https://www.facebook.com/SokolVitezna

MUŽI MOHLI POSLEDNÍ ZÁPAS ROZHODNOUT JIŽ V PRVNÍM POLOČASE, MÍSTO TOHO TO BYLO HEKTICKÉ DO POSLEDNÍHO HVIZDU, MINI NEPROHRÁLA V TŘEMEŠNÉ, STARŠÍ PŘÍPRAVKA PŘEŽILA NESMYSLNÝ SOUBOJ, MLADŠÍ ŽÁCI ODJELI K ZÁPASŮM V 9, A MLADŠÍ PŘÍPRAVKA BERE VŠECHNY BODY Z

22.06.2021

Před víkendem jako první k zápasům nastoupila Mini přípravka ve čtvrtek 17.6. v Bílé Třemešné, kde se nejprve svěřenci trenéra Dana Tichovského v přestřelce se Dvorem, se kterým nakonec remizovali, po té se utkali s domácíma, které porazili, tím odjíždějí do Vítězné bez prohry s celkovou bilancí na v poháru 4 výhry, 2 remízy a 2 prohry, hlavně se 73.přesnými trefami. A nejen proto může být na své hráče Dan hrdý, ale i jejich docházka je dobrá. Nyní je čekají dva poslední zápasy 24.6. v B. Třemešné, tak snad přidají několik dalších branek a dostanou se přes hranici 80.branek .-)

Pak je čeká v pátek 25.6. společná rozlučka na hřišti a volno až do druhé poloviny srpna.


Další na programu byla starší přípravka, která hrála v sobotu 19.6. v ranních hodinách na našem hřišti v úmorném vedru s Dvorem ,,A". Tým který má převážně vše o rok starší hráče než my a hrající KP si s chutí zastřílel. Sice je fajn si to zkusit proti týmu z KP, ale tohle ne, je to po tak dlouhé pauze akorát demotivující. Ono to pak ani nebavilo soupeře a údajně i Dvůr žádal, aby hráli zápasy jinak, stejně tak jako my po první zkušenosti. Sám rozhodčí nevěřícně kroutil hlavou, proč to takhle OFS dovolila. Ale zápas jsem odehráli. I přes očekávaný nápor jsme nabádali hráče, aby se snažili řádně obsazovat a aby nepočítali kolik branek jsem dostali, že pokaždé když dostaneme branku, tak jako by byl zápas stále 0:0. Dostali jsme v prvním zápase 18. branek, i přes to musím všechny pochválit, bojovali, ač na nich bylo vidět postupná ztráta chuti ke hře. Co na to říct. zajisté jsem tím zápasem přišli na další chyby, které nás snad poučí. Přesto mohu říct, že jsme měli i útočné akce díky důrazu, které vedli k šanci, ale proměnila se pouze jedna. Do druhého poločasu jsme i přes vysokou prohru hráli ještě lépe, vedro padlo i soupeře, v tom měl stejné podmínky, ale soupeř začal dělat více chyb, je jen škoda, že jsme z tolika šancí nevymysleli lepší zakončení, soupeř si nastřílel 16 branek a my proměnili ,,jen" 2. Ale opět musím všechny pochválit, makali i ti nejmenší, jako jim byl Matyáš Říha ročníku 2013, velmi zodpovědně si vedl Ondřej Čubič, který byl i střelcem branek. Dnes nám chyběli bratři Eliáš a Erik Přiklopili, který by pomohli vyrovnat trochu síly ve hře.

Nyní je čeká poslední dvojzápas v neděli 27.6. ve Dvoře, kde se utká znovu s tímto týmem a B.Třemešnou. Před tím si ještě v pátek 25.6. užijí společnou rozlučku na našem hřišti. A pak také začnou až v druhé polovině srpna.


Další naše kategorie se zapojila do zápasu a tím byli naši mladší žáci.

V 9 lidech a 35 stupních není moc co hodnotit. Rudník byl lepší od začátku. Úpice byla v úvodu utkání vyrovnaný soupeř, ale jak ubíhaly minuty, jejich převaha byla víc a víc vidět. Chtěl bych poděkovat všem kteří přijeli a tenhle těžký dvojzápas absolvovali. Dále děkuju klukům ze Dvora za spolupráci v téhle neúplné sezóně a jim přeji hodně úspěchů do budoucna, nejen na fotbalových hřištích. 

My ostatní , kteří zůstáváme i pro příští rok,si budeme muset pár věcí vyhodnotit, ale určitě ne na rozlučce. Pravděpodobně si hráče a rodiče postupně obvolám. Trenér Vašek Hanuš.

,,TÝM, ZNAMENÁ SPOLEHNUTÍ JEDEN NA DRUHÉHO"

Nyní čeká žáky pouze poslední trénink ve středu 23.6. a rozlučka v pátek 25.6., sobotní zápas jsme pro nedostatek zajištění museli bohužel zrušit.


