MINI+MLADŠÍ+STARŠÍ PŘÍPRAVKY a MLADŠÍ ŽÁCI a MUŽI JSOU JIŽ V PLNÉM PROUDU

MINI

20.2.MINI začala prvním tréninkem v hale ve Vítězné, sešlo se 14 hráčů, z toho několik nových tváří a ke všemu 4 ještě chyběli, pod vedením trenérů Kamila Pavelky se s prvním tréninkem seznamovali úplní nováčci a pod vedením trenéra Martina Marka trénovala druhá parta, ti ,,zkušenější".

Nyní budou mít pravidelně tréninky každý čtvrtek od 16,30 do 18,00 hod. v hale ve Vítězné až do soustředění, kterého se zúčastní 13.-15.3. na Hotelu Morava v Dolním Dvoře stejně jako všichni ostatní naše mládežnická družstva.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Začala jaro halovým turnajem v Hostinném, kde bez tréninku držela krok s kvalitními soupeři a obsadila krásné 4.místo.

Nyní trénují každé pondělí a středu od 17,30 do 19,00 hod. v hale ve Vítězné a už se také těší na soustředění.

Ve volnu po podzimní části náš tým vzorně reprezentoval za OFS Trutnov Jirka Hudok.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Začali trénovat jako první již 3.2. a místo turnaje sehráli přátelák na nové umělce ve Dvoře s Bílou Třemešnou a MFK Trutnov.

Nyní trénují každé pondělí od 17,30 do 19,00 hod. na nové umělce ve Dvoře a ve středu od 16,00 do 17,30 hod. v hale ve Vítězné vždy společně s žáky a také se už těší na pestrý program na soustředění.

Ve volnu po podzimní části náš tým vzorně reprezentovali za OFS Trutnov Tomáš Ježek a Erik Přiklopil, ke všemu se náš trenér Petr Ježek stál nedílnou součástí tohoto týmu.

MLADŠÍ ŽÁCI

Začali trénovat v hale 12.2. bohužel se jim nedaří v daném čase sejít kompletní. Jinak mají nyní pravidelně tréninky pondělí od 17,30 do 19,00 hod. na umělce ve Dvoře a ve středu od 16,00 do 17,30 hod. v hale ve Vítězné společně se starší přípravkou.

22.2. v sobotu se poprvé letos zúčastní halového turnaje v Jičíně. A někteří se už také těší na soustředění.

MUŽI

Začali trénovat 15.2.v sobotu, kde se přes marodku, práci a jiné důvody sešlo 10 hráčů, kteří si hned dali trochu do těla. Další trénink měli mít v úterý, ale právě kvůli práci a marodce se musel trénink změnit na individuální.

Nyní mají tréninky pravidelně každé úterý od 17,30 do 19,00 hod. na umělce ve Dvoře a každou sobotu od 10,00 do 11,30 hod. ve Vítězné v hale, kde si berou věci i na ven.

28.2. v pátek odjíždí na soustředění k Peci pod Sněžkou kde absolvují také pestrý program včetně prvního přáteláku v sobotu 29.2. od 12,00 hod. na umělce ve Vrchlabí s Mostkem.