STRAŠÍ PŘÍPRAVKA MÁ ZA SEBOU PREMIÉRU NA ONDRÁŠOVKA CUPU 2020 U10 V SEMILECH

15.09.2020

10.9. ve čtvrtek se zúčastnila naše starší přípravka poprvé Ondrášovka Cupu kategorie U10, kde v před kole jsme byli nalosováni do Semil a potkali se se zajímavými soupeři, jako jim je třeba vítěz Kněžmost, který z celá zaslouženě vyhrál toto před kolo a postoupil. Druhý skončil také šikovný Lokomotiva Česká Lípa, který také postoupil dále, s tím to soupeřem jsme prohráli těsně o branku, škoda, dali se porazit, třetí skončili pořádající domácí Semily, také šikovný tým, kterým jsme prohráli o dvě branky, čtvrté místo na konec patřilo nám, když jsem v prvním zápase porazili páté Bukovany bez obdržené branky a stejně tak rozstříleli bez obdržené branky šestý tým Sporting Mladá Boleslav.

Turnaj bereme za velkou zkušenost, jen je obtíž jet na takový turnaj v týdnu. Do Semil jsme využili patrový autobus, také taky pro všechny zážitek. Jen ta naše hra byla taková mdlá, i když jsme se snažili všechny ,,bičovat" do větších ,,obrátek" tak to z nejasných důvodů nešlo, možná teplo možná nevolnost, možná zbytečný respekt ze soupeře, chyběla větší chuť soupeře více potrápit,...škoda, když si vezmeme, že jsme tak dva týmy mohli ještě porazit. Na jednu stranu, zas nemusíme si brát další dovolenou :)
Zápasy se hráli za pěkného počasí 1x 20minut. Nyní se dál musíme soustředit na další zápasy v naši soutěži, tak nám držte pěstičky .-)

za ty hezčí fota děkuji Zuzce Obstové :)