https://www.facebook.com/SokolVitezna

MUŽI SI VYŠLÁPLI VE DVANÁCTI PROTI HOSTINNÉMU,MLADŠÍ ŽÁCI DOMA PORAZILI KUNČICE,STARŠÍ PŘÍPRAVKA VÁLČÍ S OMLUVENKAMA,MLADŠÍ PŘÍPRAVKA NESTAČILA NA ÚPICI,MINI SI PORADILA V DERBY S KOCBEŘÍ

27.09.2021

MUŽI

Již před zápasem jsem věděli, že nás nečeká nic lehkého, když opět čítáme omluvenky. 
Ale i přes vše jsme věděli, že můžeme urvat bod. Na našem hřišti se nám daří.
Proti Hostinnému trenér Andrle mohl udělat jen jednu změnu, a to když do branky dal přednost Danielovi, a proto že nás bylo dohromady 12 a dvanáctý byl Chleborád, tak Roman byl připraven naskočit do branky.
Tento tah vydržel do 80.minuty, neboť někde již ve 23.minutě dostal nakopáno Martin Plchu, který dohrával do té doby s bolavým kolenem. Pak šel právě Roman do branky a Daniel musel do pole.

Do zápasu dali dnes naši hráči vše, dnes jsem dobře bránili, tvořili hru, dovolili si, mohli jsem ze začátku dát i více branek, na druhou stranu můžeme být rádi, že jsme nedostali vyrovnávací branku ke konci. Důležité 3.body pro nás.


Sokol Vítězná - TJ Tatran Hostinné 3:2 (3:1)

Branky: Jákl 3 - Novotný, Jakoubek. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 4:4. Diváků: 50.

Domácí šli do zápasu s absencí 10 hráčů a na soupisce pouze s dvanácti hráči, kdy na střídačce byl pouze náhradní gólman. Do vedení šli hosté po trestném kopu, který domácí brankář vyrazil a hostující hráč poté míč dorazil do sítě. Domácím se ale podařilo brzy vyrovnat a následně po chybě v rozehrávce šli dokonce do vedení. V závěru poločasu přidal domácí Jákl svůj 3 gól v zápase a poslal tím domácí do kabin s dvougólovým vedením. Ve druhém poločase hosté byli aktivnější a snažili se o vyrovnání to se jim nakonec nepodařilo i když 12 míň před koncem snížili z trestného kopu a chvilku poté trefili tyč.

zdroj: https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-25-26-9-2021


NYNÍ ZAJÍŽDÍ V SOBOTU 2.10. 

DO PODHŮŘÍ, 

kde se utkají již od 15,00 hodin.

video záznam z utkání, zdroj: Vladimír Hejlar vyrobilo studio VHvideo, děkujeme za hezké sestřihy z utkání.MLŽ

Trenér Vašek Hanuš má k ruce další trenéry a tím pádem je větší dohled na ,,práci" žáků, jak v tréninku, tak v zápasech. Pravou rukou jim jsou: Jan Tulach, Filip Balcar a Matthew Saska.

Žáci momentálně nasbírali 19.bodů z 12 zápasů a nastříleli 37 branek.

V sobotu 25.9. přivítali na našem hřišti v Huntířově v prvním zápase šikovnou Úpici. Spousty šancí zůstalo nedotažených a neproměněných, do toho náš pohyb mohl být určitě lepší, proto soupeř zaslouženě vyhrál.

Ve druhém zápase jsme hráli s Kunčicemi, jejich styl hry není ,,ideální" pro nás, ale my ne a ne proměnit šance na druhou stranu v důležitých momentech nás podržel Honza Bilina v brance a díky dvou trefám Vaška Tulacha jsme mohli slavit výhru. Dnes musíme vyzdvihnout oba brankáře, jak Honzu tak toho Kunčického.


Nyní čeká mladší žáky opět doma dvoj-zápas s Úpicí a to 

v sobotu 2.10. od 9,00 a 10,00 hodin.
STP

Starší přípravka trenéra Daniela se nenudí, i přes velkou marodku kdo je zdrav trénuje co to jde a hrají krom zápasů i přáteláky. Prostě nezahálíme, makáme na sobě a využíváme počasí na max. dokud to jen jde venku na hřišti.

Ve čtvrtek 23.9. sehrála odvetný zápas na našem hřišti v přáteláku proti FK Mostek. Mostek opět přijel se minimálně dvěma pětkami na střídaní, my museli využít ještě Valči Žabové, která měla v nohách krajský kemp dívek, proto že na zápas nám chybělo mnoho opor.

Ale opět zápas splnil svůj účel, sice jsme prohráli, ale hráči si v rámci přípravy okusily tvrdou hru a velký zápřah, měli jsme dva na střídání.

