SLUŠNÁ DIVÁCKÁ PODPORA VE RTYNI VIDĚLA DALŠÍ SMOLNÝ ZÁPAS JARA, URČITĚ UMÍME TAKOVÉ ZÁPASY ZAHRÁT LÉPE

13.05.2019

TJ Baník Rtyně v Pod. - Sokol Vítězná 2:1 (2:0)

Branky: Černý 2 - Pich.

Rozhodčí: Seidel.

ŽK: 4:2.

ČK: 0:1 (Hlavatý).

Diváků: 85.

Od úvodní minuty viděli diváci dobrý fotbal od obou mužstev. Hosté se představili jako kvalitní soupeř s rychlonohými hráči, leč koncovka byla u nich žalostná. Domácí tým se naopak dostal do zakončení, ale hostující gólman Kiss svůj celek podržel. Krátký byl ovšem na ránu Černého ve 20.min. po stříleném centru. A další branky mohli domácí hráči přidat, ale buď zasáhl brankář nebo netrefili branku. Ve 38.min. se však po individuální akci prosadil opět Černý a do kabin šli domácí s dvoubrankovým vedením. Ve druhé části úvod domácí prospali a nechali soupeře se dostat do hry. Ten si ale žádnou vyloženou brankovou šanci nevytvořil. Domácí mohli pojistit náskok, ale nepodařilo se jim proměnit nadějné příležitosti. Šance hostů na bodový zisk pak poklesly po vyloučení Hlavatého, ale paradoxně se jim poté podařilo snížit v 83.min. po rychlé akci Pichem. To šak bylo z jejich strany vše, domácí si výsledek již pohlídali a zaslouženě berou tři body. Utkání s naprostým přehledem odřídil Miroslav Seidel.

Zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-11-12-5-2019

Ač soupeř uznává naše kvality, tak se domníváme, že jsme právě ukázali jedno z horších našich jarních vystoupení. Vymlouvat se nemůžeme, ale v tom to zápase se trochu na nás lepila smůla, třem hráčům bylo zle, dva dohráli, ale nejprve na začátku utkání musel střídat Pepa Špůr, kterému bylo zle a na lavičce ke všemu byly připraveni jen Černota Patrik, Veber Míra a Daniel Jakub.

V zápase bylo vidět spousty nepřesných přihrávek a zakončení nám létalo kolikrát hodně kde si...kdyby aspoň to nasazení bylo větší, ale všichni jako by hráli s nechutí a sklopenou hlavou. Škoda, že to viděla početná fanouškovská podpora, která nás přijela podpořit až sem :(

Ke všemu nejdříve Patrik Černota střídal Sabera a ač si myslel, že má již vyléčený sval z utkání v Hajnici, tak bohužel ani ne za 5.minut ho musel střídat Míra Veber, který ke všemu se také zranil, když byl nakopnut nad koleno, sotva se dobelhal pomocí spoluhráčů na střídačku a na plac tak musel jít hned i Daniel, a to celý zápas odehrál v poli i brankář Tomáš Kareš. Do toho zbytečnou červenou kartu dostal Martin Hlavatý, který nás tím velmi oslabil. Ač jak je známo, my prostě i v deseti umíme hrát kolikrát lépe, než v jedenácti .-) Což se tak stalo, když bohužel jen snížil Martin Plch na 1:2, ale srovnat se nám již nepovedlo.

Škoda a zas jen škoda, zbytečně si komplikujeme postavení v tabulce, pokud chceme hrát o dobré umístění, musíme pro to udělat daleko více, více se porvat a nechat na hřišti, je to škoda po tak slušném rozjedu vše takhle teď ztrácet :(

Vše teď musíme napravit v domácím zápase v sobotu 18.5. kde od 17:00 hod. přivítáme FK Poříčí, který na jaře má slibné výsledky až nám tím šlape na paty. Takže je až naší povinností tento zápas vyhrát. A proto prosím, přijďte nás podpořit, budeme to potřebovat, nečeká nás nic lehkého .-)

(Děkujeme vše za vaši podporu ve Rtyni a snad v sobotu na našem hřišti vám to vynahradíme .-)

(Rudník se nám vzdaluje na rozdíl 8 bodů, za námi je právě Poříčí, které díky našim dvou prohrám a jeho výhrám se dotáhl až na rozdíl pouhého bodu, do konce sezony zbývá 5 utkání, je to jen na hráčích jak to dopadne)

Rudník o víkendu přivítá doma lídra soutěže, který ale překvapivě klopýtal doma s posledním Lánovem, ale na konec vyhrál. Pak hraje v Jánský, kde záleží jen jak se domácí sejdou, pak má doma nevyzpytatelný Volanov, hraje na ,,pažitu" v Hajnici a závěr odehraje doma se Strážným. Takže je o co hrát až do konce.)