NAŠI MUŽI ZVLÁDLI DOMÁCÍ SOUBOJ S LIBČÍ O ČTVRTOU PŘÍČKU, ALE JEŠTĚ NEJSME NA KONCI A NEMŮŽEME SLAVIT

02.06.2022

Dva duely uvidí také skupina o záchranu. To ve Vítězné se potkají dva celky se shodným počtem bodů (16) a výsledek bitvy domácích hráčů s Libčí může mít v konečném jarním účtování obrovský význam.

Vítězná - Libeč 3:2 (1:2)

Branky: Plch, Andrle 2 - Horváth 2

Rozhodčí: Zlámal, Lukes a Prokůpek

ŽK: 1:1

Diváků:120

Hosté vstoupili do utkání lépe a ze dvou brejků se dostali již ve 14 min do vedení 0:2. Domácím se podařilo do konce poločasu snížit na 1:2. Ve druhém poločase se domácím podařilo během 15 min skóre otočit ve svůj prospěch a tento výsledek již vydržel až do konce zápasu.

Vložené kolo ve středu 1.6. s Libčí zrovna vyšlo na důležitý mač sezony, neboť do zápasu jsme šli oba s 16.body.

Počasí nám vyšlo, hřiště nám pomohl připravit dnes Pepa Špůr starší, kterému patří velké poděkování.

Naštěstí si dnes našlo na zápas kromě pěkné divácké kulisy 120 lidí i více našich opor, jen bohužel do zápasu pro obnovení zranění nemohl nastoupit Martin Hlavatý, což je velká škoda a po léčení Dan Jákl.

Sestava: Daniel - Tichovský, Pacák, Jirásko, Krákora, Balghouthi, Hlušička (46" Szamko), Andrle, Plch (70" Kříž), Pivoňka (75" Dušánek) a Tomášek

Náhradníci: Szamko, Kříž, Dušánek, Hlavatý a Kutík

Ač první gólovou šanci jsme měli my, tak do zápasu jsme vstoupili špatně, neboť již v 5" využili hostující ,,brejkaři" našich chyb a ve 14" jsme prohrávali již 0:2. My byli jak opaření a nemohli jsme se dostat do hry. Soupeř hrál tvrdě a chtěl vyhrát.

Naštěstí jsme se postupně dostali do hry a poslední adresátem naši branky v první poločase byl ,,Čambus" Martin Plch, to nás více motivovalo. Do poločasu jsem si vytvořili ještě tak dvě gólové příležitosti. Za zmínku stojí i nůžky ,,Jarcka" Jardy Tomáška, kdyby je trefil, tak by to bylo hezčí :) Soupeř si vytvořil také několik šancí. Hrozil i z mnoha rohů, ale to jsme ustáli, tak do kabin v poločase jsme šli za ještě hratelného stavu 1:2.

Na našich hráčích bylo vidět, že chceme tento zápas vyhrát. Do druhého poločasu jsme vstoupili náramně, neboť rozehra od naši branky od Daniela, šla na Szamka, a Szamko poslal parádní pas dopředu, kde na konci akce byl náš ,,štírek Mýtus" Lukáš Andrle, a je to 2:2.

My na koni, vytvořili jsem si několik šancí, tempo jsme zrychlili, bohu dík se ujala pěkná akce opět ,,Mýtuse" a tím jsme si vzali vedení na naši stranu 3:2.

To už soupeř vrhl vše co mohl do útoku, my trochu polevili, ale nápor jsme ustáli a mohli jsme ještě přidat pár branek. V zápase se nastavovali 3 minuty a v poslední setince jsme si vytvořili ještě jednu gólovou šanci, ale neproměňujeme, tak zápas končí 3:2 a my můžeme lehce oslavit aspoň toto vítězství a 3 důležité body, ale tím že jdou všichni druhý den do práce, tak se slavilo jen do 22h :)

Nyní nás čekají poslední tři zápasy do konce sezony,

v neděli 5.6. zajíždíme do Úpice,

kde se utkáme v azylu s Hajnicí od 13,00 hodin.

Určitě nás čeká opět peprné derbíčko, na které se moc těšíme a jak je zvykem, budeme se asi muset sejít před zápasem na sirové maso, takový tataráček, přijde k chuti :)