec Hostinného Jakoubek nám dodal pocit naděje, se kterým jsme šli do zápasu. Sledovali jsme o poločase a po zápase výsledek ze Strážného, kde hrál třetí Rudník.

S Mostkem jsme uhráli poločas 1:1 a k nám se dostal poločasový výsledek ze Strážného, kde si Rudník dal vlastňák a tak Strážné vedlo 1:0, věřili jsme, že tak silný tým jako je Rudník to ještě otočí, ale bohužel Strážné bylo lépe připravené a když náš zápas skončil sice vítězně, tak jsme smutně čekali na konečný verdikt ze Strážného, kde Rudník padl 1:3.

Musíme si přiznat, že jsme o body přišli již v dřívějších zápasech podzimu, kde jsme zbytečně ztratili. Zde si musíme říct, zda jsme dali do těch to zápasů vše, že by nešli tito soupeře porazit. Ale minulost nezměníme a už teď se musíme soustředit na jaro 2022.

Musíme poděkovat za podzim všem hráčům, kteří se mohli v i tak těžké době zapojit do zápasů i tréninků. Doufáme, že na jaře se rozjedeme brzy a budeme se hlavně fyzicky dobře připravovat, aby jsem v jarních zápasech nemuseli řešit podobné situace jako na podzim.

Tým si pomalu sedá, neboť před sezonou přišlo mnoho nových tváří, mnohdy jsme jeli na zápasy ve 12 hráčích, nebo to nedovolilo zranění a práce, či jiné akce. Ale pokud bude tento tým šlapat dál na jaře, nebojíme se budoucnosti. Tvoří se tu dobrá a mladá parta. Jsou zde hráči z různých koutů měst a obcí, ale všichni bojují za jedno, za náš tým Sokol Vítězná z.s.

Chtěl bych poděkovat ne jen hráčům a trenérům všech kategorií, ale všem okolo týmu Sokola Vítězná,

za chod týmu, předsedovi Jardovi Kejzarovi, Janu Menclovi a Pavlu Hauserovi, dále Kájovi Hauserovi za pomoc z hřištěm, Vlastovi Erbenovi za drobné opravy a údržbu, Jirkovi Pohořelému a Hruškovi za pomoc během utkáních, dále děvčatům Lence a Nadě Rumanovským za chod klubovny, MUDr.Romanu Salajovi, který nám dává do kupy ne jen hráče mužů, ale i dětí již několik let,

a zajisté všem partnerům a sponzorům, bez těchto lidí by to nešlo.

A snad k nám zachováte přízeň a podporu i v roce 2022.

Děkuji, Jakub Daniel.

Snad jsem na nikoho nezapomenul a pokud ano, tak přijměte mou omluvu a poděkování.

Oslavenci Lukáš Andrle a Jaroslav Tomášek
Předseda Jarda, trenér Andrle a bývalý spoluhráč Víťa Robek, který se loučil u nás s kariérou ( věříme, že tě ještě potkáme na hřišti) dostali krásné hodiny na památku, aby věděli, kdy je čas jít zas na hřiště.
Poděkování zleva s kapitánem Tomášem Krákorou Jirkovi Hruškovi, Vlastovi Erbenovi, a Jakub Daniel Kájovi Hauserovi a Jirkovi Pohořelému
S kapitánem jsme poděkovali i děvčatům Nadě a Lence Rumanovským

V první dvacítce statistik všech hráčů OP skupiny A máme zastoupení 4 hráčů, na 3.místě je náš snajpr Dan Jákl s 12 góly, pak 13 Lukáš Andrle se 6 góly, hned za ním 14 Jarda Tomášek s 5 góly a 18 Martin Plch také s 5 góly, jen Jarda má + 10 žlutých karet, se kterými vyhrál statistiky na žluté karty :D

KRKONOŠSKÝ DENÍK

Smutnili naopak hráči Vítězné a Starých Buků, kteří sice závěrečný duel vyhráli, ale po zprávách z ostatních stadionu se museli spokojit s pátou příčkou.

MLŽ

Zleva horní řada: Václav Šůna, Adama Just, Adam Novotný, David Čepelka, trenér Jan Tulach, Vašek Tulach, trenér Filip Balcar. Dolní řada: Alex Daniel, Jakub Dufek, Filip Balcar, Jan Saska, Valča Žabová a Jindra Žaba. Na zemi: Kuba Hlavatý a Honza Szeděla.

Mladší žáci se v sobotu také rozloučili s podzimní částí sezony 2021/2022 v zápasech s Kunčicemi.

I tomto týmu vzniká nová dobrá parta mladých spoluhráčů, kteří na podzim drží krásnou 2.příčku a nastříleli 98 branek!!!

Do konce listopadu budou žáci trénovat v hale, na konci listopadu je snad čeká rozlučka a pak si dají pauzu do 2/2 února.

LOUČÍME SE S VÁMI, NA VIDĚNOU VE ZDRAVÍ NA JAŘE, AHOJ

TRUHLÁŘSTVÍ MARTIN HLAVATÝ