V PÁTEK 13.3. ODJÍŽDÍ DĚTI S RODIČI NA SOUSTŘEDĚNÍ A MLADŠÍ PŘÍPRAVKA MÁ ZA SEBOU DRUHÝ TURNAJ, SPORTOVNÍ PLES ZA NÁMI

09.03.2020

13.3. v pátek odjíždí hráči MINI+MLADŠÍ+STARŠÍ PŘÍPRAVEK+MLADŠÍ ŽÁCI na 2.soustředění opět do Dolního Dvora na Hotel Morava,

kde je čeká pestrý program a hodně zábavy, soustředění se zúčastní i rodiče hráčů ne-li celá rodina, tým se musí lépe seznámit :)

Ještě pátek večer mají pro sebe objednaný celý bazén v Jilemnici na hodinu od 20,00 do 21,00 hod.

V sobotu 14.3. ráno mají přátelák s FC Vrchlabí na jejich UMT jak mladší tak starší přípravky, mezi vším nás čekají výlety a bobování po tamním kraji u hotelu + kdo bude chtít tak může využít sjezdovky na lyže vedle hotelu, a na večer čeká po dvou partách trénink opět v tamní hale ZŠ Lánov.

V neděli 15.3. ráno nás čekají trénink na UMT Vrchlabí kde 15 vyvolených bude mít ještě trénink s trenérem GTM Jardou Plevou z OFS Trutnov.

Po obědě se vracíme domů.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA PŘIVEZLA Z JIČÍNA V SOLIDNÍ KONKURENCI PĚKNÉ 5.MÍSTO, TURNAJ SPLNIL ÚČEL

V neděli 8.3. se naše mladší přípravka zúčastnila letos druhého halového turnaje.

Bohužel turnaje se nemohli zúčastnit všichni naši hráči pro nemoc a jiné, ale i tak jsem si to ostatní užili a jsem rád, že se k nám připojil i Tomáš Marek z mini, který si tak zkusil první ostrý start.

Zúčastnili se: Alex Daniel, Přiklopil Eliáš, Kuba Hlavatý, Adam Mitták, Jindra Žaba, Matyáš Jirousek, Lukáš Pejcha, Lukáš Lehký, Tomáš Jahoda, Matěj Kozár a Tomáš Marek.

První zápas skupiny B. nás hned provětral a probudil tým z TJ Jiskra Hořice, který hraje Krajsou soutěž, ač jsem se snažili se soupeřem bojovat, tak prostě musíme uznat sílu soupeře, druhý zápas nás čekal s TJ Sokol Jičíněves, který hraje okresní přebor Jičínska, s tím už jsme sehráli ještě lepší zápas a zaslouženě vyhráli a tím si připsali první výhru v turnaji. Pak nás čekal poslední zápas skupiny s FK Nová Paka, který také hraje okresní přebor Jičínska, o něco lepší soupeř si připsal nad námi výhru a my tak obsadili 3.místo ve skupině.

To znamenalo, že jsem se setkali s týmem ze skupiny A který skončil na čtvrtém místě a tím byl FK mládeže Javorka, který jsme porazili a tím nás čekal na závěr poslední zápas o 5.místo, kde se nám stal soupeřem opět tým Jičíněvse, kde jsme opět nepodlehli a ke všemu neobdrželi ani branku.

Turnaj splnil účel, hala v Jičíně je velká, tím nutí hráče využívat většího prostoru a mají lepší přehled, zároveň je to větší zápřah na fyzičku, a měli jsme možnost okusit soupeře i z jiného okresu i vyšší soutěže. Každý si skoro zkusil jiné posty, takže turnaj zcela splnil účel.

Bratránci si proti sobě nakonec nezahráli :)

DALŠÍ SPORTOVNÍ PLES RINGA A SOKOLA VÍTĚZNÁ A OBCE VÍTĚZNÁ JE OPĚT MINULOSTÍ

Na všechny čekala bohatá tombola o zajímavé ceny, dobrá hudba i jiné krásné doprovodné vystoupení, jako jim byli malé nadané tanečnice, ale i zkušené ,,Carmenky" a břišní tanečnice s ostrým mečem :)

Snad se všichni dobře bavili, tak zas za rok