https://www.facebook.com/SokolVitezna

MUŽI POTVRDILI ZLEPŠENÝ ZÁVĚR SEZONY A PŘIVEZLI Z TĚŽKÉ PŮDY HAJNICE VŠECHNY BODY

11.11.2019

SPARTAK HAJNICE - SOKOL VÍTĚZNÁ

2:4 (2:3)

Branky: Andrle Lukáš 2x, Plch Martin a Dan Tichovský

Sestava: Daniel, Vrbata R., Krákora, Tichovský, Szamko J., Černota P., Hlavatý, Holouš, Kříž (85" Veber), Plch (68" Špůr), Andrle L.

Připraveni na lavičce: Jirásko, Robek S., Kutík

Posledním zápase podzimu 2019 bylo nedaleké derby v Hajnici, bohužel i vzhledem k období, bylo jasné, že už tak těžký terén na zdejším hřišti bude hodně těžký, o tom může vyprávět také golaman Daniel, který při tečované střele druhého gólu se plácal v blátě jak ryba a pod-smekl se stejně jako ostatní hráči, kteří měli velké problémy dobrzdit, aby nedošlo ke střetům s protihráči. Snad jen někteří se do jara z toho zotaví a nebude to mít větší následky.

V zápase jsme začali lépe než domácí, i když naše tempo do kopce bylo ze začátku vlažné, soupeř hrozil hlavně nakopáváním míčů z kopce, měl také řadu standartek, ale naštěstí se ujal jen průnik Šereše a tečována střela, ve druhém poločase už to bylo převážně v naši režii. 

Díky naši zlepšené bojovnosti jsme přesto vše vstřelili 4 důležité branky a tím  jsme mohli odvést 3.body do Vítězné a tak výhrou se loučíme v podzimní části.

Hned po zápase proběhla super rozlučka se všemi kdo mohli. 

I přes 6 proher, které nás na podzim řadí na 9.místo musíme všem poděkovat a věřit, že na jaro se všichni lépe připravíme a navážeme minimálně na zlepšené výkony ke konci. Prostě každý zápas musíme hrát na plno. Hlavně budeme doufat i ve vaši podporu, i když se nedaří.

DĚKUJEME HRÁČŮM, VEDENÍ, HLAVNÍM PARTNERŮM, SPONZORŮM, FANOUŠKŮM A PŘÍTELKYNÍM ČI MANŽELKÁM ZA VAŠI PODPORU V ROCE 2019 A TĚŠÍME SE NA NOVÝ ROK 2020 I S VÁMI .-)

Spartak Hájnice:

Poslední zápas podzimu se odehrál na hodně těžkém terénu pro obě mužstva. 

Přesto si s terénem poradili lépe hráči z Vítězné a domácí pouze snižovali skóre. 

Kluzký terén vybízel hráče obou mužstev k hraničním zákrokům a rozhodčí Lukeš musel několikrát krotit vášně karetním trestem. 

Hajnici se nakonec nepodařilo dorovnat skóre a tak přezimuje na 11. místě.