MUŽI PŘIVEZLI 3.BODY DO HUNŤÁKU,MLADŠÍ ŽÁCI NEPROHRÁLI S ÚPICÍ I STARŠÍ PŘÍPRAVKA S TŘEMEŠNOU,MLADŠÍ PŘÍPRAVKA JELA DOMŮ BEZ BODŮ Z M.BUKŮ

MUŽI

Naše začátky mluví za vše a podle toho i postavení v tabulce, na zápas jsem opět odjížděli ve 12 hráčích. Přesto s touhou vyhrát.

V sobotu 2.10. jsme zajížděli do Podhůří, které se díky některým senzačním výhrám vyšláplo tř. na Hostinné, jen s námi má po dnešku bilanci 4:9 bez výhry.

TJ Jiskra Podhůří - Sokol Vítězná 1:4 (0:2)

Branky: Smejkal - Andrle, Tomášek, Plch, Jákl. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 2:3. Diváků: 60.

Oslabený tým Podhůří tentokrát nestačil na soupeře z Vítězné, kteří si po zásluze odvezli tři body z utkání v Hartě.

zrdoj: https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-2-3-10-2021

Do dnešního zápasu prý vstoupil domácí celek oslaben, i když na střídačce měl pět hráčů na střídání.

Začátek až konec utkání byl v naši režii, když jsme dobře bránili a tvořili spousty útočných akcí, jen je škoda, že jsme jich neproměnili více, kdyby zápas skončil 8:1, nikdo by se nedivil. Ale i soupeř měl v první půlce šance, když se dostal k zakončení z poza vápna a nebo míč do vápna soupeř vybojoval dříve než obránce a jen díky vyběhnutí Daniela jsme poločas udrželi vedení na rozdíl dvou branek.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s chutí přidat další branky, jen to zakončení bylo nepřesné a když už jsme měli šanci dát i branku z penalty, tak dnes s ní pohrdl Jarda Tomášek, dnes ví sám, že by ji kopl jinak :)

U soupeře jsem věděli, že bude čekat na brejky Smejkala, kterého jsem bohužel jednou nepohlídali a on utekl do vápna po straně, po té zakončil podel Daniela na zadní tyč a snížil tak na 1:2. Naštěstí nás to nepoložilo a kontaktní branku už Daniel za svá záda nepustil, naopak Plch s Jáklem přidali ještě dvě branky a mohli jsme jít slavit.

Jediné co nás zaráží ze zápasu byl dnešní rozhlas, jako by chtěl napovídat dobře pískajícímu rozhodčí Nývltovi, když herecký výkon Zdržálka při ochotném pádu ve vápně po střetu s Danielem, který nejdříve chytil míč vyžadoval penaltu a následně poučoval, že na druhé straně od kabin neměla být penalta a jiné podobné projevy. To si myslíme, že neslouží dobře, takový rozhlas.

jsme hrdí, že v týmu máme dva hráče v TOP 10 statistik

Nyní čeká muže zápas v sobotu 9.10.

od 15,00 hodin

se Strážným,

tak přijďte nás podpořit a dát si něco dobrého.

MLŽ

Mladší žáci si vyšlápli na nyní vedoucí tým Spartu Úpici, která přijela tedy v okleštěné sestavě, když neměli kým střídat. My mohli slavit nejdříve dnes remízu a z druhého zápasu i výhru. Když si ve druhém zápase mohli připsat dva hattricky naši hráči a to Vaška Tulacha a Erika Přiklopila.

Nyní hrají mladší žáci opět doma

v sobotu 9.10. a to od 9,00 hod. nejdříve s Pilníkovem,

pak budou hrát po mezi-zápase Pilníkova s Kunčicemi právě

s Kunčicemi od 11,00 hod.

Přijďte nás podpořit a dát si něco dobrého.

STP

Starší přípravka přivítala na našem hřišti v sobotu 2.10. na druhé polovině hřiště tým Bílé Třemešné. Hráče jsem nabádali k soustředěnosti, neboť to je základ cíle. Bohužel více veselého chování způsobovali zbytečné chyby, hra se podobala čutané a zakončení nepovídaje. Přesto jsem mohli slavit výhry, neboť postupným časem hráči přišli na to, že cesta nesoustředěnosti není ta správná. Ve druhé zápase jsem už mohli vidět více kombinací a týmové hry.

Nyní nás čeká opět doma
dvoj-zápas s Hostinným
také v sobotu 9.10. od 9,00 a 10,00 hodin.
Držte nám pěsti.

MLP

Mladší přípravce se jediné dá se říct nedařilo. Z Mladých Buků přijela bez bodů.

Je třeba se poučit z těchto prohraných zápasů a najít nedostatky, aby jsme lépe řešili podobné zápasy. Máme se stále co učit, přesto naše hráče musíme pochválit za snahu bojovat s tak silnými soupeři. Jedeme dál, hlavu vzhůru, makáme na sobě.

Nyní čeká mladší přípravku dvoj-zápas

v neděli 10.10. na našem hřišti v Huntířově

od 9,00 a 10,00 hodin s MFK Trutnov B. PŘIJĎTE JE PODPOŘIT

Hledáme sponzora,

nebo partnera, který by

nám pomohl dětem pořídit sportovní vycházkové soupravy a šusťákové bundy.

Máme necelých 60 dětí.

I vaše reklama na věcech může být dobře vidět a pomoc.

Pro více informací Jakub Daniel 773931303