MUŽI VE SVÉM PRVNÍM ZÁPASE V ROCE 2022 VYZVALI V PŘÍPRAVĚ BÍLOU TŘEMEŠNOU

14.03.2022

Přípravu na jaro jsme měli začít 3.2. bohužel hned první trénink ukázal, jak to asi bude vypadat, nesešli jsme se. A i přes snahu zjištění informací jak kdo má práci a plánovat tréninky tak, aby hráči je stíhali za podmínek, které nestojí málo, tak i přesto, že nám na každý trénink přislíbilo účast minimálně 10 hráčů, že mají termíny, aby to stíhali, tak jsme opět válčili s jedním. A to se slušným chováním ve smyslu, dát aspoň vědět, zda bude hráč na trénink.

V plánu bylo do přípravného zápasu trénovat 3 týdně, v úterý a čtvrtek na umělce u intru ve Dvoře a v neděli na umělce u Juty 03. V týdnu jsme třeba pochopili, že někteří mají různě směny, a tak se počítalo, že budeme trénovat i v 8, ale že si nenajdou cestu aspoň v 10 hráčích v neděli...zde se ukazuje kdo má vlastně opravdu zodpovědnost za náš tým a kdo jen remcá a hledá výmluvy, ale pak se nemůže divit, jak hraje a jak celý tým funguje a nemá právo osočovat druhé.

Ze 14 plánovaných tréninků se uskutečnilo 6 + soustředění třídenní, kde jsme měli i dvoufázové tréninky za den, celkem se zúčasnilo 104 hráčů v tomto období.

Vše jak dopadne v této sezoně bude záviset na všech i na trenérovi bez ohledu, zda se zapojil do tréninků nebo zápasů, jednou jste se přihlásili do toho to týmu a jste na soupisce kde je 24 jmen hráčů, tak právě tito hráči budou na konci zodpověděni za náš tým, zda zachráníme náš tým v okresním přeboru, nebo spadneme.

Třešničkou před jarní částí měl být přípravný zápas s Bílou Třemešnou, která na podzim vyhrála naši skupinu. Oba týmy dorazili na zápas nekompletní. Soupeř ke všemu pro zranění druhý poločas dohrával o deseti v poli. Zápas splnil účel, hra na velkém hřišti po dlouhé době s běhavým soupeřem. Mohli jsem dát tak o dvě branky více, kdyby jsem proměnili penaltu a samostatný průnik. Jako z každého zápasu si musíme vzít ponaučení každý sám, a to tam kde se nám nedařilo. První poločas byl herně lepší, ale druhý proti deseti nám dělal jako vždy problém.

No, čeká nás trpká cesta, bude to o nasazení a odříkání, trpělivosti a důrazu. Jestli že jsme do teď proměnili polovinu šancí, tak nyní už budeme muset proměnit všechny a nebát se vyhrát rozdílem třídy. Tým a partu nemáme špatnou, ale stejně jako normální práce se nedá dělat na půl plynu, tak ani hrát fotbal se nedá na půl plynu.

Snad všichni v sobě najdou kus chlapa a ne fňukny, a na konci sezony si řekneme společně, že jsem do toho dali maximum.

PROGRAM JE JASNÝ, 19.3. ZAČÍNÁME SEZONU POHÁREM V TRUTNOVĚ NA UMĚLCE S HAJNICÍ, O TÝDEN DÉLE UŽ NÁS ČEKÁ PRVNÍ JARNÍ KOLO NA NAŠEM HŘIŠTI V HUNTÍŘOVĚ V SOBOTU 26.3.