https://www.facebook.com/SokolVitezna

MUŽI ODJELI DO RUDNÍKA VE 12,DOHRÁVALI V DESETI A ČEKÁ JE HOSTINNÉ,MLŽ VEZE Z PILNÍKOVA 3.BODY A MÁ DOMA PŘED ZÁPAS MUŽŮ,STP DOMA NASTŘÍLELA ZAS PŘES 20.BRANEK A NYNÍ JEDE DO LÁNOVA,MLP NESTAČILA NA ŠIKOVNÉ HOSTINNÉ A JEDE DO ÚPICE, VŠICHNI HRAJÍ V SOBOTU

20.09.2021

MUŽI

Nelehký úkol čekal na trenéra Andrleho našich mužů, když dostal několik omluvenek na zápas do Rudníka + některá dlouhodobá zranění. Původně měli jet ke všemu v jedenácti, naštěstí Roman Chleborád si to zařídil a mohl dorazit, tím pádem na lavičce to zůstal jistit opět ,,brankář" Jakub Daniel.

Věděli jsem, že nás čeká jeden z nejtěžších soupeřů, není přeci jen tak druhý v tabulce. Doufali jsem, ale i v ,,zázraky", bohužel z toho byl debakl 1:6.

TJ Rudník : Sokol Vítězná 6:1 (2:0) 

Branky: Frýba 2,Čáp 2,Zeman 2 (1 z pen.) - Dušánek. 

Rozhodčí Votoček. ŽK 0:2 

Diváků:50

Do Rudníku dnes zavítal houževnatý soupeř z Vítězné.Hosté ovšem dnes tak nebezpeční nebyli a domácím dokázali vzdorovat 20 minut,kdy se poprvé v zápase trefil David Čáp,který si udělal výlet k soupeřově šestnáctce.O 4 čtyři minuty později přidal druhý gól Frýba a určil výsledek prvního poločasu.V druhém dějství to už byla jednoznačná záležitost domácích Pusinek, kteří postupně navyšovaly skóre.Čestný úspěch hostí zaznamenal v závěru utkání Dušánek.

zdroj: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057614411375


Sestava: Chleborád ( 65" Daniel), Szamko, Kňourek ( 37" Daniel), Tichovský, Jirásko, Hlušička, Andrle L., Kákora, Jákl D., Tomášek a Dušánek

Zápas jsem nezačali nějak špatně, měli jsme pár šancí. Před zápase jsme dbali na bráněni hráčů Čapových, ale bohužel v 21.minutě ne-důraz na kraji hřiště znamenala přihrávku na právě neobsazeného Davida Čápa na středu hřiště, který se asi z 20. metrů napřáhl a prostřelil vše co mu stálo v cestě. 0:1

Ani ne o 4.minuty později přišel další zásah do naši sítě, 0:2. Na rovném hřišti jsme opět dělali zbytečné chyby, nepřesné přihrávky a dostávali jsem sami sebe zbytečně pod tlak, soupeř byl v lepším pohybu.

Přesto jsme zbraně nesložili a v největší šanci asi kolem 30.minuty vypustil ze standartky pumelici Jarda Tomášek, míč vyráží domácí brankář až k našemu kapitánovi Tomáši Krákorovi, asi by rád také volil nyní jiný způsob zakončení, neboť nekoncentrovanost ho dohnala k další střele formou pumelice a to asi ze 2.metrů přímo do brankáře. Místo klidného ,,uklizení" za jeho záda. Mohlo být sníženo a trochu klid na naši straně, možná menší motivace. Místo toho přišlo ke všemu nucené střídaní zraněného Filipa Kňourka, snad bude brzy ok :( Takže jsme už neměli kým střídat. Poločas jsme udrželi ještě ve hře v rozdílu jen dvou branek. To by se ještě dalo, ale mít tak dva hráče na střídání. Domácí soupeř má více rychlých brejkových hráčů, kteří zatápěli naši obraně, odpředu byl každou chvíli míč zpět, vepředu jsem o něj často přicházeli.

Do druhého poločasu jsme vstoupili logicky bez změn. Nezačali jsme špatně, vytvořili jsem si několik akcí, brejků, ale ne a ne to dobře zakončit nebo se dostat přes obranu.

Ve 49.minutě dílo asi dokonáno, soupeř zvyšuje na 0:3. Pak jsem hru už otevřeli, snažili se dostat k zakončení, ale soupeř nás naopak trestal za naši impotenci, během 10.minut nám dal další 2 branky, 0:5.

Běžela asi 65.minuta, a řešíme další problém, v brance si při vyražení míče mimo branku Roman skřípává nervy v nohách a sotva odpajdá za čáru mimo hřiště, to znamenalo jediné, Daniel znovu obléct, ale do rukavic a brankářského dresu a my šli do deseti. 

