NA NAŠEM HŘIŠTI PROBĚHL KEMP VÝBĚRU OKRESU TRUTNOV U9 (ROČNÍK 2011),MINI PŘÍPRAVKA DOMA NEPROHRÁLA A SYN TRENÉRA HRÁL ZA SOUPEŘE, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA V DOHRÁVCE OPĚT ZAHRÁLA DVA ZÁPASY ROZDÍLNĚ

18.10.2019

16.10. ve středu proběhl první kemp výběru okresu Trutnov pro ročníky 2011 na našem hřišti, kam se sjeli vybraní hráči z celého okresu včetně od nás bylo pozváno 6 hráčů.

Ondřej Čubič, Alex Daniel, Jiří Hudok, Eliáš Přiklopil, Matyáš Jirousek a Lukáš Pejcha, který je dokonce ročníku 2012.

Kluci se měli předvést co umí ve hře stejně jako dalších 21 hráčů z ostatních týmů.

Po celou dobu je sledovali všichni rodiče, pro většinu hráčů to bylo poprvé co něco podobného zažívali. Byla znát nervozita na všech aby něco nezkazili, jak moc chtěli se dostat dál do užší nominace na zimní halové turnaje.

Ze 27 zúčastněných hráčů na konec vybrali trenéři 21 hráčů a z toho od nás Jirku Hudoka.

Všichni hráči zaslouží pochvalu za vzornou reprezentaci našeho týmu a jak říkají trenéři výběru:

Nezoufejte kdo se nedostal, makejte na sobě dál, stále vás budeme sledovat a nikdy nevíte kdy vás zase můžeme pozvat, třeba hned příště a to i hráče, kteří ještě nebyli pozváni.

Mini přípravka sehrála ve čtvrtek 17.10. od 16:00h.doma dvoj zápas s Rudníkem, který přijel pouze se třemi statečnými hráči, a tak oba celky to pojali po svém a trenér Kamil Pavelka ,,prodal" svého syna a ještě dva hráče soupeři, kteří hráli za Rudník. A právě jeho syn nám dal 5 branek :)

SOKOL VÍTĚZNÁ - FK RUDNÍK

8:1 a 8:8

Trenér Kamil Pavelka:

upřesní

Mladší přípravka dohrávala zápas v Úpici ve čtvrtek 17.10. od 16:30h.
Zápasy jak přes kopírák z víkendu, první zápas skvělé nasazení, kombinace, napadání, bránění a brankář i spousty pochytal, ale opět druhý zápas a zas jsme polevili ve všem...škoda, že by došli síly a pak nechuť...škoda a zas jen škoda, soupeř druhý zápas zaslouženě vyhrál, pravda je, že se i jeho hra ve druhém zápase rap
idně zlepšila.

Děkujeme za fotky panu Milanu Romančákovi

(horní řada zleva: Adam Mítták, Ondřej Čubič, Tomáš Jahoda, Lukáš Pejcha, Lukáš Lehký a Jakub Daniel.

dolní řada zleva: Jindra Žaba, Jirka Hudok, Vilém Šulc, Matyáš Jirousek a Kuba Hlavatý.

Ležící brankář Alex Daniel)

SPARTA ÚPICE - SOKOL VÍTĚZNÁ

6:15 a 10:7

Branky: Hlavatý 5x, Hudok 4x, Pejcha 5x, Čubič 4x, Šulc 2x, Jirousek 2x