ROZHOVOR S DAVEM

10.08.2020

Dave je mladý ambiciozní hráč, dravý, který má chuť se se svým výkonem porvat, za poslední roky fotbalově hodně vyrostl svou pílí a trpělivostí.

Ahoj Dave, představ se nám trochu .-)

DAVID VRBATA (DAVE)

Je mi 21 let jsem z Pecky. Sem vyučený kuchař-číšník. Fotbal je poslední roky věc, bez které by sem asi už nemohl žít. Rád si také zajdu s klukama na pivko.

Jak dlouho hraješ ve Vítězné a kdo tě sem dovedl?

Hraji tu už asi 3 roky a dovedli mě sem kluci z Vítězné. Kdo mě sem dovedl, ti už přesně nepovím.

Proč sis vybral zrovna tým Vítězné?

zleva: Dave s Jayzim a Robinem

Protože, tu je nejlepší komunita lidí, kterou si můžeš přát.

V kolika letech si začal hrát a kde? Pamatuješ si svůj první zápas nebo trénink?

Začal sem hrát asi ve 13 letech za Lázně Bělohrad a svůj první zápas ani trénink si nepamatuji.

Jaký byl tvůj nejlepší trenér a proč?

Nemám asi zatím nejlepšího trenéra co jsem do teď zažil. Kouč ,,dědek" je dobrý, dává nám svůj volný čas, toho si cením.

Kdo je tvým vzorem a jakému týmu fandíš?

Můj vzor je David Beckham. Těžko říct zda Liverpool nebo Barcelona, oba týmy mám rád.

Co by jsi rád ve fotbale ještě dokázal? Jaký post máš nejraději?

No určitě by bylo dobrý kdyby jsme se kousli a zahráli si B.třídu. Já určitě mám co zlepšovat a chci se ještě zlepšit. Myslím, že když dám do toho srdíčko, tak to půjde.

Abych pravdu řekl. Celkem jsem si na ten kraj zálohy zvykl. Takže levý pravý křídlo je to jedno.

Dejva můžete vidět hrát i na turnajích za tým FC ŠTENCLOVÉ

Máš rád Dave:

blondýny, brunety nebo zrzky? - Brunetky

hubené nebo obézní? - Lepší ne moc hubený ani ne moc tlustý, tak akorát

vysoké nebo malé? - Menší lepší

maso nebo zelenina? - Maso

McDonalds nebo KFC? - McDonalds

Pivo nebo víno, a jaké popř.? - Pivo a nejvíc piju Braníka, jinak mě to je asi i jedno

Jakou sportovní značku máš nejraději? - NIKE

Nejoblíbenější film? - Kdo hulí ten umí

Auto nebo motorka, popř.jaké? - Dodge, mám rád americký auta

Pravák nebo levák? - Pravák