Důležitější pro nás byl víkendový zápas, kdy jsem zajížděli do Lánova, bohužel dál bez některých opor. V prvním zápase to byl jeden velký chaoz, nesoustředěnost, jak kdyby někteří přišli ze Zálabí, ale nebo teprve z postele, i rodiče se jen divili co to dnes hrajeme. Soupeř zaslouženě vyhrál. Bohužel jsem byli i u toho, kdy rozhodčí ,,laik" domácí zastavil hru, když jsme měli házet aut v útočné polovině a hráč domácích si zavazoval kaničku mimo hrací plochu, odpověď proč nás nenechají hrát a přišli jsme tak o rychlou útočnou rozehru z autu, byla že to jsou přeci děti...nevím toto není asi dobrý příklad ani pro děti, pač ti naši se jen divili, jaké že to pravidlo je?...Po konzultaci v kabině a pochopení hráčů proč to tak je a proč jsem prohráli jsem došli k zamyšlení hráčů až tak, že jsme hned ve druhém zápase ovládli hru, soupeř byl překvapen, pač nastoupilo ,,jiné" družstvo, důraz, mluvení, přihrávky, tvoření hry, týmová hra nás dovedla k zasloužené výhře a uznání hráčům, že hráli dobře. Sice jsem i ve druhém zápase museli řešit s ,,domácím rozhodčím" proč nám neuznal branku, když náš hráč byl aktivní, míč se odrazil od rozhodčího a my jej využili a dali branku, slavíme, pač nejdříve rozhodčí řekne hrajte, a když slavíme, tak rozhodčí najednou, branka neplatí, nemohu ji uznat, proč tedy řekl hrajte, opět naši hráči nevěřícně se dívají na trenéra a snaží se pochopit pravidlo, hrajte, neplatí...

Nyní starší přípravku čeká dohrávka ve čtvrtek 30.9. od 17,00 a 18,00 hodin v Radvanicích, a další kolo 

v sobotu 2.10. od 11,00 a 12,00 hodin doma v Huntířově s Bílou Třemešnou.


Alex Daniel a Jindra Žaba poprvé okusili zkušenosti ve výběrech okresu Trutnov za U11, kde byli i s hráči jiných týmů našeho okresu na turnaji hraném v Č.Meziříčí. Turnaj v turnaji určitě neudělali žádnou ostudu, naopak nás dobře reprezentovali. Jindra Žaba byl výborným obránce, který jen tak nic nevypustil a těžko se přes něj soupeř dostával a Alex byl pozván jako náhradní brankář s tím, že hrál i v poli, ve druhém zápase chytal proti OFS Rychnovu a nevedl si špatně a v poli ke všemu proti OFS Hradec Králové vstřelil hattrick. S týme OFS Trutnov celkově skončili třetí, nejlépe na tom byla OFS Jičín, pak OFS Rychnov, my a pak OFS Hradec a OFS Náchod. Velká zkušenost pro všechny, a budou další turnaje na které se mohou dostat i jiní hráči z našeho týmu. Je to jen na každém hráči, jak bude na sobě pracovat a nikdy neví, kdy bude pozván právě on.MLP

I mladší přípravka trénuje hodně a využívá co nejvíce možnosti trénovat venku dokud je i počasí a také sehráli přátelák s FK Mostek ve čtvrtek 23.9., který opět vyhrála.

V sobotu 25.9. hráli v Úpici, kde se jim moc nedařilo a oba zápasy prohráli.

Pak ve svátek je čekalo vložené kolo v úterý 28.9. kde hráli s Třemešnou 7:5 výhra a 15:4 prohra s Hostinným. 

První zápas bych zhodnotil pozitivně. Mohli jsme vyhrát větším rozdílem. Hlavně mě potěšila zlepšená hra v obraně, že už se snaží i konstruktivně rozehrát balón a využívat gólmana. Zasloužená výhra. Druhý zápas byl o dvě třídy těžší soupeř z Hostinného. Musím říct, že i když se prohrálo o 11 branek, výkon byl mnohem lepší, než minulé utkání v Úpici. Kluci se snažili, zodpovědně bránili a snažili se hrát konstruktivně, přihrávat si a zlepšil se i důraz. Bohužel soupeř byl opravdu technicky i fyzicky vyspělejší a to dnes rozhodlo. Pokud budou kluci bojovat jako dnes a snažit se i přes nezdařené rozehrávky a přidají důraz, bude to jen a jen lepší. Jde vidět, že se v novém týmu a větším hřišti rozehrávají a postupně si zvykají a určitě jde vidět nějaký vzestupný progres. Dneska bych vyzdvihl především výkon Matyáše Říhy, který roste každým zápasem.

Nyní čeká mladší přípravku 

v sobotu 2.10. od 10,00 a 11,00 hodin zápasy v M.Bukách


MINI

Mini trenéra Patrika Čechoviče má již 97 nastřílených branek!!!

Ve svátek 28.9. sehrála v Mladých Bukách dva rozdílné poločasy.

První zápas super, druhý trochu nepozornost a hlavně časté fauly soupeře, bohužel i v této kategorii neodpískané ruky, auty atd. Ale jinak počasí super a máme v týmu jednoho sv. Václava Horáka, tak jsme dostali bonbony :)

Trenér Patrik Čechovič 

Další zápas je čekal ve čtvrtek 30.9. na domácím hřišti proti Rtyni, kterou jsem deklasovali a dali v zápasech nezkutečných 31 branek!!!

Nyní čeká Mini zápasy až 

ve čtvrtek 7.10. od 16,15 a 16,55 hod. ve Dvoře


PŘED-PŘÍPRAVKA

Zakládáme před-přípravku, tréninky jsou většinou ve středu od 17,00 hodin na hodinku do 18,00 hodin. Je to určené pro děti od 3 do 5 let formou zábavy a adaptaci do týmu a poznání co je to parta, fotbal a chodit na tréninky. Díky tomu, že i ostatní družstva jsou ve stejný čas na hřišti, tak vnímají celkové prostředí lépe.