MÁME OBSAZENO VŠECH 10 TÝMŮ!!! POŘÁDÁME V BŘEZNU HALOVÝ TURNAJ PRO MINI PŘÍPRAVKY 3+0

ZA 3.DNY JSME NAPLNILI TURNAJ DESETI TÝMY!!!

PROHLÁŠENI:

Sokol Vítězná

Jiskra Kocbeře
Sparta Úpice A
Sparta Úpice B
Tatran Hostinné
FK Náchod bílý
FK Náchod modří
Sokol Bílá Třemešná
FC Mladé Buky
SK Třebechovice

Po delší době pořádáme pro děti ročníku 2015 a mladší halový turnaj ve Vítězné.

Hraje se 3+0 ( tým max. 10 hráčů na soupisce,na hokejové branky, hřiště ohraničené mantinely, max. tým B, v případě malého zájmu si vyhrazujeme turnaj doplnit o tým C,D...)

Každý hráč obdrží medaili, každý tým pohár a diplom.

Individuální cena prvních třech nejlepších střelců, kteří nastřílí v turnaji nejvíce branek.

Obsazení osm maximálně deset týmů.

Jeden zápas 10 min. Začátek 12.3. od 8,00 hod. Hrají dvě skupiny, pak playoff až do konečného umístění, předpokládaný konec 15,00 hod.

Střídání hokejové, příprava mezi zápasy 3-5 min. (pokud tým nenastoupí do 5 min. od vyzvání, zápas je kontumačně ve prospěch týmu, který nastoupil 3:0 a 3.body.
Hraje se s míčem vel. 3

Věříme, že vylučování v této kategorii nebude třeba, neukáznění budou vyzváni střídat a popř.nebudou moc nastoupit v daném zápase, zápasy bez karet.

Všechny kopy jsou nepřímé, auto se kopou v místě překopnutí mantinelu.

Startovné 1000 Kč do 4.3. ( v případě zrušení, neúčast si vyhrazujeme strhnout ze startovného 1/3 na náklady).

Zápasy pískají rozhodčí sami z týmu, které zrovna nehrají utkání.

0.bodů za prohru, 1.bod za remízu, 3.body za výhru.

Umístění ve skupině rozhodují: 1) body, 2) vstřelené branky, 3) méně obdržených, 4) vzájemný zápas, 5) penalty prováděné kopem přes celé hřiště do prázdné branky.

Rozlosování proběhne turnajem a propozice zašleme zpět na váš přihlášený email v týdnu před turnajem.

Přihlášky zašlete na trener.daniel.jakub@gmail.com info: Jakub Daniel 773 931 303