https://www.facebook.com/SokolVitezna

MUŽI ZVLÁDLI ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

05.03.2022

Muži opět vyrazili na zimní soustředění. Využili k ubytovaní chaty Damián ve Svobodě nad Úpou, kterou jsem měli celou jen pro sebe. Velmi dobré stravování nám zajistil Rodinné Pohostinství Harmonie v Horním Maršově, kde jsme měli velké a pestré snídaně, chutné obědy a večeře v krásném prostředí.

K tréninkům jsme využili zdejší kopce, halu v Horním Maršově a umělky týmu FC Mladé Buky, kterým děkujeme za možnost využití.

Na soustředění odjelo na konec jen 12 borců z původně 14 hlášených s trenérem a předsedou, a s nimi dva velké sudy piva :)

Program byl jasně daný, v pátek se odjíždělo ráno v 8,00 hodin z Molky Dvůr, následně jsme se ubytovali. Po ubytování jsme vyběhli do Maršova podívat se kam budeme chodit na jídlo a dali si pár kopečků u chaty. Následně začali přípravy na chatě a malý odpočinek, dali obídek a klid po něm na chatě, aby nám slehlo na odpolední trénink v hale v Maršově, kde jsme si dali do těla. Z haly jsem šli rovnou na večeři pač to bylo kousek. Po večeři jsem se přemístili zpět na chatu a začali tmelit partu :)

V sobotu ráno po snídani jsme vyrazili na dopolední trénink na umělku do Mladých Buků, musíme uznat, že zdejší umělka by se nám také líbila a byla by dostatečně využita. Po tréninku jsme vyrazili na oběd a po něm odpolední klid. To už někteří byli rádi za každou chvilku na svém lůžku. Pak jsme se přesunuli opět do haly do Maršova a dali si zas do těla, po tréninku opět na večeři a přesun na chatu, většina odmítla jet na regeneraci do bazénu do Jánský Lázní, kam na konec odjeli jen dva naši hráči. Bazén byl fajn relax po náročných dnech. Po návratu na chatu jsme pokračovali v otužování party, bohužel některým to nestačilo a v ranních hodinách se nějakým způsobem dostali na zdejší discotéku a pak až do Trutnova.

To znamenalo raní složité vstávání, neboť někteří dorazili až před snídaní s velkou ,,kočkou na zádech". Ti co zůstali na chatě udělali dobře, ale vše znamenalo, že zbyly síly jen na snídani, úklid chaty a dostat se v pořádku domů, místo ještě dopoledního tréninku.

Dali jsem si jak do těla, tak do ,,trumpety", tým si to užil a už teď se těší na další :)