https://www.facebook.com/SokolVitezna

ROZLOUČENÍ VŠECH PŘÍPRAVEK SE SEZÓNOU 2018/2019

02.07.2019

Po skvělé spolupráci a dohodě mezi trenéry i rodiči jsme uspořádali krásnou rozlučku se sezonou 2018/2019 všech přípravek, Mini+mladší+starších přípravky společně i s rodiči a prarodiči to oslavili s námi na hřišti v Huntířově.

Termín se dohodl na pátek 28.6., takže někteří oslavili i vysvědčení :)

Zajisté taková akce se připravovala zas do předu, plán se uspořádal a vše mohlo vypuknout.

od 17:00 hodin byl stanoven oficiální sraz všech na hřišti, počasí nám vyšlo na jedničku, v mezi čase již děti mohly po celou dobu využít skákacího hradu od paní Grohové a společnosti Kooperativa, který dovezl taťka Petr Mitták. Maminka Žabová zajistili i hezká trika na fandění rodičům, kdo nemá nechť se na ní klidně obrátí, zajisté za poplatek. Tatínkové od Žabu a Lehkých se nám starali o vynikající dvě kýty, které nám zajistila maminka Masopustová a k tomu pečivo pan Tulach s rodinou od pekařství Katka, na rautový stůl každý donesl něco dobrého, Petr Přiklopil propůjčil talířky a lednice, trenér Ježek koupil nanuky, jeden sud piva koupili trenéři Jakub Daniel a Kamil Pavelka, kteří i slavili společné narozeniny (až do ranních hodin :) Stoly a místo na parkování nám zajistila obec v čele s Petrem Ježkem, něco nám posekali opět i Kája a pan Erben, krásnou foto nástěnku nám připravili Obstovi, po celou dobu jsem měli co pít a jíst, rodiče vypili dva sudy piva a děti pro změnu dva sudy malinovky :)

Po sléze děti nejdříve měly na programu pěnové radovánky od hasičů z Vítězné, kterou zajistila obec Vítězná. Mezi tím dávali do kupy tým tatínkové a maminky, kteří si pak proti sobě zahráli fotbal (výsledek byl zkontumován, pro nefarplay tatínků ve prospěch maminek, rozhodl tak rozhodčí až druhý den :)

Po zápase maminek a tatínku přijel Jarda Žižku s hasičským autem z Verdeka, který pro změnu připravil dětem vodní skluzavku a udělal nám skvělého DJ, když nám zajistil i muziku k tanci, a rodiče si připravili i hezké poděkování s dárky pro trenéry .-)

Po skluzavce si zahráli zápas maminky hráčů Mini přípravky proti svým dětem, pak stejně tak i mladší přípravka a na konec hrála starší přípravka proti tatínkům.

Po zápasech byla volná zábava až do večerních hodin, tedy pro některé až do ranních :)

V mezičase vyrostlo za kabinami stanové městečko, kde hlavní největší štáb měl trenér Petr Ježek :) a také jsme předali krásné trika i hráčům se svým jménem, které zajistila také maminka Žabová.

 Závěrem pro děti byla stezka odvahy kde pomohli rodiče od Michala Palendala a maminka od Lukáše Lehkého , kterou všichni zvládli.

Kdo přespal ve stanech, tak ráno pomohl poklidit, snad si to všichni užili .-)

VŠEM PATŘÍ VELKÉ PODĚKOVÁNÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY PLNÝCH ZÁŽITKŮ, NA VIDĚNOU KE KONCI SRPNA ZAS NA HŘIŠTI .-)

PŘEJE TÝM SOKOLA VÍTĚZNÁ, trenéři Jakub Daniel, Petr Ježek, Kamil Pavelka a Martin Marek, s předsedou Jaroslavem Kejzarem a vedoucí týmu Pavlem Hauser.