Sobotu 19.6. završili muži posledním zápasem jarního poháru, když na našem hřišti přivítali Hájnici. Nedaleký soupeř měl výhodu v tom, že bohužel jsme se opět nesešli všichni. Přesto se můžeme radovat z výhry, a že jsme se po zápase radovali, někteří až do svítání neboť jsme i zároveň uspořádali ,,poslední kop" :)

Hned od začátku jsme si vytvořili herní převahu, několik slibných šancí, gólových, ale co mi nedáme...asi si to schováváme do nové sezony.

A to jsem ještě neproměnili penaltu, ale přesto jsem do šaten mohli jít klidněji, když ještě ve 44" dal úvodní branku Lukáš Andrle, sice trochu štěstí, které nám chybělo před tím, když si tu střelu padající bránící soupeř srazil sám do branky.

Druhý poločas jsme začali opět aktivněji, soupeř pouze nakopával míče dá se říct celý zápas. V 56" jsme zvýšili na Čmbím na 2:0. Pak po mnoha akcí a šancí přišli chvilka pro soupeře, když proměnil nejdříve Pilař a snížil tak na 2:1 a během chvilky soupeř zasadil i druhý zásah a vyrovnal na 2:2.

Naštěstí nám vedení vrátil za tři minuty opět Lukáš Andrle na 3:2 a hned o minutu na to se prosadil Tomáš Krákora na 4:2. Už to vypadlo, že zápas je rozhodnutý, ale my dá se říct již bez střídání začali fyzicky nestíhat a toho soupeř využil a snížil na 4:3. Do toho mohl ještě vyrovnat z penalty, kterou po trefení tyčky to odmítl, pač dorážel ten samý střelec. Zápas jsme tak vyhráli a mohli slavit. 

Snad se marodi dají dohromady do začátku nové sezony. pohár pro nás byl určitě super, obohacený možností zkoušet různé varianty. Bohužel se musíme již rozloučit s moha hráči, do Staré Paky odchází kapitán Robin Vrbata a jeho bratr David, nevíme jak můžeme nyní spoléhat i na Kubu Holouše, který nám v těchto zápasech moc chyběl, ale domácí povinnosti mu to nedovolili, jen na některé zápasy může být Patrik Černota, který možná opět odcestuje a chybí nám také v týmu, Šimon Doležal se zatím nezapojil do žádných zápasů, a bude nám chybět i Míra Vebru, který se vrací do Cerekvice. Klukům co odchází přejeme mnoho dobrých zápasů v novém týmu a snad se k nám brzy vrátíte .-) Zde je vidět, že seznam 30. jmen hráčů na seznamu, neznamená nic, a naopak je zdravé mít konkurenci, otázka je, jestli to každý unese .-)

Na druhou stranu dotahujeme přestupy 5 nových opor a snad se můžeme těšit na návrat staronových tváří jako je Erik Pivoňka a další. Určitě potřebujeme najít někoho do obrany, tam máme malý zástup momentálně. Momentálně od 11.4. do 19.6. se všech akcí Sokola, ať to byla brigáda, tréninky, přátelák a 5 zápasů se zúčastnilo 259 hráčů, to je v průměru 12 hráčů.

A největší účasti na těchto akcí mužů mají 21 Jakub Daniel, po 19 staronovic v týmu Ondra Hlušička, Lukáš Andrle a Pepa Špůr, dále 17 Dan Tichovský a 16 Standa Jirásko, po 15 mají Tomáš Krákora a Robin Vrbata. A po dohodě, každý hráč který měl 10 a více účastí se může v nové sezoně těšit na sprcháč Adidas od sponzora .-)

Všem hráčům děkujeme za ,,tréninkovou docházku" i těm, kteří mohli zasáhnout do zápasů, je jen škoda, že jsme ty zápasy nezvládli lépe, proto si ale musíme sami všichni uznat, že na sobě musíme dál pracovat, nic nepřijde zadarmo. Muži začnou pohárem 31.7. nebo 1.8. a o týden později začne zápasy v nové sezoně. Musíme jen doufat, že nic nezastaví zas ,,covxx"

A proto, že začne sezona tak brzy, tak muži začnou přípravu aspoň po menší pauze ( i když určitě někteří budou po různých turnajích nebo hrát baga), předběžný plán je na začátku druhé poloviny července.


Druhý den v neděli 20.6. zajížděla mladší přípravka do Úpice, kde ji čekali soupeři domácích a Hostinného. Za dalšího vedra jsme svedli jedny z nejlepších zápasů. Bojovnost, týmová hra a dobře chytající Alex v brance vedli ke dvěma výhrám. Až jako trenéra mě mrzí, že nám zas to jaro končí, když se začínáme dostávat do té herní pohody.

Nyní je čeká dvojzápas v Dolní Kalné v sobotu 26.6. s domácími a Mladými Buky. Ještě v pátek 25.6. si také užijí společnou rozlučku na našem hřišti.