https://www.facebook.com/SokolVitezna

VÝSLEDKOVĚ NEVYDAŘENÝ VÍKEND

16.10.2023

MUŽI

Sokol Vítězná - TJ SOKOL Bílá Třemešná 1:3

Branka: Pepa ŠPŮR z pen.

Konečný výsledek neodpovídá celkově průběhu zápasu. Vyhrál šťastnější tým, který dokázal více potrestat chyby soupeřova týmu. 

Do zápasu mohl konečně nastoupit distancovaný Lukáš Andrle, kterého soupeř moc dobře zná a ví, že si ho musí hlídat. Ale že za stavu 0:3 pro soupeře udělá Patrik Macek až takovou prasečinu...jen si říkáme, ,,kdyby to byl náš hráč v obrácené roli, zda by dohrál zápas." Macek za svůj zákrok nedostal ani ŽK. Nejspíš toto bude mít ještě dohru. Nehledě dalšího nechutného chování i vůči o dost staršímu Jirku Pohořelému, který mával na lajně. Trochu slušnosti by od vás neuškodilo. 

Neustále se mluví o nás, mluví o týmu, který hraje tvrdě a chová se jak..., ale sami rozhodčí, kromě asi Karla, by mohli povědět, kdo vlastně jak se chová na hřišti, třeba jako tuto sobotu náš soupeř.

Nemyslíme si, že by náš tým byl takový, jaký nás OFS prezentuje a dle toho k nám ostatní přistupují. A měli by všichni vědě, že ,,tamtamy bijí" a k nám se dostávají dost ,,nevhodné" informace, které škodí fotbalu. ,,Také máme své, kamarády".

Derby a co se týče naši hry s Třemešnou, tak byla otevřená, hrálo se nahoru, dolu a divák se nenudil, v zápase bylo několik osobních soubojů. Bohužel dnes se nám nedařilo krotit míč i nohy. Soupeř se třikrát prosadil a vyhrál. Bohužel se muselo hýbat pro zranění kapitána Dana Tichovského se sestavou a to nedělá dobře.

My se musíme soustředit na další zápasy a doufat, kdo vlastně zvládne hrát, neboť Lukáš Andrle chodí po zákroku Macka po doktorech.

Posuďte sami, zda takový hráči mají vůbec hrát a je to sportovní chování..., on asi sám nechodí do práce a za stavu 0:3 takto úmyslně zranit našeho hráče...

čas 28:10...


V SOBOTU 21.10. ZAJÍŽDÍME DO PODHŮŘÍ, KDE HRAJEME OD 15:30 HOD. A NA ZÁPAS POJEDEME AUTOBUSEM

PO ZÁPASE S PODHŮŘÍM NÁS JEŠTĚ ČEKAJÍ 3 ZÁPASY NA PODZIM

28.10. SOBOTA PŘIVÍTÁME NA NAŠEM HŘIŠTI PILNÍKOV OD 14:30 HOD.

4.11. SOBOTA ZAJÍŽDÍME DO BOHUSLAVIC KDE HRAJEME OD 14:00 HOD.

A POSLEDNÍ ZÁPAS HRAJEME 11.11. SOBOTA DOMA S RUDNÍKEM OD 14:00 HOD.


MLD

Dorost momentálně hledá cestu, která by jim nastínila lepší zítřky. Bohužel časté marodky/zranění nutí trenéra hodně hýbat se sestavou, ale díky tomu zjišťuje kdo kde si najde ten správný post, neboť hrát dva roky zpět na půlku hřiště, minulý rok od vápna k vápnu a dnes na celé dělá všem malý ,,chaos", ale pevně všem hráčům věříme, že svou pílí a přístupem a hlavně trpělivostí dojdou i k první výhře. Když ne dnes, tak třeba zítra. Určitě je nečeká nic lehkého, ale oni to dají.

V NEDĚLI 22.10. PŘIVÍTAJÍ NA NAŠEM HŘIŠTI POŘÍČÍ, HRAJÍ OD 12:00 HOD. PŘIJĎTE JE PODPOŘIT

DOROST ČEKÁ JEŠTĚ PO NEDĚLI DO KONCE PODZIMU JEŠTĚ 2 ZÁPASY

29.10. NEDĚLE HRAJÍ V PROVODOVĚ OD 10:30 HOD.

A POSLEDNÍ ZÁPAS 5.11. V NEDĚLI HRAJÍ OD 12:00 HOD. NA NAŠEM HŘIŠTI SE SOBOTKOU


MLŽ-A

Zajížděli na hřiště SK Jičín, kde vzhledem vypadnutí několika hráčů jsme museli opět improvizovat se sestavou. Kluci se ,,rvali statečně". Bohužel dnes se nám nedařilo tak dobře tvořit finální přihrávky jako ve Vrchlabí. Snad jen do konce roku budeme bez Pejchyho, který si musí vyléčit koleno a tak mu celý tým držíme hlavně pěsti, aby byl brzy mezi námi a mohl opět střílet góly.

Dvůr po zápase s námi napsal:

,,DK - Vítězná 2:0, soupeř zabetonoval prostor před svoji brankou a naši kluci si s tím nevěděli rady. Ale i takové zápasy jsou a tým se musí naučit toto překonat." Očividně každý máme trochu jiný pohled na hru.

