https://www.facebook.com/SokolVitezna

SEZÓNA 2023/2024

17.07.2023

Sezóna 2022/2023 se nám výsledkově nepovedla, 

kromě mladší a starší přípravky se dá říct výsledkový propadák, 

hlavně u mužů, ti si chtějí zpravit reputaci v nové sezóně 2023/2024

ALE...


TRÉNINKY PODZIM 2023

20.7. - ČT - od 19,00 do 20,30 hod. -MUŽI

25.7. - ÚT - od 19,00 do 20,30 hod. -MUŽI

27.7. - ČT - od 19,00 do 20,30 hod. -MUŽI

1.8. - ÚT - od 19,00 do 20,30 hod. -MUŽI

3.8. - ČT - od 19,00 do 20,30 hod. -MUŽI


Muži do poslední uzávěrky čekali na uzavření seznamu týmů pro novou sezónu 2023/2024, 

která ukázala, že buď sestoupí nebo setrvají v OP. 

Dá se říct, že díky rivalovi z nedaleké Kocbeře se muži udrželi do další sezóny 2023/2024 

v okresním přeboru Trutnovska PIVOVART TRAUTENBERG, ale i díky odstoupení B-týmu Dvora Králové, který nespadl tak do OP. 

Sice jsme přišli o derby, ale přesto přejeme Kocbeři, ať se jim daří v B.třídě.

Ve zkratce, mnoho zápasů se nám nepovedlo, byly tu zápasy, které skončili jednobrankovým rozdílem, nebo nám nebyli i uznané branky a to většinou v zápasech s Podhůří, nebo jsme prostě selhali a dělali individuální chyby. 

Nebo nám chybělo štěstíčko, které vlastně přišlo v samém závěru. Faktem je, že na podzim náš tým byl zas doplněn několika novými hráči, a to muselo být znát, nervozita byla také znát, naopak tu byli i zápasy, kde jsme soupeře i z vrchních pater tabulky překvapili, ale chybí nám trocha klidu. Což snad bude již v nové sezóně 2023/2024, kde již bude tým, který se více zná mezi sebou a bude to jen o přístupu jednotlivých hráčů a nebo týmovém výkonu.

Co nás velmi těšilo, že i přes informace do poslední chvíle, že by jsme mohli spadnout do nižší soutěže, tak kromě asi třech hráčů všichni potvrdili, že by náš tým neopustili.

Do nové sezony se můžeme těšit na návrat Lukáše Andrleho z Miletína, ale bohužel opačným směrem míří Dan Jákl.

Tým ještě opouští Roman Chleborád, který odchází do Černého Dolu, kde bude mít více prostoru, aby chytal zápasy, a také Honza Szamku do Češova ( jen vzkaz pro Češov a Honzu, bylo by fajn, nejdříve spolu jednat a oznámit něco, než jen zbaběle poslat žádost).

Všem třem hráčům určitě přejeme mnoho úspěšných zápasů a hlavně bez zranění, určitě budeme rádi, když nad námi nezavřete dveře, neboť u nás je máte vždy otevřené.

Do tým jsou v jednání další posily, které chtějí trénovat a hrát, a snad by se měli zapojit i hráči, kteří do teď nemohli, určitě do nové sezóny máme větší ambice než do teď, ne-li do dvou let se pokusit i vyšší soutěž, ale vše bude o hráčích a co jako tým dokážou.

Letní pauza je krátká a tak nevíme zda stihneme přípravný zápas, každopádně první trénink máme od trenéra Andrleho naordinovaný na 20.7. ve čtvrtek.

6.8. v neděli nás čeká od 14,00 hodin generálka na sezónu v poháru PENZION POŘÍČÍ v Horním Maršově, 

a první ostrý start nové sezóny v TRAUTENBERG okresního přeboru bude v Dolní Branné se Strážným již 13.8. v neděli od 17:00 hodin.


Nově zakládáme tým mladšího dorostu a nově po delší době to bude v okresním přeboru Trutnovska JAKO, pod názvem TU-JI-SE-NA (Trutnov+Jičín+Semily+Náchod) kde se potkáme i se soupeři jako je Chomutice, Provodov, Sobotka, Jičíněves, Košťálov, Poříčí a spojený tým Bílá Třemešná/Dvůr Králové.

