https://www.facebook.com/SokolVitezna

STAVHAUS CUP 2020 JE KOMPLET ZA NÁMI

22.06.2020

20.6. v sobotu si to nejdříve na našem hřišti rozdali hráči mladší přípravky a pak 21.6. v neděli starší přípravky.

Díky podpoře společenství obcí a stavební firmě Stavhaus Pavla Hausera jsme mohli po nedokončené sezoně uspořádat turnaj pro děti všech našich kategorií, bohužel krom žáků, kde turnaj nebyl dostatečně obsazen.

Na turnaj Mini přijelo 8 týmů, na turnaj mladších přípravek přijelo 6 týmů a na turnaj starších přípravek přijelo 7 týmů z různých okresů i krajů.

Do každého turnaje jsme obsadili vždy dva týmy, aby si všichni dostatečně zahráli.

Bohužel nejhorší počasí zažili hráči mladší přípravky a i trochu mini, starším přípravka vyšlo počasí na 1.

Co obnáší dnes udělat takové turnaje? Tak krom toho doufání, že se vůbec v této době někdo přihlásí a že bude dobré počasí, tak to nám trochu po objednaných pohárech, diplomech, medailích a balíčků dělalo malé vrásky, ale i přes vše se všechny týmy se vším statečně porvali, ukázali, že nejsou z cukru a před prázdniny si ještě řádně zahráli.

Snad mají všichni jen ty hezké vzpomínky.

Každý tým turnaje dostal pohár, diplom, balíček, každý hráč i trenér medaili a 3 nejlepší vždy ještě pohár a diplom na víc, k tomu ještě hezké balíčky od Petra Přiklopila, děkujeme. Za poháry, diplomy a medaile děkuji firmě: K&V Billard ze Dvora Králové n.L.

Ještě v pátek jsem měli obavy zda vůbec turnaje budou, když jsme sledovali počasí, ale většina trenéru se přiklonila k variantě odehrání, pač další víkend je poslední a už mají něco naplánovaného a pak začínají prázdniny.

Turnaj mladších přípravek v sobotu 20.6. jsme začali zápasy od 8,00h. to zatím vypadalo nadějně, že se i dešti vyhneme, bohužel nevyhnuli. Skupina A byla slosována týmy: Hoříněves, Vysoká n.L., Vítězná ,,A" a Malšova Lhota, skupina B: Smiřice, Vítězná ,,B", Trutnovské dívky a Žacléř.

Turnaj na konec vyhrál tým FK Vyská n.L. druhý skončil náš tým Sokol Vítězná ,,A" a třetí SK Smiřice, náš ,,B" tým skončil na pěkném 7.místě.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhodnocen z týmu SK Smiřice Daniel Fiala, nejlepší střelec turnaje byl náš Ondra Čubič a nejlepší hráč turnaje byl z týmu FK Vysoká n.L. Tomáš Feistel.

Turnaj i přes deštivé počasí hodnotíme velmi kladně, jak z přístupu hráčů, trenérů, rodičů a fanoušků, poděkování patří také do klubovny .-) Určitě jsme všichni viděli mnoho budoucích naději, které ještě snad uvidíme a nebo o nich uslyšíme, některé zápasy byli opravdu kvalitní a plné emocí se správným fanděním. DĚKUJEME a snad zas za rok ne-li dříve .-)

DĚKUJI ZA KRÁSNÉ FOTKY ZE SOBOTY ZUZCE OBSTOVÉ A ZA NEDĚLI BOBOVI ČERMÁKOVI .-)

V neděli jsme se báli hlavně jak bude vypadat hřiště, neboť v sobotu ještě po turnaji hráli doma muži proti Kuksu, ale naštěstí můžeme říct, že to dopadlo dobře.

Nedělní turnaj starších přípravek vyhrál Studenec ,,A", druhá skončila Slavia Hradec Králové a třetí místo si vybojoval tým z Lovčic a náš tým Sokol Vítězná ,,A" skončil na pěkném 4.místě a na 7.místě skončil náš tým Sokol Vítězná ,,B".

Nejlepším brankářem byl vyhodnocen z týmu Slavia Hradec Králové Matyáš Kadlec, nejlepším střelcem turnaje byl Vojtěch Kodym ze Studence ,,A" a nejlepším hráčem turnaje byl Jachym Sychra také z týmu Slavia Hradec.

I tento turnaj hodnotím velmi kladně, mohli jsme vidět velmi mnoho kvalitních akcí či brankářských zákroků, padlo mnoho branek, fandilo a hrálo se až do posledního hvizdu.

DĚKUJEME a budeme se těšit zase příště .-)