PRVNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS MUŽŮ A PŘIPISUJEME SI PRVNÍ 3.BODY

Sokol Vítězná - TJ Tatran Hostinné 4:1 (2:0)

Branky: Andrle Lukáš 2x, Gábriška Luboš a Saber Balghouthi

Sestava: Vinš - Tichovský(C), Geguš, Hlušička, Špůr, Balghouti, Krákora, Beran, Plch, Andrle L., Gábriška

Střidali: Robek S., Daniel

Domácí vstoupili do utkání s velkou vervou a už v 1 min šli do vedení 1:0, hosté si větší šanci v první polovině nevypracovali a tak domácím se podařilo v poslední minutě zvýšit na 2:0 a poté rozhodčí ukončil první poločas. Do druhé půle domácí vstoupili opět lépe a hned v první minutě si vytvořili brankovou příležitost, ale tu nevyužili. Hostům se podařilo po chybě domácích v obraně snížit v 56 min na 2:1. Domácí se ale z toho " nepoložili" a v posledních 15 min přidali další dvě branky a připsali si první vítězství v nové sezóně.