STAVHAUS CUP 2020 JE KOMPLET ZA NÁMI

22.06.2020

20.6. v sobotu si to nejdříve na našem hřišti rozdali hráči hráči mladší přípravky a pak 21.6. v neděli starší přípravky.

Díky podpoře společenství obcí a stavební firmě Stavhaus Pavla Hausera jsme mohli po nedokončené sezoně uspořádat turnaj pro děti všech našich kategorií, bohužel krom žáků, kde turnaj nebyl dostatečně obsazen.

Na turnaj Mini přijelo 8 týmů, na turnaj mladších přípravek přijelo 6 týmů a na turnaj starších přípravek přijelo 7 týmů z různých okresů i krajů.

Bohužel nejhorší počasí zažili hráči mladší přípravky a i trochu mini, starším přípravka vyšlo počasí na 1.

Co obnáší dnes udělat takové turnaje? Tak krom toho doufání, že se vůbec v této době někdo přihlásí a že bude dobré počasí, tak to nám trochu po objednaných pohárech, diplomech, medailích a balíčků dělalo malé vrásky, ale i přes vše se všechny týmu se vším statečně porvali, ukázali, že nejsou z cukru a před prázdniny si ještě řádně zahráli.

Snad mají všichni jen ty hezké vzpomínky.

Každý tým turnaje dostal pohár, diplom, balíček, každý hráč i trenér medaili a 3 nejlepší vždy ještě pohár a diplom na víc, k tomu ještě hezké balíčky od Petra Přiklopila, děkujeme. Za poháry, diplomy a medaile děkuji firmě: K&V Billard ze Dvora Králové n.L.

Ještě v pátek jsem měli obavy zda vůbec turnaj bude, kvůli strachu z počasí, ale většina trenéru se přiklonila k variantě odehrání, pač další víkend je poslední a už mají něco naplánovaného a pak začínají prázdniny.

Turnaj mladších přípravek v sobotu 20.6. jsme začali zápasy od 8,00h. to zatím vypadalo nadějně, že se i dešti vyhneme, bohužel nevyhnuli. Skupina A byla slosována týmy: Hoříněves, Vysoká n.L., Vítězná ,,A" a Malšova Lhota, skupina B: Smiřice, Vítězná ,,B", Trutnovské dívky a Žacléř. Skupina A na konec vyhrál

DĚKUJI ZA FOTA BOBOVI ČERMÁKOVI .-)