https://www.facebook.com/SokolVitezna

SEZONA 2018/2019

01.07.2019

Tým Sokola Vítězná má zastoupená družstva mužů, starší přípravky, mladší přípravky a mini přípravky, hrající všichni Okresní přebor Trutnovska.

Muži se umístili na konečném 3.místě se skóre 64:43 se 48.body.

(Postoupil do 1.B.třídy z 1.místa Žacléř, spadl níže Lánov, Hajnice se udržela v soutěži po výhře v baráži nad Bohuslavicemi, odhlásil se tým Trutnov C, postoupil k nám Mostek a sestoupil z 1.B.třídy tým Kocbeře a Hostinného.)

Nejlepším střelcem týmu mužů se stal s nejvíce odehranýma minutami Vojtěch Vladeka se 13.zásahy, za ním s 10.zásahy Lukáš Andrle a pak jako třetí s 9.zásahy Martin Hlavatý.

Muži rozjeli sezonu pod vedením ve složení Pavel Hauser, Jan Mencl, Jaroslav Kejzar a Petr Andrle.

Do týmu přišeli: Miroslav Veber z týmu TJ Sokol Cerekvice nad Bystřicí-Třebovětice, Jakub Holouš z Lázní Bělohrad, Karel Kiss z Kocbeře, Vojtěch Vladeka se vrátil z Hostinného, začal s námi a odehrál dva zápasy Petr Přiklopil, který ale pak odešel zpět do Borovnice.

Tým opustili: Viliam Ulrych, který šel chytat do Dolní Kalné 1.A. třídu, David Kracík do Borovnice, Ondřej Poloprudský do Bílé Třemešné, Ondřej Pacák a Miroslav Vojtíšek do Mostku.

Letos nemusel oproti loni zasáhnout do hry Jan Mencl, naopak začal hrát zas Jaroslav Pácalt a do některých zápasu pomohl i Jakub Daniel.