https://www.facebook.com/SokolVitezna

USPOŘÁDALI JSEM PRVNÍ LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PRO NAŠE DĚTI, ZATÍM SE PŘIPOJILA DO PŘÍPRAVY 1/3 DĚTÍ, V SOBOTU 28.8. HRAJÍ JIŽ ZÁPAS MLADŠÍ ŽÁCI

26.08.2021

Každý rok to je stejně, léto, babičky, výlety, dovolené, tábory a někteří doma, a ty právě se zapojili do přípravy. Proto letní příprava nikdy není tak dobrá ani pro trenéra, pač tréninky musí přizpůsobit počtu dětí. Přesto kdo mohl, tak na sobě pracoval a věříme, že i ti co nemohli na tréninky nebo první soustředění.
Přípravu jsme jako vždy začali raději později v druhé polovině srpna, bohužel sezona začíná brzy, vše bude i pak znát v zápasech, ale myslíme, že všichni budou na stejné startovní čáře.

Ještě před začátkem sezony jsme se radovali, že budeme pokračovat v programu jako dříve, ale vypadl nám trenér pro MINI přípravku. Proto hledáme trenéra i trenérku pro začínající děti od 3 do 6 let, kteří by rádi pracovali s dětmi, vymýšleli zábavná cvičení a prostě se bavili ne jen fotbalem.

Bohužel zatím proto program dětem MINI jsem museli přeházet. Nyní do vyřešení doby proto bude MINI trénovat s trenérem Dane Tichovským každé úterý a čtvrtek od 17,30 do 19,00 hod. Po té by se to mělo zas vrátit na tréninky pondělí a středa (pokud bude zápas ve čtvrtek tak středa bude volná).

Mladší přípravku si vzal na starost Dan Tichovský, který se posunul se svými nejstaršími ročníky z MINI minulé sezony. Starší přípravka bude pod vedením Jakuba Daniela, tato kategorie čítá až 18 hráčů, proto mnozí budou hrát i za mladší žáky, za rok je to stejně nemine a budou lépe připraveni na větší hřiště. Mladší žáci žáci budou nadále pod trenérem Vaškem Hanušem, který i přes rozdělení souklubí zminulé sezony čítá snad 12 hráčů, ty by měli tedy tvořit základ, a k nim budou doplněni někteří hráči z přípravky.

Trénovat začali jak MLP (mladší přípravka), tak STP (starší přípravka) a MLŽ (mladší žáci) již 16.8. a hned na to 19.8. odjeli na vůbec první letní soustředění.


LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2021 od 19.8. do 22.8.

V této době jsme nechtěli na soustředění jezdit daleko, proto jsme vybrali místo, kde to dobře známe.

Po dohodě s vedením FK Mostek jsme mohli po dobu soustředění využít jejich hřiště i kabiny, DĚKUJEME.

Na to jsme potřebovali někde přespat a dobře se najíst, což vše nebylo daleko. Na spaní jsme využili Autokemp Mostek, kde bohužel byli chatky obsazeny, proto jsme zvolili spaní ve stanu, aspoň to bylo pro všechny dobrodružství.

Naše stanové městečko
Naše stanové městečko
Většina otužilců i trenéři se vykoupali
Většina otužilců i trenéři se vykoupali
Večerní klid u ohně, opekli jsme i špekáčky
Večerní klid u ohně, opekli jsme i špekáčky
Únava byla, ale jídlo je jídlo :)
Únava byla, ale jídlo je jídlo :)
Pozdravy domů
Pozdravy domů

A o stravu se nám postaral ,,Milan a jeho parta" v Penzionu Za Mostem. Snídaně, oběd i večeře zde byli vynikající, všem z penzionu patří velké poděkování a velmi doporučujeme, kdo pojedete okolo i nevíte kde se dobře najíst, určitě se tam zastavte .-) DĚKUJME

Program byl náročný, ve čtvrtek jsme se po 17,30 hod. začali scházet v Autokempu a následně stavět stany, po té se šlo pro dřevo na založení ohně, aby jsme si večer společně opekli buřty.

Převlékání v kabině
Převlékání v kabině
Kruhový trénink
Kruhový trénink
Makalo se na nohách i celém těle
Makalo se na nohách i celém těle

Pak pátek a sobot a neděle jsme vstávali v 7,00 hod. následně zajisté musela být na řadě hygiena, po té jsme se hned ,,za roh" přesunuli do Penzionu Za Mostem na rautovou snídani. Po snídaní jsme se pomalu přesunuli na hřiště, kde jsme trávili dvě hodinové tréninkové jednotky dopoledne a dvě odpoledne. Po dopoledních trénink-ách jsme se osprchovali a přesunuli na výborný obídek do penzionu. Po obědě byla delší pauza, kterou někteří využili ke koupání. Po každé po raní jednotce a odpolední měli děti ještě svačinu v kabině (sušenku, ovoce, a jiné). V sobotu večer jsem dětem ještě vymysleli stesku odvahy. Poslední a to 11-tou tréninkovou jednotku všichni absolvovali v neděli po obědové pauze, kde jsme již dali jen hru. Na dětech byla znát již velká únava, aby ne, vždyť po tak dlouhé pauze na sobě pracovali ve třech dnech 11 hodin a to nepočítáme aktivity v kempu a bazén. Proto mají všichni naše velké uznání, pač to dali!!! Jen nyní neusnout na vavřínech, svaly boleli, ale nyní je třeba k tomu potřeba přidat a vše se v dobré vrátí později.