Ale jak jsem již psali v dřívějším článku, i v 10 se dá hrát někdy lépe. Kluci si sáhli na dno svých sil, posledních 20.minut dali do toho vše co v nich zbylo. Dobře jsme bránili, komunikovali, snažili se dostat do brejků, ale bohužel i soupeř stále dobýval naši branku, a opět on proměnil, trochu se štěstí, když na velkém vápně zůstal neobsazený Zeman, který vypustil střelu na branku, bohužel přišla teč našeho hráče a tím změna směru míče do protipohybu Daniela v brance, 0:6.

Hráli jsem do posledního hvizdu. cenou útěchou byla pěkná akce na cestě Jákl, Andrle a na konci se nemýlil Tomáš Dušánek 1:6.

Přes vše jsme se snažili s domácím soupeřem hrát fotbal do konce, už jen proto ti co náš tým nenechali na holičkách zaslouží velké poděkování a i přes vysokou prohru uznání. Opět se nám otevřeli oči, s kým můžeme počítat, kdo za nás hraje, že máme na víc a kde kdo má jaké nedostatky. Nyní vstupujeme v sobotu 25.9. do druhého odvetného kola, kdy přivítáme na našem hřišti v Huntířově momentálně třetí celek tabulky. Tatran Hostinné. 

Do konce podzimu to je 7 zápasů, to je i zázračných 21.bodů, na první Třemešnou ztrácíme už 13.bodů, uznejme, to je jen utopie a zázrak, že by Třemešná nyní prohrála skoro vše, a právě na druhý Rudník je rozdíl 9.bodů a na třetí Hostinné 8.bodů a na čtvrté Podhůří to je 6.bodů do druhé skupiny o hru na jaře s čelní skupinou. Je třeba zapomenou na špatné výsledky, poučit se a jít dál, prostě ,,vem to ďas, za týden to hrajeme zas".

Každý hráč by si měl sám ,,zamést před svým prahem", říct si kde sám má nedostatek a snažit se být lepší a ne ukazovat chyby na druhém, určitě pak najdeme lépe cestu k úspěchu. Je to jen na nás, jak tento zápas dopadne, přes vše i postavení v tabulce věříme, že naši hráči dají do tohoto zápasu vše, že opravdu nenechají jeden druhého na holičkách a zachovají se jako týmový hráči. Snad se někteří marodi uzdraví a budou moc ti co nemohli. Přijďte nás podpořit, budeme vaši podporu potřebovat.


MLŽ

Mladší žáci pod vedením pana Tulacha zajížděli v neděli 19.9. opět do nedalekého Pilníkova.

Nejprve sehráli zápas od 9,00 hod. s domácím Pilníkovem, zápas jsme zvítězili rozdílem jedné branky.

Ve druhém zápas v 10,00 hod. hráli s Lánovem, kterému dnes nedali branku a zaslouženě prohráli 0:2.

Nyní mají naordinováno v pondělí dobrovolně trénink s STP, pak ve středu normálně trénink od 17,30 hod. a v sobotu 25.9. hrají předzápasy mužům a to od 11,30 hod. s Úpicí a po mezi zápase Úpice s Kunčicemi vyzveme od 13,30 hod. právě Kunčice.


STP

Ve svém druhém dvoj-zápase opět doma přivítala starší přípravka trenéra Jakuba Daniela v Huntířově tým MFK Trutnov ,,B".
Dnes se naši mladíci dobře vyspali s chutí dávat góly, neboť v obou zápasech dohromady nastříleli 26.branek!!!

Dnes jsme viděli mnoho osobních soubojů, ale také mnoho pěkných akcí, souher, kombinací a výborně jsme bránili, dnešní nasazení se mi velmi líbilo

Trenér Daniel

Snad nám to vše minimálně zůstane na další zápasy a zopakujeme to v sobotu 25.9. od 9,30 a 10,30 hod. v Lánově a nebo ukážeme ještě něco lepšího .-)


MLP

Bohužel naše mladší přípravka trenéra Dana Tichovského nemohla stačit na šikovně organizovanou hru týmu Hostinného trenéra Marka Knapíka.

V první zápas jsme se ještě snažili držet krok, ale soupeř lépe kombinoval a proměňoval své šance, zaslouženě vyhrál obě utkání.

Nyní čeká mladší přípravku v sobotu 25.9. 

od 9,00 a 10,00 hod. dvoj zápas v Úpici.


MINI

V pondělí trénuje od 17,30 hod. 

Ve středu mají trénink i ty nejmenší začátečníci od 3 do 4 let formou zábavy. 

A svěřenci trenéra Patrika Čechoviče mají ve čtvrtek 23.9. přivítají doma na našem hřišti v Huntířově tým Kocbeře/Hajnice od 17,00 a 17,40 hod.