Pod vedením trenéra Tulacha se bude hrát klasicky již 10+1 na celé hřiště jako dospělý fotbal, proto si slibujeme, že již starší ročníky to budou chodit zkoušet i za muže.


První zápasy je čekají doma na našem hřišti s Košťálovem spojený tým Libštát a Nová Ves 27.8. v neděli od 12:00 hodin.

Plán přípravy si trenér připravuje. 


Bohužel se založením mladšího dorostu přicházela otázka zda zakládat kategorii starších žáků a po zralé úvaze jsem raději tuto kategorii nepřihlásili.


U kategorie mladších žáků jsme pro velký počet hráčů rozhodli, že založíme zde dva týmy, kde B-tým bude hrát okresní přebor Trutnovska PENZION POŘÍČÍ a A-tým, aby nehrál stejnou soutěž, tak jsem si dovolili poprvé v historii přihlásit do vyšší soutěže, a to krajské přebor Královehradecka skupina C, kde narazí dá se říct na samé města jako je Dvůr. L.Bělohrad, Jičín, Nová Paka, Hořice a Vrchlabí.

Oba týmy by měli trénovat společně pod vedením trenérů Daniel, Tichovský, Balghouthi a pomoc by měl i Geguš.

Hraje se 7+1, tým by neměl snad nikdo opustit.

B-tým by měl s A-týmem odjet na soustředění v termínu 18-20/8, které řešíme a první mistrovský zápas je čeká již 26.8. v sobotu od 9:00 hodin a to na našem hřišti s Lánovém.

A-tým by měl začít v neděli 27.8. od 9:00 hodin v nedalekém Dvoře, kde se utká i s Novou Pakou spojenou se Starou Pakou.


Starší přípravku jsme měli dilema, zda přihlásíme do vyšší soutěže a to také do krajského přeboru Královehradecka, ale to jen z obav zda bude dostatek hráčů, proto že tato soutěž se hraje zároveň a dvou hřištích 5+1 tzv. dva týmy. Proto jsme se domluvili s nedalekým TATRAN Hostinné, že budeme společně bojovat v souklubí jako tým Vítězná/Hostinné.

Tým náš tým bude pod vedení trenérů Petra Dubického a Roberta Fiedora, pomoc by mohl i Jarda Žižka, který nám do teď vždy pomáhá.

Měli by jet s žáky na soustředění a soutěž by jim měla také začít od 26.8., čekáme na rozlosování, doplníme.


Mladší přípravka do nové sezóny je přihlášená do soutěže okresního přeboru Trutnovska WOHN-BAU pod vedením trenéra Tomáše Rótha a pomáhat by měli Honza Brandu a Klára Nováková i Petr Dubický.

Hrají systém 4+1

Sezóna jim začne až 2.9. v sobotu kdy u nás přivítají od 13:00 hodin Mostek a pak i M.Svatoňovice, měli by jet také na soustředění s žáky.


Mini přípravka bude opět hrát okresní přebor WOHN.BAU pod vedením trenéra Jakub Gábora a pomáhat budou Jakub Daniel a Ondřej Poloprudský.

Hraje se systém 3+0 tzv.bez brankáře.

Sezóna jim začne ze všech nejpozději, kdy 14.9. ve čtvrtek zajíždí do nedalekého Dvora, kde se utkají od 17:40 nejdříve s B.Třemešnou a také by měli jet na soustředění s přípravky.


VÝBĚRY OFS TRUTNOV A JEJICH AKCE MŮŽETE SLEDOVAT V KALENDÁŘI AKCI

km.ofs.tu@gmail.com (google.com)

VÝSLEDKY MŮŽETE SLEDOVAT NA STRÁNKÁCH OFS NEBO FOTBAL CZ I NA KHFOTBAL

I NA FACEBOOKU: VÍTĚZNÁ nebo OFS nebo KHFOTBAL

NOVĚ NÁS NAJDETE I NA INSTAGRAMU A WHATSAPPU