PRVNÍ ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PŘÍPRAVEK

02.04.2019

Po mnoha zkouškách se dohodnout společně na nějakém soustřední jsme konečně se dohodli a mohli poprvé jet.

Ač od začátku panovali mé obavy z omluvenek kdo vše nebude moc, tak se zúčastnilo přes 25 dětí, přes 20 dospělých, 1 kočárek a 1 pes ,) Takže super!

Díky sponzoru jsme mohli dětem přispět na super zážitek, bohužel rodiče si vše museli hradit sami, ale i za tu cenu to nebylo špatné, ne :)

Termín jsem naplánovali tak, aby jsme se rozloučili s jarní přípravou právě soustředěním a odstartovali tím jarní sezonu, takže 29.3. v pátek a aby mohla odjet většina společně, ( pěkná kolona aut, jak na svatbu ) tak jsem čas dali na 15h. z Vítězné.

Trasa: Vítězná - Kateřina - Hostinné - Lánov.

Jeli jsme na již známé místo pro trenéry, kde jsme věděli, že bude pro všechny klid. (Muži již zde v předešlých letech absolvovali také soustředění).

Počasí nám vydrželo od začátku a po konec soustředění.

Po příjezdu nás hned uvítali odpolední svačinou, při tom jsem rozdělili pokoje a šli se ubytovat, někteří dorazili sami až do hotelu a někteří později .

Po ubytování jsme se sešli na večeři a po večeři jsme jeli do bazénu do Jilemnice, kde jsme mohli okusit vše jako naši muži, od ,,sauny až po masáže nohou" :)

Po bazénu zajisté muselo dojít k degustaci zdejší pizzy ( zajisté se to neobešlo bez ,,havárie", horko čokoládu se někdo snažil smíchat právě s pizzou, to se nedalo ale jíst :).

Po návratu měli děti o chvilku prodlouženou večerku (ještě, že jsme měli hotel skoro jen pro sebe :)

Po dohodě děti usnuli a rodiče měli možnost se více poznat u jednoho ,,kulatého" stolu ( někteří rodiče si vzali za své a vzali i dobré úplatky trenérům .)

V ranních hodinách ty otrlejší z posledních sil ,,zavřeli bar" restaurace a ukončili tak ,,hlídání" dětí, které měli již hluboký spánek :)

V sobotu ráno trenér Petr vytáhl z postele před snídání děti na výběh :)

Po výběhu jsme se posilnili snídaní, vzali si svačinu a přesunuli se do haly v Lánově ZŠ. ( někteří rodiče museli dospávat každou chvilku co šlo v pauzách nebo i místo snídaně před odjezdem do haly :)

Po tréninku v hale jsem jeli na obídek, po obídku jsme měli přes hodinku volna na hotelu a po 14h. jsem vyrazili na zdejší svah naproti sjezdovce, kde jsme okusili rychlost svých ,,spřežení" :)

Kdo neměl bob či podsedák, tak využil co měl po ruce, igelitku, podsedák do auta :) a jiné, někteří rodiče našli také odvahu vč. trenéra Petra a sjeli svah. Došlo i na koulovanou. Nejrychlejším bobistou byl Matěj Kozár, který nám ukázal ukázkově, jak se vystupuje v plné rychlosti z bobu aniž by se mu něco stalo s úsměvem na tváři ( ten kluk je snad gumový :)

Po promočení oblečení jsme se vysvlékli na hotelu do suchého a dali si odpolední svačinku. Pak jsem měli zas chvilku volna na hotelu.

Před večeří jsme se vydali na malou společnou procházku ke splavu a cestou si děti zahráli na hřišti přehazovanou.

Pak jsem dali dobrou večeři a děti měli opět prodlouženou večerku za dobré chování do 22h. Takže od 22h. otrlejší rodiče z pátku ,,čekali" do zavírání baru restaurace a posun letního času :)

Ráno v neděli jsem opět po snídani si vzali svačinu a vyrazili do Lánova do haly ZŠ.

Po tréninku a návratu do hotelu jsme se začali pomalu balit a po obědě jsme pomalu postupně opouštěli hotel. Zajisté po kontrole pokojů se nalezl až plný batoh různých věcí :) Někteří využili krásného počasí a zdejší sjezdovky a ještě si asi naposledy zalyžovali.

ZA MĚ PROSTĚ SUPER SOUSTŘEDĚNÍ, jak pro děti tak pro dospělé .-)

SNAD SI TO VŠICHNI UŽILI

A DĚKUJI MOC SPONZOROVI