https://www.facebook.com/SokolVitezna

VÍTĚZEM STAVHAUS CUP 2020 PRO MINI 6.6.2020 SE STAL TÝM HOŘIC A NEJLEPŠÍM STŘELCEM CELÉHO TURNAJE BYL MATYÁŠ KAMITZ Z MFK TRUTNOV, NYNÍ JE NA PLÁNU V NEDĚLI 14.6.2020 TURNAJ PRO ŽÁKY

08.06.2020

Turnaje pořádáme pro děti, aby se mohli rozloučit s nedokončenou sezonou a bavit se fotbalem ještě před prázdniny, zatím se nám to snad daří a mohu jen poděkovat za podporu hlavnímu partnerovi turnaje stavební společnosti Stavhaus s.r.o. našeho Pavla Hausera.

Na turnaj Mini se přihlásilo 8 týmů, které poskládali vč. jednoho týmu i 2 až 3 týmy + my jsme také udělali dva týmy A a B.

Opět jsem byli udiveni, že se spíše přihlásili týmy z jiného okresu, než z našeho, vždyť krom Trutnova jsem mohli přivítat týmy z Hradecka a Jičínska, což nás také velmi těší.

Počasí sice bylo sychravé, ale pro takový turnaj bylo asi akorát.

Hrálo se 1 x 15 min. a tak týmy s menším počtem hráčů už ve 4 zápase pociťovali značné únavy, přesto všichni celý turnaj zvládli statečně, ba naopak musím zde vyzdvihnout práci týmů, trenérů a nadání některých hráčů, byla radost se dívat na začínající naděje.

Mnoho zápasů bylo krásných, vypjatých až do posledního hvizdu, rodiče krásně podporovali své hráče a trenéři plnili taktické povinnosti, člověk kolikrát měl radost jen z předvedené hry a nasazení, i když třeba daný tým prohrál. U zápasu o 3 a 4 místo bylo jen slyšet, to je fotbal, to je krásné, hra na horu dolů emoce, fandění, nasazení, pěkné akce. Fotbalová paráda, hlavně když si vezmeme, že to jsou úplní benjamínci.

Vzhledem k tomu, že Vysoká dala dohromady i tři týmy a aby se všechny tři nesešli v jednom týmu, tak jsem A a C tým rovnou nasadili do každé skupiny, zbytek byl rozlosován.

Turnaj si odpískali sami trenéři našich Sokolíků, těm za to patří také velké děkuji, pač to bylo vše hodně časově náročné, buď se šlo pískat nebo kaučovat nebo i oboje, takže děkujeme jak Honzovi Lukesovi, tak Danu Tichovskému a Jakubovi Danielovi a v jednom zápase nám pomohl trenér Hoříněvse.


Skupina A: 

Skupina B


Čtvrfinále - Semifinále a boje o umístění včetně finále:

Umístění:

1. Hořice - 6 - 0 - 0 - 74:9 - 18. bodů - 3. nejlepší střelec turnaje Lukáš Olexik

2. Slavia Hradec ,,B" - 4 - 0 - 3 - 34:28 - 12. bodů - 2.nejlepší střelec turnaje Vojta Merta

3. MFK Trutnov - 4 - 0 - 3 - 43:27 - 12. bodů - 1.nejlepší střelec turnaje Matyáš Kamitz

4. Vysoká n.L. ,,A" - 4 - 0 - 2 - 40:13 - 12. bodů

5. Vítězná ,,A" - 4 - 0 - 2 - 34:24 - 12. bodů

6. Vysoká n.L. ,,B" - 2 - 0 - 4 - 31:34 - 6. bodů

7. Slavia Hradec ,,A" - 4 - 0 - 2 - 42:21 - 12. bodů

8. Hoříněves - 1 - 0 - 5 - 11:51 - 3. body

9. Vysoká n.L. ,,C" - 2 - 0 - 4 - 10:46 - 6. bodů

10. Vítězná ,,B" - 0 - 0 - 6 - 6:68 - 0. bodů


Hodnocení turnaje trenér Dan Tichovský za tým Vítězná ,,A":

Myslím, že 5. Místo (těch starších dětí) je v této konkurenci dobré umístění. Že základní skupiny jsme postoupili z 2.místa, když nás porazili pouze Hořice, které se stali zaslouženě vítězem turnaje. Ve čtvrtfinále jsme prohráli s týmem ,,Béčka" Hradecké Slavie, kteří nakonec skončili druhý. A o páté jsme potvrdili vítězství ze skupiny nad Vysokou ,,B". S výkonem jsem velice spokojen, kluci hráli dobře a bojovali vždy do poslední minuty. Čtyřikrát jsme vyhráli a dvakrát prohráli, což je slušná bilance. Co se týče ,, Béčka", tam šlo jen o to, aby si to kluci zkusili a zahráli si, vždyť pro většinu z nich to byly první životní zkušenosti. Ale myslím, že důležitější než výsledky je to, že si kluci mohli konečně po dlouhé pauze zahrát fotbal, pobýt s kamarády a trochu se i unavit. Což si myslím vyšlo na výbornou. Zároveň bych chtěl klukům poděkovat za přístup a snahu jakým se na turnaji prezentovali.)

Hodnocení turnaje trenér Jakub Daniel za tým Vítězná ,,B":

Tým B jsme mezi trenéry měli nejdříve strach založit z těch opravdu nejmenších, to znamená z ročníků 2016,2015,2014...ale všechny trenéry jsem ujistil, že každý hráč který chce, by si to měl zkusit, kdy jindy když ne teď a každý i jiný hráč byl ,,vhozen do vody, aby se naučil plavat" a dnes tito hráči hrají normálně. Po turnaji dnes mohu říct, že toho rozhodnutí nelituji. Že se mohlo vyhrát nad Vysokou C aspoň, bylo by to hezké, tento zápas byl pro nás nejvyrovnanější a proto i velmi vzrušující jak pro trenéry, tak rodiče, až do posledních sekund. Dětem ani nevadilo, že nevyhráli ani jeden zápas, dali pár gólů, musím pochválit bojovnost celého týmu, opravdu každého, mile mě překvapili všichni hráči, jen už ve čtvrtém zápase byla vidět únava. A jsem velmi rád, že vše s námi pozitivně sdíleli i rodiče. Děkuji a budu se těšit na další zápasy, které nám ve fotbalovosti dají nejvíce .-)

Hodnocení turnaje trenérem Honzou Lukesem, dnes hlavně rozhodčím :

Myslím si, že turnaj se vydařil, jak po herní stránce tak i organizačně. Na dětech byla vidět velká chuť pořádně se proběhnout a dát sem tam nějaký gól. A vůbec nevadilo,že někdy jich více dostali než dali.Jen tak dále s chutí na sobě pracovat a zlepšovat se a mít ze hry hlavně radost to je to oč tu jde především...


TURNAJ SNAD MŮŽEME NA ZÁVĚR HODNOTIT JEN KLADNĚ, SNAD SI TO VŠICHNI UŽILI JAK HRÁČI, TRENÉŘI TAK FANOUŠCI I RODIČE, KAŽDÝ HRÁČ TURNAJE ODEŠEL S MEDAILÍ A TÝMY S POHÁRY, DIPLOMEM A NĚJAKOU TOU NEZDRAVOU SLADKOSTÍ :)