PO KONTUMACI S POŘÍČÍM SE NÁM NEDAŘÍ, SNAD TO ZLOMÍME DOMA V SOBOTU SE RTYNÍ

20.10.2022

Od středy 28.9. jsem sehráli tři utkání, nejdříve jsem v sobotu 1.10. zajížděli do Podhůří, kde nás čekal velmi těžký terén, zápas se hrál nahoru dolu, ale s více šancemi na našich kopačkách, bohužel ne a ne proměnit i ty nejtutovější šance. Jednu z mála proměnili domácí a my tak z Podhůří jedeme bez bodu a s několika zraněními.

TJ Jiskra Podhůří - Sokol Vítězná 1:0 (0:0)

Branka: Smejkal. Rozhodčí: Ilchenko. ŽK: 4:5. Diváků: 30.

NEHLÁŠENO

zdroj: OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ TRUTNOV (ofstrutnov.com)

Další zápas jsem hráli doma v sobotu 8.10. s Hostinným, na tento tým jsme si věřili a možná i to nám udělalo problém. Na začátku šel soupeř do vedení, ale za dvě minuty jsme se vrátili do hry. Poločas jsem dohráli 1:1, ale s touhou vyhrát, bohužel i přes upozornění, že hráč Jakobek nesmí mít prostor na rozběhnutí jsme toho to individuálního hráče nepohlídali. Dvakrát nám sebral vedení a v 90 minutě dokonce dal na 3:3 a tím nás poslal do penalt. Tam ale válel v brance Martin Vinš, když nepustil za záda ani jednu penaltu a tak nám ,,bohužel" zůstali doma ,,jen" dva body místo tří.

Sokol Vítězná - TJ Tatran Hostinné 3:3 (1:1) penalty 2:0

Branky: Pivoňka, Gábriška, Krákora - Jakoubek 3. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:4. Diváků: 55.

Již v úvodu zápasu domácí neproměnili svou velkou příležitost, a tak prvni branku v utkání vstřelili v 17 min hlavičkou po rohovém kopu hosté Domácím se podařilo o 2 min později po standartní situaci také hlavičkou vyrovnat. Do poločasu se výsledek již nezměnil. Ve druhém poločase se do vedení dostali v 62 min domácí, hostům se podařilo v 76 min srovnat. obě branky padli po brejcich. V 84 min z hranice pokutového území se opět do vedení dostali domácí, ale v 90 min z nulového úhlu prostřelil domácího brankáře hostujici Jakoubek a svou 3 brankou v zápase nasměroval utkání k pokutovým kopům. V těch byli úspěšnější domácí, kteří první dvě proměnili naproti tomu hosté v obou selhali.

No a do třetice něco hrozného, vždy když jedeme do St.Buků, tak víme, že nás nečeká nic lehkého, opět na podmáčeném terénu jsme doslova plachtili po trávníku. Jedno z nejhorších týmových podaní. Přes snahu prolomit prokletí a odvést aspoň bod z Buků jsme místo toho odvezli potupu a další zraněné :(

TJ Sokol Staré Buky - Sokol Vítězná 7:2 (3:0)

Branky: Křižovič 3, Andrle 2, Knap, vlastní - Balghouti, Tomášek. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (Dušánek). Diváků: 50.

Starobučtí nastoupily po debaklu z minulého kola s touhou napravit svůj výkon z minulého týdne a potěšit tak věrné domácí fanoušky, kteří i přes sychravé počasí přišli podpořit domácí hráče. Sokolíci se oproti minulému týdnu sešli v silnější sestavě a od začátku to bylo na hře znát, brzké vedení 2:0 dodalo klid na hře, hosté se přesto snažili s utkáním něco udělat a v útoku občas zatápěli domácí obraně, zejména Geguš svoji aktivitou dělal domácím největší problémy. Starobučtí však ve druhém poločase odskočili již na pět branek a když byl v 58 min vyloučen hostující hráč, dokráčeli tak k vysokému vítězství, které však mohlo být daleko vyšší a dobrý dojem z utkání kazí dvě obdržené branky v závěru utkání po fatálních chybách domácího obránce. Střelecky se prosadil Křižovič s Andrlem, kteří se postarali o pět domácích branek. Jinak dobrý týmový výkon domácích byl opět odměněn potleskem fanoušků , kteří opět odcházeli spokojeni.