VYHRÁT V ŠESTI, SEDMI HRÁČÍCH NAD POSLEDNÍM CELKEM, TO PROSTĚ NEJDE, OPĚT SE UKÁZALI SOBCI A NECHALI NÁS VE ŠTYCHU

09.05.2022

To takhle hrajete o záchranu, věříte svým hráčům a spoluhráčům, děláte vše možné, aby měli prostor, makali na sobě, investujete do týmu ne malé peníze, ale hlavně ta důvěra. Pak přijedete na zápas k poslednímu celku do Libče a víte, že každý bod je důležitý. Bohužel se sejdeme v 11 hráčích na místě před kabinami, z toho nedoléčeni Daniel, Saber a jiní, tak si děláte ještě srandičky. Věříte klukům co aspoň dorazili, do toho zkoušíte provolat ty, kteří nedali vědět, pač jsme věřili, že dorazí. Bohužel, nic.

A tak do zápasu vstupujeme sice s důvěrou v kluků co dnes mohli, ale s hořkostí sobeckosti od těch, co se dnes na nás vy.....

Obraz hry podle toho vypadal, my se jakš tak snažili, ale nemohli jsem se dostat do tempa, a tak to bylo celý zápas. Soupeř hrozil brejky, první poločas jsme to ustali, ale za cenu dalších zranění, Tichovský tříslo a Szamko u kolena přetržený svaly a natrženého u stehna a to ještě celý zápas dohráli s bolestmi. Ztráta chuti dodala první branka soupeře v druhém poločase, my sice měli také na dostřel soupeřovu branku, ale ne a ne to trefit, jak by jsme chtěli. Do toho soupeř přidal druhou branku. V nás už vzpláli zbytky sil, které jsme vrhli do útoku. Trenér Andrle si povzdechne nad myšlenkou, kdyby mohl dnes vystřídat, ale pak rezignuje včetně předsedy Kejzara.

Takové zklamání, ne z hráčů co dnes přijeli a snažili, ale z těch, co se na nás vy....a hlavně nedali vědět, pač vědět to, tak jsem mohli přemlouvat kluky ve výslužbě :(

Po druhé brance ještě zkoušíme přidat tempo, to se nám vyplácí a snižujeme na 1:2. Bohužel polo-raněná obrana dělá co může, ale po ruce v pádu v našem vápně soupeř vše pojišťuje penaltou na konečných 1:3.

Musíme také uznat, že bez tréninku si nedáme přesnou přihrávku, natož aby jsme přesně zakončili a nebo řešili situace lépe. Na druhou stranu chápeme dnešní frustraci a pocit zrady. Děkujeme všem kdo dnes mohli i divákům, co nás přijeli podpořit.

Sestava: Daniel - Tichovský, Szamko, Hlušička, Krákora, Dušánek, Tomášek, Andrle L., Jákl D., Rykr, Balghouthi.

Na střídačce: trenér Andrle P. a předseda Kejzar

TJ Jiskra Libeč - Sokol Vítězná 3:1 (0:0)

Branky: Horváth, Linhart J., Mahrla (pen.) - Andrle. Rozhodčí: Zlámal. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

Na Libečském pažitu se v první půli odehrávalo utkání bez vyložených šancí, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Druhá půle už byla o něčem jiném. V 54.minutě se po brejku Jardy Linharta ujali domácí vedení 1:0. Další brejk v 59.minutě proměnil David Horváth, když přehodil hostujícího gólmana. Hosté sice snižili, ale další branka padla z penalty, kterou proměnil se štěstím Jakub Mahrla. Utkání s přehledem odřídil rozhodčí Zlámal.

zdroj: https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-7-8-5-2022

Nyní čeká muže ve čtvrtek 12.5. trénink od 18,00 do 19,30 hod. zde se ukáže více, kolik nás bude na sobotu, kde 14.5. zajíždíme do druhých kol k zápasu do Svobody nad Úpou. Rozhodně nás nečeká nic lehkého, ale pevně věříme, že tato situace semkne ostatní a zabojujeme. Tak nám držte pěsti nebo nás přijeďte podpořit do Svobody v sobotu 14.5. od 17,00 hodin.

Děkujeme Miloši Žabovi za lepší počítač, snad už nebude problém se zápisy.