ROZPIS ZÁPASŮ JARO 2022 VŠECH NAŠICH DRUŽSTEV

24.03.2022

Muže čeká na jaře těžká trnitá cesta za záchranou v soutěži okresního přeboru, celkem je čeká 14 utkání, z toho 7 zápasů budou hrát doma a 7 na hřišti soupeře.

Mladší žáky čeká 13 utkání, z toho 6 zápasů doma a 7 na hřišti soupeře.

Starší přípravku čeká 11 utkání, z toho 6 zápasů doma a 5 na hřišti soupeře.

Mladší přípravku čeká také 11 utkání, z toho 5 zápasů doma a 6 na hřištích soupeřů.

Mini přípravku čeká 9 utkání, z toho 5 utkání doma a 4 na hřištích soupeře.

Na konci června a začátku července pořádáme turnaje Stavhaus Cup 2022 o pohár obce Vítězná od Mini přípravky, mladší a starší přípravek, mladší i starších žáků, tak pro muže i gardu.

U mužů nedošlo k posílení týmu, naopak doufáme, že se zapojí ti co nemohli na podzim a bohužel nevím jak můžeme s některými počítat, pač jejich komunikace je katastrofická, příprava na jaro probíhala na umělkách ve Dvoře, byli jsme na soustředění ve Svobodě a sehráli jeden přátelák a pohár, který se nám vůbec nepovedl, je potřeba být na zápasy lépe soustředěný a poslouchat pokynů trenéra, nemůžeme si dělat na hřišti co chceme, jinak to dopadne stejně.

Mladší žáci sehráli několik přípravných zápasů, turnaj a byli na soustředění také ve Svobodě.

Starší přípravka byla na turnaji a soustředění také ve Svobodě.

Mladší přípravka sehrála několik turnajů a byla na soustředění také ve Svobodě.

Mini přípravka sehrála také několik turnajů vč. našeho Stavhaus Cupu a někteří hráči byli i na soustředění ve Svobodě.

Nově by jsme rádi dělali pro děti od 4 do 6 let, pro tzv. PŘEDPŘÍPRAVKY, úplné nováčky tréninky jednou týdně formou různých her a to každý čtvrtek od 17,00 do 18,00 hodin.

ZDARMA, tak neváhejte přijít mezi nás si to vyzkoušet

Čekají nás ne malé investice do vybavení, jako jsou sítě na malé branky, míče jsou z haly dost zničené, potřebujeme dovybavit tréninkové pomůcky a hlavně chceme investovat do zázemí hřiště, trávník a jeho okolí, do toho budeme muset investovat do traktůrku. No čeká nás trnitá cesta jarem, ale snad si všichni k nám najdou cestu a užijí si vše s námi společně, alespoň se o to sanžíme.