SICE SKONČILA PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE PRO VŠECHNY KATEGORIE, ALE TÝM NEODPOČÍVÁ, ZA NÁS TO NIKDO NEUDĚLÁ A MLÁDEŽ TRÉNUJE DOKUD TO JDE

PROGRAM SOKOLA

Mládež využívá ještě možnosti trénovat do konce listopadu v hale, kvůli klasickým nemocem a nebo drahému testování je účast minimální.

Fotbal se tak stává nákladnějším koníčkem a hlavně nedostupným sportem pro všechny, ale toto není jen u fotbalu, takže se defakto nic nezměnilo vůči ostatním nákladnějším koníčkům a sportům, proto že podmínky jsou pro všechny stejné.

Během listopadu ještě někteří jedou na různé halové turnaje a na konci listopadu by měla mít mládež rozlučky, kde vzhledem ke starší kategorii musíme již rozdělit při takovém počtu mladší kategorii se starší, proto nejdříve v pátek se rozloučí starší přípravka s mladšími žáky na bowlingu a v sobotu mini s mladší přípravkou se rozloučí s podzimem v hale, kde přijde opět Mikuláš s andělem a čertem. Na jaře by jsme rádi opět uspořádali turnaj pro všechny naše kategorie s číslem 3.

Někteří naši hráči i přesto nebudou mít klid a čas se ,,flákat", neboť je čekají tréninky a následně turnaje s výběry OFS Trutnov v jejich kategorii, proto jim přejeme hlavně, aby se prosadili a úspěšně reprezentovali ne jen náš tým, ale i sami sebe a ti co nebudou na výběrech, doufáme že budou mít aktivní odpočinek .-)

Trenéry čekají různá školení a přípravy na jaro.

Muži už nyní dávají dohromady své šrámy a domácí resty, které během sezony nestihli, hlavně si užívají svých rodin.

Vedení týmu nemá i přesto čas na úplný odpočinek, za nás nikdo třeba nezazimuje hřiště ani vše okolo něj. Proto už teď se plánuje brzká schůze, kde se domluvíme na krocích a plánech na jaro a hlavně se připravili dobře zazimovat hřiště a vše okolo něj, kde věříme v hojnou účast na pár hodin mužů, kteří pomohou třeba uskladnit sítě a jiné.

Jaro se nám rozjede v první polovině února, kde je třeba zajistit nové finance na rok 2022, kde doufáme v podporu našich partnerů a sponzorů, a hlavně v podporu modernizace a zkvalitnění zázemí od naši obce Vítězná, kde doufáme, že vyslyší naše potřeby.

Mezi hlavní plány jsou třeba:

- rádi by jsme opravili drenáž, která nám dělá na jaře neplechu na hrací ploše.

- dále by jsme rádi zabránili příchodu zvěře na hrací plochu a okolí, neboť se stává, že k nám z blízkosti občas zatoulají krtci (-10.000Kč za minulý rok hubení) a ovečky, kteří nechají po sobě nepořádek.

- dále by jsme chtěli osvětlit alespoň na jaře jednu hrací polovinu, aby jsme měli možnost při brzkém západu sluníčka na jaře i na podzim trénovat pod světli v pozdních hodinách, hlavně by nám tato investice ušetřila náklady na pronájmy umělek nebo hal a vyvarovali se tomu, kdyby nám zas zakázali využívat vnitřní prostory.

- v obci máme další ,,hřiště" v Koclířově, které nevyužíváme, ale při daném počtu dětí, by se určitě hodilo a vzhledem k počasí nám chybí momentálně kvalitní umělka, a to ve Vítězné jsou dvě, ale jedna je špatně osvětlená a vandalové ji jednak poničili a také se tam vyboulila zem, a povrch při mokru/vlhku je nebezpečný a to na obou místech, druhá ke všemu má třeba nebezpečné kraje a branky jsou v hřišti a tím celý rozměr hrací plochy není ideální, ale buďme rádi i za to málo co máme, jen je škoda, že potenciál nejde využít na plno, a pak právě hradíme nesmyslně vysoké částky za pronájmy jinde. Ale majitelé nejsme my a naše finance nejsou při všem tak vysoké, aby jsme mohli tyto věci provést sami, ale existují různé dotace na podporu, které by se dali využít, ale je to o tom se tomu věnovat na plno, ale opět by to musel provést někdo z majitelů, což tým není.

Na jaro nás už teď víme, čekají investice do sítí na malé branky a hodili by se při daném počtu další dvě branky 5x2m, do toho jiné úpravy financujeme za podpory našich partnerů. Tréninkový materiál/pomůcky musíme navýšit. Našim trenérům za věrnost hradíme školení. A snažíme se přispět na různé akce, rozlučky a soustředění, aby vše bylo dostupné pro všechny bez rozdílů. Hradíme si startovné a umělky v jiných městech. Do toho letos neni kapacitně možné během domácích turnajů dětí si obsadit pozici rozhodčích, ktorých je na Trutnovsku málo a pískaji raději za vyšší peníze take málo obsazene krajské soutěže dospělých, tim jsme nuceni za nových podmínek si hradit rozhodčí sami, proto že od začátku sezony to už nehradí OFS. A v této době a plánech naplnit všechny kategorie není reálné kvůli tomu zvedat příspěvky, už takhle k nám dojíždí děti z velké vzdálenosti a rodinné náklady stoupají. My nejsme ti, co vydělávají na dětech ani ti co chteji, aby děti přestali sportovat. Snažíme se o nemožné za podpory partnerů a sponzorů. Těm všem patří velké poděkování ❤

VĚŘÍME, DOUFÁME A ŽÁDÁME, TÝM CO BOJUJE NE JEN ZA SEBE, ALE REPREZENTUJE VŠECHNY V OBCI VÍTĚZNÁ, A MYSLÍME, ŽE TO NEDĚLÁME ŠPATNĚ, KDYŽ UŽ MÁME PŘES 100 ČLENŮ V TÝMU, PĚT KATEGORIÍ A DALŠÍ PŘIBUDOU. UŽ NEJSME OBYČEJNÝ VESNICKÝ TÝM, ALE BUDOUCNOST FOTBALU A TO NE JEN U NÁS, PROTO SI VÁŽÍME, KDYŽ SI NAŠI PRÁCE VÁŽÍ I OFS, KRAJ NEBO I SOUPEŘ.

Muži začnou přípravu již v únoru, měli by jet na soustředění, sehrát přáteláky ( hledáme soupeře). Jaro začnou dalším pohárovým zápasem v březnu na umělce v Trutnově s Hajnicí, hned na to pak jim začne sezona do konce června.
Mládež začne v druhé polovině února, kde sehraje různé turnaje, měli by také jet na soustředění a sezona jim začne také v dubnu do konce června.
DRŽTE NÁM PĚSTI A PŘÍZEŇ