Jičín po zápase s námi napsal:

,,Do dnešního posledního zápasu s Vítěznou jsme nastupovali jako do války, a kvůli tvrdé hře soupeře nebyla nouze o vyhrocené souboje. První poločas skončil 0:0, a v druhé půlce se nám dařilo zvyšovat tlak na soupeře. Měli jsme několik velmi slibných šancí, ale brankář soupeře je zlikvidoval, nebo střela mířila vedle branky. Snaha ale nakonec přinesla úspěch, když se středopolař Šimon Buňka dostal do šance a po rychlé kličce a krátkém sprintu rychle zakončil – GOOOOOL a kluci z Jičína šli do vedení. Na stadionu byla v tu chvíli atmosféra, jak už dlouho nebyla, a kluci si šli pro první body v sezóně. Přišlo i několik dalších šancí, a zvýšit čísla na scoreboardu mohl i Tobiáš Kaňka, ale střela mu nesedla. JE TO TU... SLAVÍME VÝHRU! Naši kluci to dokázali a týmově si došli pro první body. Pochválit musím za dnešní zápasy všechny kluky i holky. Do několika šancí se během zápasů dostal i vynikajícně hrající Daniel Junek, kterého zprava zásobovali přihrávkami záložníci Tobiáš Kučera s dravým Davidem Kozákem a z levé strany tlak vyvíjeli Robin Junek, Mára Šulc a Tomáš Bálik. Dobrou práci na levé straně odvedl Matěj Maška, který přidal povedené centry a rychle stoupá jeho forma. Skvělou práci v obraně si dnes plnili rychlíci Mikuláš Buňka, Lucka Šemberová a tvrdý Adam Jór. V brance vše jistil skvělými zákroky Sebastien Mates. V neposlední řadě velké díky patří i Tadeáši Filipovi, který výborně rozdával balony. Všichni do jednoho si zaslouží velkou pochvalu, včetně Bety Provazníkové, která dnes nastoupila ke svému prvnímu zápasu v životě a dokonce si vypracovala šanci a pokusila se zakončit! Slavte, přátelé, střídmě. Příští týden zajíždíme do Vítězné, a něco mi říká, že se máme na co těšit. V tabulce znovu změníme stav našich bodů. DĚKUJEME!"

TAK V SOBOTU 21.10. PŘIJĎTE NA NAŠE HŘIŠTĚ PODPOŘIT NAŠE SOKOLÍKY HRAJÍ OD 9:00 HOD. S L.BĚLOHRAD A OD 11:00 HOD. S SK JIČÍN

PAK JE JEŠTĚ ČEKÁ DO KONCE PODZIMU 2 TURNAJE

28.10. V SOBOTU ZAJÍŽDÍ POD KOPEC DO DVORA, KDE BUDOU HRÁT OD 9:00 A 10:00 A 11:00 HOD. SE DVOREM, L.BĚLOHRAD A VRCHLABÍM.

4.11. V SOBOTU HRAJÍ POSLEDNÍ TURNAJ PODZIMU NA UMT V NOVÉ PACE OD 9:00 A 10:00 A 11:00 HOD. S N.PAKOU/ST.PAKA PAK S JIČÍNEM A NA ZÁVĚR S VRCHLABÍM


MLŽ-B

Po doplnění Ačka a marodce jsme Bečko museli doplnit hráči i starší přípravy, jako je Sam Róth, Michal Fiedor nebo i Zuzka Lehká. Se soupeřem z Kunčic, který byl i o 1,5 hlavy vyšší si statečně poradili, ze začátku měli ostych, ale pak hráli jako s rovným a od nás mají velký palec nahoru. Pro všechny určitě i bylo důležité seznámení s prostorem, když hrají normálně na poloviční hřiště, ale stačil jim na to poločas. 

I přes prohru musíme tým pochválit za týmovou bojovnost a nasazení, snahu všech okořenili i pěknými akcemi a gólem. V brance musím pochválit i ze starší přípravky Honzika Pfeifra.

DO KONCE PODZIMU JE ČEKÁ  JEŠTĚ 3 ZÁPASY

V SOBOTU 21.10. HRAJÍ V PODHŮŘÍ OD 10:00 A 11:00 HOD.

PAK 29.10. V NEDĚLI ZAJÍŽDÍ DO LÁNOVA KDE HRAJÍ OD 9:00 A 10:00 HOD.

A VŠE ZAVRŠÍ ZÁPASY 5.11. V NEDĚLI NA MOSTKU OD 9:00 A 10:00 HOD.


STP

do teď váleli, ale hold každý den není posvícený, zápasy v Trutnově se nám moc nepovedli. Hold si budeme muset zlepšit náladu v dalších zápasech, ,,jen jestli to není Milanem :) který prohlásil, přeci nebudeme první nebo druhý" :)

DO KONCE PODZIMU JE ČEKAJÍ 3 TURNAJE

NYNÍ V SOBOTU 21.10. HRAJÍ OD 13:00 A 14:00 HOD. POD KOPCEM VE DVOŘE I S JAROMĚŘÍ/RASOŠKY. 

PAK JE ČEKÁ 29.10. V NEDĚLI DOMÁCÍ ZÁPASY V HOSTINNÉM NA UMĚLCE OD 14:00 A 16:00 HOD. S PŘEDMĚŘICEMA A HOŘICEMA.

NA ZÁVĚR POJEDOU 5.11. V NEDĚLI DO RASOŠEK, KDE SE UTKAJÍ OD 9:00 A 10:00 HOD. S JAROMĚŘÍ/RASOŠKY A HOŘICEMA.


MLP

DOPLNÍME


MINI

DOPLNÍME