Když bych měl zhodnotit soustředění, tak bych řekl, že se vydařilo. Z přibližně 35 dětí se zúčastnilo 13 statečných ze třech věkových kategorií. Jsou stále ještě prázdniny a spousta dětí bylo na dovolené. Za 3 dny děti absolvovaly 11 hodin tréninků na trávníku v Mostku, na kterých si slušně zamakaly. Všem zúčastněným patří velký dík za přístup a snahu o trénincích. Cíl soustředění je, aby se děti před sezónou stmelily, fungovaly jako jedna parta, zažily zábavu a samozřejmě, aby se na sezónu připravily po fyzické stránce. A to vše se nám určitě povedlo. Velké poděkování si zaslouží Jakub Daniel, za organizaci a uspořádání této akce. Díky patří i rodičům, kteří se akci podíleli. 

Trenér Dan Tichovský


PROTO PROGRAM JSME CELKOVĚ MUSELI UPRAVIT

MINI PŘÍPRAVKA (od 3 do 6 let) - zatím od odvolání trénuje pod trenérem Danem Tichovským 773 463 847 a to každé úterý a čtvrtek od 17,30 do 19,00 hod. první zápas je čeká 9.9. ve čtvrtek v Úpici od 17,00 a 17,40 hod. (HLEDÁME SEM JAK TRENÉRY/TRENÉRKY TAK NOVÉ SPOLUHRÁČE/SPOLUHRÁČKY)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ( od 6 do 8 let) - bude klasicky mít tréninky každé pondělí a středu od 17,30 do 19,00 hod. a první zápasy bude hrát až 12.9. v neděli v Žacléři od 9,30 a 10,30 hod. pod vedením také trenéra Dana Tichovského 773 463 847. ( I SEM HLEDÁME STÁLE NOVÉ SPOLUHRÁČE I SPOLUHRÁČKY, ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍKY)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA ( od 9 do 10 let) - trénuje také pondělí a středa od 17,30 do 19,00 hod. a první zápasy hrají již 4.9. v sobotu na našem hřišti s Dolní Kalnou od 9,30 a 10,30 hod. pod vedením trenéra Jakuba Daniela 773 93 13 03.

MLADŠÍ ŽÁCI ( od 11 do 13 let) - trénují také pondělí a středa od 17,30 do 19,00 hod. a první zápas je již 28.8. v sobotu v Úpici od 9,00 a 10,00 hod. pod vedením Vaška Hanuše 739 149 632. ( I ZDE HLEDÁME NOVÉ SPOLUHRÁČE I SPOLUHRÁČKY).

Trenér Vašek Hanuš: Cíl a plán? Odehrát sezonu v solidním počtu a pokusit se děti fotbalově někam posunout.  

V PŘÍPADĚ, ŽE SE HRAJE NA NAŠEM HŘIŠTI NĚJAKÉ UTKÁNÍ A NEBUDE VOLNÁ HRACÍ PLOCHA JAKO 1.9. VE STŘEDU, KDY HRAJÍ NAŠI MUŽI POHÁR S MLADÝMI BUKY OD 17,15 HOD., TAK SE TRÉNINKY ZE STŘEDY POSOUVAJÍ NA ČTVRTEK, ZDE NYNÍ NA 2.9. KDE JEŠTĚ PO DOHODĚ S TRENÉRY NĚKTERÉ KATEGORIE BUDOU NA DNI SPOLKŮ VE DVOŘE KRÁLOVÉ NA UMĚLCE PREZENTOVAT NÁŠ TÝM, STANOVIŠTĚ 18, NEVÁHEJTE NÁS TAM NAVŠTÍVIT.

STÁLÉ PLÁNUJEME PŘES VŠE CELOU SEZONU 2021/2022, VŠE ZÁLEŽÍ CO BUDE A BUDEME MOC

ZÁŘÍ A ŘÍJEN 2021 - BUDOU ZÁPASY A RÁDI BY JSME VYBAVILI HRÁČE OBLEČENÍM

LISTOPAD 2021 - BY JSME RADI JEŠTĚ CELÝ TRÉNOVALI NEJLÍP VENKU, ALE BUDEME VYUŽÍVAT I HALU A 30.11. SOBOTA BY JSME RÁDI USPOŘÁDALI PODZIMNÍ ROZLUČKU V HALE, TAKÉ BY JSME RÁDI USPOŘÁDALI NĚJAKÝ VÝLET TŘ. ZAS NA LIGOVÉ UTKÁNÍ A PODÍVAT SE DO JINÉ KABINY NEŽ FK MLADÁ BOLESLAV.

PROSINEC 2021 A LEDEN 2022 - BY BYL VOLNÝ ,,BOBOVAČKA, KOULOVAČKA, BUNKR, LYŽE, BRUSLE, HLAVNĚ NESEDĚT DOMA" :)

ÚNOR 2022 - KE KONCI ÚNORA 25-27.2. BY JSME RÁDI JELI NA ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ I S RODIČI ,,TMELENÍ TÝMU" A TÍM ZAČALI JARNÍ PŘÍPRAVU

BŘEZEN 2022 - DLE POČASÍ PŘÍPRAVA VENKU I V HALE A NAVŠTÍVILI NĚJAKÉ TURNAJE

DUBEN - ČERVEN 2022 - BY MĚLI ZAČÍT ZÁPASY AŽ DO KONCE ČERVNA, KDE 24.6.2022 BY JSME USPOŘÁDALI ZAS U NÁS NA HŘIŠTI ROZLUČKU SE SEZONOU 2021/2022.

ČERVENEC A PRVNÍ POLOVINA SRPNA 2022 - BY BYLI OPĚT LETNÍ PRÁZDNINY A ZAČALI BY JSME 22.8.2022 PŘÍPRAVU NA NOVOU SEZONU A ZAS 25-28.8. BY JSME JELI NA LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ I S RODIČI