NA LETIŠTI V ÚPICI JSME SAHALI PO TŘECH BODECH,NA KONEC MUSÍME BÝT RÁDI I ZA 2,MLADŠÍ ŽÁCI NEZAVÁHALI A ČEKAJÍ JE 4.ZÁPASY,STARŠÍ A MLADŠÍ PŘÍPRAVKY SE ROZLOUČILI V POSLEDNÍCH ZÁPASECH DOMA BEZ PROHER,MINI ZAČÍNÁ TRÉNOVAT V HALE KAŽDÉ ÚT A ČT OD 16,00HOD.

VĚDĚLI JSTE, ŽE NÁŠ TÝM MÁ UŽ PŘES VÍCE JAK 100 ČLENŮ!!!

MUŽI

SK Spartak Hajnice - Sokol Vítězná 3:3 (1:2) penalty 2:3

Branky: Šereš 2, Sobanski - Plch 2, Jákl .

Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Tichovský).

Diváků: 30.

Nezvykle jsem zajížděli opět na utkání za nedalekou Hajnicí v neděli 24.10. až do Úpice na tamní dobře připravené ,,letiště", počasí do začátku hvizdu se krásně vyjasnilo, sice jsme k utkání dorazili opět místo avizovaných 15.hráčů ve třinácti. Když na lavičce zůstali připravení matadoři Daniel s Kutíkem.

Zápas nezačal špatně, hra byla svižná, nahoru dolu, my si vypracovali několik šancí. Ale první do vedení šel soupeř. Již ve 14" po proměněné penaltě. Jak je již asi zvykem, my musíme dostat nejdříve branku a pak se dostaneme do důležitého tempa. Nyní jsme naštěstí v první poločase proměnili konečně dvě šance.

Ta první ve 23" se po pěkné souhře a individuální akci dostal před vyběhnutého brankáře domácích Martin Plch, který jej chytře loboval, stav 1:1.

My na koni, soupeř hrozil jen z rohu a standartkách, které jsme mu dovolili díky zbytečným faulům. Ani ne deset minut po vyrovnání si bereme vedení na naši stranu, po další pěkné individuální akci Lukáše Andrleho, který vybojoval míč a z pravé strany vápna to naservíroval na levačku naběhnutého Dana Jákla, který se nemýlil 2:1.

Před koncem poločasu jsme si vytvořili ještě jednu velmi gólovou šanci, když z pravé strany se ve vápně dostal k zakončení Vláďa Křížu a snažil se propálit domácího brankáře na přední tyči, bohužel trefil právě tu tyč. Škoda, mohli jsme ji do šatny před poločasem s větším klidem.

Do druhého poločasu jsme nastoupili bez změn.

Bohužel lépe začali hosté, když vyraženou střelu dorazili za záda Romana 2:2. Od té doby hra byla opět nahoru dolu. Šance na obou stranách, jen my jsem pomalu ulevovali a přidávali chyby, kazili přihrávky. Soupeř na nás trochu sednul a dostal se do herní pohody, využíval našich chyb k brejkům a výsledkem bylo v 80¨ opět jejich vedení na 3:2.

My se nevzdali, bojovali jsem až do posledního hvizdu, bylo znát i to, že jsme nemohli více střídat. Dnes to opravdu chybělo. Naštěstí náš štírek Lukáš Andrle se vydal cestou ,,luhovými háji" až do vápna, kde nešlo jinak, než aby ho domácí zfaulovali. Následně přišla penalta, a po zkušenosti se k penaltě nestavěl faulovaný, ale dnes při chuti a vyrovnaný Martin Plch, který ji proměnil. To běžela již 90¨ my ještě přišli po zbytečném faulu a ČK o Dana Tichovského. Takticky jsme museli ještě střídat než bude konec v brance Romana Chleboráda s Kubou Danielem, který dostal důvěru na penalty, pač téměř po brance se ukončila hrací doba a to znamenalo jít na rozstřel v penaltách a šance aspoň v bod na víc.

Daniel nezklamal svůj tým a hned první penaltu chytá, druhou si škrtá a další už nebylo třeba, a proto že naši střelci se nemýlili, tak jsem si vykřesali vidinu naděje do dalších dvou zápasů.

Prosíme všechny, hráče i fanoušky, držte nám pěsti a přijďte nás podpořit.

Nyní muže čekají poslední dva zápasy, oba doma na našem hřišti a to

ve čtvrtek ve svátek 28.10. od 14,30 hod.

s Rudníkem a poslední zápas

v sobotu 30.10. od 14,00 hod. s Mostkem.

MLŽ

Mladší žáci jsou jediný, kteří budou bojovat z naši mládeže ještě o týden déle.

V sobotu 30.11. přivítali na našem hřišti nejdříve tým Lánova, se kterým svedli bitvu. Hra byla nahoru dolu, o mnoha šancích na obou stranách, musíme opět pochválit v brance Kubu Hlavatého a celý tým za snahu a nasazení. Sice jsme s Lánovem neprohráli, ale ani nevyhráli, zasloužená remíza. Ve druhém zápase jsme hráli s oslabeným Pilníkovem, bohužel pro něj jsme byli nad jejich síly a zaslouženě vyhráli.

Nyní čeká mladší žáky

zápas ve čtvrtek 28.10. od 11,00 a 12,00 hod. v Kunčicích

a v sobotu  30.10, poslední zápasy podzimu se rozloučí na našem hřišti od 11,00 a 12,00 hod.právě také s Kunčicemi.

STP

Starší přípravka se v sobotu 30.10. rozloučila doma dvěma výhry. To znamená, že jsme poznali na podzim je jednu prohru, ale to není to nejdůležitější. Důležitá je koncentrace hráčů v utkání, jejich fotbalový rozvoj, týmová hra, komunikace, dovolit si, vymyslet, ty největší výhry na ně ještě čekají. Zajisté fotbal je hra a ve hře chce každý vyhrát.

Sobotní zápas jsme zvládli, sice nám dělal opět problém vstup a dostat se do herní pohody, ale to hned spadlo s první vstřelenou brankou. Pak už jsme si dovolili. Chyby nějaké jsme udělali, tak máme aspoň na čem dál pracovat.

Ale myslím si, že 122 vstřelených branek je krásný výsledek útočné práce a o tom to je.

Nyní starší přípravka bude 25. a 27.10. trénovat venku s žáky,

a někteří i půjdou ještě hrát za žáky. Od listopadu začneme do 24.11. trénovat v hale ve Vítězné.

A 26.11. máme rozlučku,

zajisté bude vše i záležet na dění ve státě,

možná budeme muset rozlučku udělat dříve.

MLP

Mladší přípravka také hrála doma v neděli 24.10. poslední zápasy doma.

Do zápasu opět nastoupili někteří hráči mini přípravky a s podzimní částí se rozloučili nejlépe jak to jen šlo, oba zápasy vybojovali a vyhráli.

nastříleli krásný 66 branek ze 14 zápasů

Nyní budou do konce listopadu trénovat s mini v hale ve Vítězné každé úterý a čtvrtek.

MINI

Mini začíná trénovat každé úterý a čtvrtek v hale ve Vítězné do konce listopadu.

27.11. budou mít společně s mladší přípravkou rozlučku v hale ve Vítězné, kde se za nimi přijde opět podívat Mikuláš s andělem a čertem.

VÝBĚRY OFS TRUTNOV

zatím do U10 na turnaj v Třebši 20.11. v sobotu je nominován Lukáš Pejcha, ať se ti turnaj vydaří